Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 35

  • 25 792
  • 764
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 043









ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ


Сюжет на филма


Клипове направени от фенове в темата

             


Старите Теми:



Указания за момичетата ,
които искат да изгледат  пропуснатите серии:

4 ЕПИЗОД с руски субтитри
1 част  2 част


    
   
ПРОЧЕТИ
1 част 2 част



   


 


ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.

   

 


     



 





СЛЕД ТОВА СТУДЕН ДУШ

ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

Последна редакция: ср, 15 юни 2011, 07:06 от mariana51

# 1
  • Мнения: 11 984


Мариана за новата тема!  bouquet

Само да се запиша,че после няма да има време Wink

# 2
  • Мнения: 9 738
Б Л А Г О Д А Р Я
ЗА НОВАТА ТЕМА
ДА ПИШЕМ В НЕЯ ЗА ПОБЕДАТА В СЪДА
 ЗА ПРОШКАТА
И ПОБЕДАТА НА ЛЮБОВТА




# 3
  • Мнения: 459
ЗА НОВАТА ТЕМА!

# 4
# 5
  • Мнения: 0
Йо-хо-хо! Джаки се върна! Как сте момичета? Карамба, тъкмо си плувам в розови облачета в аромат на рози и - Добрютру - фрагман да откършиш! Тия ни отсякоха главите! Аз какъв сценарий си мечтаех!? По сценаристите - ОГЪН! #2gunfire #2gunfire #2gunfire То бива драма, ама това на нищо не прилича.  newsm45

# 6
  • София
  • Мнения: 11
 МАРИАНКА ЗА НОВАТА ТЕМА!

ЗАПИСВАМ СЕ И ОТИВАМ ДА ВИ ЧЕТА.....МАЙ МНОГО СЪМ ИЗТЪРВАЛА.

Последна редакция: вт, 14 юни 2011, 11:10 от rivva

# 7
  • София
  • Мнения: 11
Я .......... Cruela, ............ къде се губиш веселяче?

# 8
  • Мнения: 0
Днес никой да не търси домати. Всичките заминаха по Едже и Мелек. Ей тия двечките да ми паднат главичките ще им скъсам! Сега, ако ни отвъртят някоя лиготия като "Незабравима" и спирам да гледам!

# 9
  • Мнения: 0
Я .......... Cruela, ............ къде се губиш веселяче?
Cruela беше на едно хубаво място. Както казваше Алф - "Не ме мрази, че съм красив"! Joy Joy Joy

# 10
  • Варна
  • Мнения: 161
Честита юбилейна тема  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

# 11
  • Мнения: 115
Добрютро, кво добрютро, от снощи гледам така -  Shocked Ама защо бе?! Аз си представих финал като в ЗП в орънжерийката -  щастие и радост, либов, немога да живея без теб. Нема брат, требаше наш Керим вместо да си държи ръката на булката, да ходи се прави на мъж. Много ме е яд на него от снощи.  Close
От друга страна тази смяна на ризите ми е много странна - кога и защо. И почвам да мечтая за версията със съня.  Praynig
А прегръдката, ах прегръдката - давай Фатме, давай И цИлуфан му удари! Heart Eyes /че милия май май ще липсва от вкъщи известно време  Close Close Close/

# 12
  • Мнения: 115
Я .......... Cruela, ............ къде се губиш веселяче?
Cruela беше на едно хубаво място. Както казваше Алф - "Не ме мрази, че съм красив"! Joy Joy Joy
Ама Голяма си ми симпатяга, Круелка!!!Пооправи ми тъпото настроение.
Сега и аз ще ти спомена един тъмен факт от моя живот - Аз още гледам Незабравима в сряда вечер с една приятелка - явно си падам голяма доза мазохист!  Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Не ми се подигравай много!  Laughing Laughing Laughing

# 13
  • Мнения: 11 984

А прегръдката, ах прегръдката - давай Фатме, давай И цИлуфан му удари! Heart Eyes /че милия май май ще липсва от вкъщи известно време  Close Close Close/[/b][/i][/color]

Ами да да го целуне,че да не я изпревари някой друг, на другото място дето ще ходи Керим известно време Whistling

# 14
  • Мнения: 115

А прегръдката, ах прегръдката - давай Фатме, давай И цИлуфан му удари! Heart Eyes /че милия май май ще липсва от вкъщи известно време  Close Close Close/[/b][/i][/color]

Ами да да го целуне,че да не я изпревари някой друг, на другото място дето ще ходи Керим известно време Whistling
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Confused Confused Confused Confused Confused Confused
Милото ни Керимче, къде е тръгнало бе, ама и тая Фатма ме ядоса, ако го придърпа веднага след процеса, да няма време от прегръдки да мисли за отмъщение, ще правили такива неща  Керим ?!  Whistling Whistling Whistling

Общи условия

Активация на акаунт