90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №130

  • 28 978
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 354
добре де, като намалят мерките, а килограмите не, това какво значи, че се е махнала водата, че са се стопили мазнини?  newsm78
Laughing и аз това се чудя, но което и да е, все е полза Simple Smile
Не, че искам да свалям от бюста, той съвсем ще се стопи, горкият  Mr. Green

# 736
  • Мнения: 1 669
Момичета, никакви следобедни закуски няма! Яде се по три пъти на ден! Киселото, не плодово мляко си го яж за обяд или вечеря!

Редактирах се... Не съм видяла, че на всичкото отгоре е и плодово Laughing

Последна редакция: вт, 15 мар 2011, 16:53 от bobkas

# 737
  • София
  • Мнения: 1 877
Момичета, и аз имам конкретен въпрос за протеиновия ден. По което точно време и на какво хранене мога да хапна кофичка плодово мляко? Може ли за следобедна закуска?
Плодово мляко не е добра идея за тази диета, защото съчетава протеини (млякото) и въглехидрати (плодовете и захарта).

# 738
  • Мнения: 1 119
Има ли и други които утре ще са "водни"? Simple Smile

На нас утре ни е първи воден ден, но ще го пропуснем и направо почваме втори цикъл, тъй като сме на сватба и решихме да се улесним  Mr. Green
Сигурна съм, че ти ще се справиш обаче и после ще се радваш на резултатите!   bouquet

# 739
  • Мнения: 302
Момичета, и аз имам конкретен въпрос за протеиновия ден. По което точно време и на какво хранене мога да хапна кофичка плодово мляко? Може ли за следобедна закуска?
Плодово мляко не е добра идея за тази диета, защото съчетава протеини (млякото) и въглехидрати (плодовете и захарта).

Много тъжно... в хладилника имам 5 кофички... купени преди старта на диетата... вкъщи всички сме по 90-дневната... как да го изхвърля?

# 740
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Подари ги на някое детенце PeaceИ в нас има постоянно плодови млекца за децата,но не ги хапвам

# 741
  • Мнения: 171
Да се отчета до тук, че съм абсолютно стриктна  до момента.
з - две ябълки
о - банан, киви,две ябълки

# 742
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 270
До момента успешно справяне с водният ден  Laughing. Природата и тя е синхронна с мен - вън вали  Joy.
Успех и на останалите русалки... края му се вижда...  Laughing

# 743
  • Мнения: 3 802
Момичета,не ми се сърдете,но скоро ше започнем нова тема,хайде всички първо да прочетем отново първа страничка,а след това да питаме и така ще избегнем мнооого излишни въпроси и забележки,защото в началото на предната тема бяхме предупредени  да не задаваме излишни въпроси и,че ще ни трият и не знам как Вещи този път си трае и не ни е почнала.....
Отчет:
З-портокал
О-пилешко филе с 1 домат
В-малко филе и едно варено яйце

# 744
  • Мнения: 1 424
click,  аз мога да кажа, че преплувах успешно и дори не ми беше толкова тежко колкото си мислех.
Да се отчета за края на първия цикъл - стартирах от 58,200 сега съм 56кг, т.е съм -2,200кг. Simple Smile Забелязват и промени в обиколките, но понеже не съм ги мерила преди режима, сега не мога да кажа колко са.
Започвам втори цикъл - белтъчен:
закуска -1 ябълка
обяд- салата "Цезар" с пилешко месо
вечера - сирене по шопски
Спрямо някои момичета, аз свалих доста малко кг за целия цикъл Confused, но ми остават още 6кг и се надявам до края на режима да ги махна. Сега мисля през този цикъл да променя нещо, за да свалям по-бързо, но все още не знам какво точно да променя Rolling Eyes. Вече започнах да пия много вода и ще послушам съвета на Нана относно някои храни. Hug

# 745
# 746
  • Мнения: 0
Цитат на: Moleina link=topic=568687.msg18111691#msg18111691 date=130018548
 
  Виждам че има 2-3 момичета които почнаха вчера с мен, супер   bouquet
[/quote
когато сме повече и се подкрепяме е по- лесно.утре е трети ден и мисля да си направя малко спагети със зеленчуци.много обичам маслини,но не знам като плод или зеленчук да го ползвам

# 747

Общи условия

Активация на акаунт