ФДТ и бази за грим и перфектен тен - 14

  • 77 225
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Miami
  • Мнения: 413
myranovel от къде се купува?

# 721
  • Исландия
  • Мнения: 60
myranovel от къде се купува?
Кори, ибей или някой чуждестранен сайт. Peace

# 722
  • Мнения: 0
Аз бях ходила до Douglas и специално попитах дали имат тестер на Perfection Lumiere на Chanel, но ми казаха, че нe се предлагали тестери на Chanel  Rolling Eyes и ако съм искала да го пробвам, да съм си запишела час за да ме нагримират  Twisted Evil
Днес ходих в друг магазин и без да съм проявила дори и най-малък интерес към продуктите на Chanel, ми дадоха тестер  Grinning Mr. Green Heart Eyes
Най-вероятно утре ще го пробвам и ще пиша как е  Peace

Би ли споделила къде ти дадоха мостра, тъй като му се точа от месеци вече, а никъде не дават тестери  Sad  Blush

# 723
  • Miami
  • Мнения: 413
myranovel от къде се купува?
Кори, ибей или някой чуждестранен сайт. Peace
Мерси   bouquet

# 724
  • Мнения: 3 675
Би ли споделила къде ти дадоха мостра, тъй като му се точа от месеци вече, а никъде не дават тестери  Sad  Blush
Магазинът в който ми дадоха тестер се намира във Виена (Marionnaud)  Rolling Eyes
Като не ти дават тестер, си занеси едно контейнерче и си отсипи от ФДТ-те  Wink

# 725
  • Мнения: 0
Това обяснява нещата Laughing Винаги съм си го мислела, но ме е срам  ooooh! Като ги знам нашите продавачки  Crossing Arms  Crazy

# 726
  • София
  • Мнения: 901
Не съм много сигурна къде да си задам въпроса, но ще рискувам тук  Embarassed  ползвали ли сте и доволни ли сте от течнните хайлайтъри на Инглот http://inglotcosmetics.com/amc.face.and.body.illuminator/products/139/351 ето тези! много ми харесват на пръв поглед  Heart Eyes проверих двете теми за марката, но там се обсъждат предимно сенките им и не намерих инфо за този продукт   newsm78

# 727
  • Мнения: 3 675
Това обяснява нещата Laughing Винаги съм си го мислела, но ме е срам  ooooh! Като ги знам нашите продавачки  Crossing Arms  Crazy
На мен в Douglas, който също се намира във Виена ми казаха, че не се предлагали тестери на марката.  Rolling Eyes Проблемът не е в това дали ще отидеш в България или в някоя друга държава, а си е до продавачката на която ще попаднеш. В България съм ходила в Douglas и бях попаднала на много мила продавачка, която беше готова да ми даде всякакви тестери или ако няма, ми отсипваше от продуктите в едни малки контейнерчета, които те самите имаха  Grinning

# 728

Общи условия

Активация на акаунт