Звездни компромати-94

  • 54 991
  • 741
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 23 096
За сефте - първа  Hug
По повод снимките на Ема Уотсън и не само... Висш пилотаж е да слезеш от кола, по рокля или пола, и да не ти се видят гащите или срамотиите, ако си без гащи  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 577
Ще заповядам,мерси  Peace
 Толкова интересно ми стана,че съм сложила да пека едни сладкиши и от един час се чудя що не стават,аз съм забравила пусна фурната   ooooh!

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 309
Gia Marie Carangi -благодаря за новата темичка!

Ема Уотсън е прекрасна,снимките са кофти,защото папараците са ужасни направо!Само дето под роклята не са се завряли!

# 5
# 6
  • Мнения: 4 120
Много е хубава Ема!

# 7
# 8
# 9
# 10
  • Мнения: 660
Боже,Банева е прекалила със соларуима или слънцето ooooh!
Как може човек с такива доходи,така да не умее да придобие прятен външен вид.
Има стилисти най-малкото за тази работа Outta Joint

# 11
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
По повод Баневи.Срамота с тези възможности-да си вземат един добър стилист,как може така да се излагат.Уж са хай,ама май са вай.
Другото което ме вълнува-изказването на Елза Парини тази сутрин при Гала.Е много се изкефих на коментарите за НиЛоТо.Много точно казано.

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 689

И аз се надявам да не е истина. Много ги харесвам както по отделно, така и като двойка.

# 14
  • Мнения: 8 534
По повод Баневи.Срамота с тези възможности-да си вземат един добър стилист,как може така да се излагат.Уж са хай,ама май са вай.
Другото което ме вълнува-изказването на Елза Парини тази сутрин при Гала.Е много се изкефих на коментарите за НиЛоТо.Много точно казано.
Какво точно каза?
Вечеринка-карнавал са си организирали хората.

Дамата до Банева и тя е пълна пародия, кока и роклята и са ужасни !

Общи условия

Активация на акаунт