Bulgaria Air или Lufthansa

  • 15 369
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 926
Аз да попитам, защото за първи път ше пътувам с тях. Нали може да се мине не с хартиен билет, а с телефона. Притеснявам се защото уиза  отварят полета за чекиране няколко дни по-рано. А снощи видях, че булгария еър го отварят  едва 24 часа по -рано. При това положение няма да има къде да си разпечатам билета

# 61
  • Мнения: 963
Аз да попитам, защото за първи път ше пътувам с тях. Нали може да се мине не с хартиен билет, а с телефона. Притеснявам се защото уиза  отварят полета за чекиране няколко дни по-рано. А снощи видях, че булгария еър го отварят  едва 24 часа по -рано. При това положение няма да има къде да си разпечатам билета
България Ер не предлага към момента мобилни бордни карти, но няма проблем да я разпечатате безплатно на гишето на летището.

# 62
  • Мнения: 697
Аз да попитам, защото за първи път ше пътувам с тях. Нали може да се мине не с хартиен билет, а с телефона. Притеснявам се защото уиза  отварят полета за чекиране няколко дни по-рано. А снощи видях, че булгария еър го отварят  едва 24 часа по -рано. При това положение няма да има къде да си разпечатам билета

Аз с които и да съм летяла са отваряли чекина 24 часа по-рано Simple Smile А и винаги има къде да се разпечата билета. И на летищата и в хотелите..Не е никакъв проблем това:)

# 63
  • Мнения: 926
Благодаря bouquet

# 64
  • Мнения: 2 681
Аз да попитам, защото за първи път ше пътувам с тях. Нали може да се мине не с хартиен билет, а с телефона. Притеснявам се защото уиза  отварят полета за чекиране няколко дни по-рано. А снощи видях, че булгария еър го отварят  едва 24 часа по -рано. При това положение няма да има къде да си разпечатам билета

Аз с които и да съм летяла са отваряли чекина 24 часа по-рано Simple Smile А и винаги има къде да се разпечата билета. И на летищата и в хотелите..Не е никакъв проблем това:)

Със същия въпрос съм. Пътуването ще е Бургас - София. На гишето на летището ли трябва да разпечатаме чекирането. Иначе като купих билет ми  го изпратиха на мейла и съм го разпечатала. Но явно има и нещо друго 24 ч. преди полета на БА.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Check-in-а на Bulgaria Air не е задължителен.Можете да отидете на летище само с лична карта или само с билет и лична карта и там ще ви чекират безплатно и дадат бордните карти.  Peace

# 66
  • Мнения: 2 962
24 часа преди полет може да си избереш място - влизаш в сайта с името и номера на билета и си избираш място , след това отново си разпечатваш билета вече с място. Ако не го направиш на място на летището ти дават място, от тези които са останали незаети.

# 67
  • Мнения: 331
Въпроса е излишен . Определено Lufthansa .. Тези България Ер са хем много скъпи , хем самолетите им не са кой знае какво . Много надути цени , не си заслужава... Lufthansa са една от най - добрите авиокомпании в света и цените не са много скъпи .. но всеки си знае какво да прави . Просто казвам мнение  Hug

# 68
  • Мнения: 2 962
Аз пък предпочитам  Bulgaria Air Simple Smile Lufthansa непрекъснато имат стачки и не знаеш  кога можеш да ги улучиш Mr. Green Доста закъснения имат и трябва да имаш по-голям интервал, ако имаш друг полет. Освен това кетъринга е доста по-хубав и стюардесите/ и стюардите/ също Mr. Green ако си член на клуба към ЦКБ  имаш право на два чекирани багажа  и ти се връщат и малко пари в сметката  http://www.ccb-club.bg/bulgaria_air

# 69
  • Мнения: 331
Незнам всеки си има мнение , но на мен ми е адски смешно да видя , че полетите на Bulgaria Air ( до Германия  и други страни )  са много по - скъпи , отколкото Lufthansa  Grinning

# 70
  • Мнения: 2 962
Цените на билетите са много разтегливо понятие/ много зависи колко по-рано ги купуваш/...Естествено, че се избира по-евтиния полет, аз ги сравнявах при еднакви  цени. Simple Smile

# 71
  • Мнения: 926
Аз да попитам за България Еър:  чантата с лаптопа трябва ли да  е в ръчния багаж или може да се носи отделно?

# 72
  • Мнения: 2 681
1 ръчен багаж с определени размери само.
Всичко трябва да е вътре. Но това не ми попречи като докато чакахме след проверката и след влизане в самолета да си извадя таблета.
С размер на малък лаптоп е.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт