Пазаруване от eChemist.co.uk

  • 51 317
  • 641
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 193
Открих този сайт www.echemist.co.uk  днес, благодарение на eta.  Hug Сайтът е за козметика, но гледам, че има и хранителни добавки, че даже май и някакви хапчета. В момента имат намаление и безплатна доставка + допълнително намаление към посочената цена в сайта.  Heart Eyes Иначе доставката до България е 4 паунда до 1кг. Да видим за колко време ще пристигнат нещата.  Peace Поръчвали ли сте от там?  Thinking

Да допълня, че освен масова и по-скъпа бяла и декоративна козметика, продават и така квалифицираната " медицинска козметика", като Виши, Авен, Ла рош Позе и др.  Peace

Последна редакция: чт, 30 дек 2010, 21:06 от kashmir

# 1
  • Мнения: 2 768
Моите поръчки са от 29ти и от днес. Заради празниците вероятно ще се позабавят (основно заради БГ пощи), но щом пристигнат ще пиша  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 5 193
densi, eta   Hug

Хайде присединявайте се не хапя!  smile3534 Нито имам лична изгода от сайта, просто още не мога да му се нарадвам!  Mr. Green

Харесах си и лакче на OPI My Private Jet  Crazy

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
 HugЗлатни сте.И аз съм тук.Ще сравня цените с другите сайтове и ще дам инфо

# 4
  • София
  • Мнения: 5 193
 Hug Добре дошла. Някои неща са по-скъпи, но има и много изгодни неща. Особено сега с допълнителното намление и БД. Аз лично много се израдвах на Chapstick  http://www.echemist.co.uk/buy-chapstick , даже си запупих  3 hahaha

# 5
  • Мнения: 2 768
Този лак го имам, жесток цвят!

Специално пудрите и ФДТ-те са на повече от добри цени (то всъщност така попаднах на сайта)  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 5 193
 Crazy Край, убеди ме!   Crazy Нещо други на OPI, коео им в сайта, да си заслужава? Midnight in MoscowThinking

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Виши в момента е на добра цена-специално шампоаните гледам.,както и хр добавки.
Кашмир,доставката над 40 лири ли е безплатна? И до англия ли само, или и  до тук.Не съм се регнала още.

# 8
  • Мнения: 2 768




Безплатната доставка важи и за БГ адреси. Освен това, маха и ДДС. Тъй платих ФДТ на Ланком от £23.38 на £19.90 (при цена в БГ 77лв) 
Вече е изпратен Peace

Не знам обаче тази безплатна доставка до кога ще важи, защото принципно е дадена £4 за ЕС.

# 9
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Поръчах току що. Доста добър краен тотал ми даде.
Чакам потвърждение.

# 10
  • Мнения: 2 768
Между другото, не изпращат мейл, че поръчката е шипната.
Видях го чак когато влязох да проверя в профила ми  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 5 193
Моята от вчера не е още шипната. Хм, ще се караме!  Crossing Arms Mr. Green Забърсах и базата на Кларинс днес.  Crazy eta, ти кой фон дьо тен поръча? За каква кожа е подходящ?

Иначе и аз не разбрах до кога е БД-то, но и 4 паунда до 1кг си е повече от приемливо.  Peace

# 12
  • Мнения: 65
Страхотен сайт! Hug
И аз съм с вас! Mr. Green
Някой ще ме светне ли къде изписва милилитрите на парфюмите,че май нещо не ги виждам? Rolling Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 5 193
Малко е неудобно е, ама трябва да си влизаш в прозореца на самия парфюм и там ги има като падащ прозорец до цената.  Peace

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Айде и аз с поръчка Сайта е просто супер

Общи условия

Активация на акаунт