Лято в Албена 2012г. - (Тема 2)

  • 61 793
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 2 271
Каква е логиката да е по-скъпо за българите в България не мога да разбера, но още малко да порасне детето и определено ще почиваме на море  чужбина....
Логиката е такава, че агенциите вземат пакети стаи и им намират клиенти, срещу което получават отстъпка в цената за нощувка. Просто нашите "професионалисти" вземат цялата отстъпка за себе си, като печалба - за това в повечето агенциии предлагат цена същата, като на рецепция. Докато чуждестранните агенции дават част от отстъпката, която получават към крайните клиенти - те печелят от оборот и печелят от редовни клиенти, които ще ги ползват и следващата година - заради отстъпките, заради добрата грижа...
И за съжаление, това не е само в туристическия бизнес.  Tired

# 736
  • Мнения: 3
ами тогава каква е логиката да ползвате туроператор, свързвате се с рецепцията на хотела и така си договорите условията Peace За мен туроператорите са равносилни на агенциите за недвижими имоти

# 737
  • Milano
  • Мнения: 3 690
ами тогава каква е логиката да ползвате туроператор, свързвате се с рецепцията на хотела и така си договорите условията Peace За мен туроператорите са равносилни на агенциите за недвижими имоти

Много хубав въпрос и аз това се питам. При положение, 4е и саита албена.бг ти дава същите цени, правиш вси4ко за няколко мин., принтираш си вау4ера и си готов. Вероятно им се разхожда.

# 738
  • Мнения: 286
ами тогава каква е логиката да ползвате туроператор, свързвате се с рецепцията на хотела и така си договорите условията Peace За мен туроператорите са равносилни на агенциите за недвижими имоти

Много хубав въпрос и аз това се питам. При положение, 4е и саита албена.бг ти дава същите цени, правиш вси4ко за няколко мин., принтираш си вау4ера и си готов. Вероятно им се разхожда.
да попитам за тоя сайт, кога става плащането. защото вчера исках от та да резервирам , и от няколко дена щото много съм натискала и са ми били запазени 2 резервации аз направих още 1 и т'ва к'о ме е питало не знам, ама накрая виждам, че съм направила 3  Crazy . и на е-мейла  ми идват 3, да но никъде не пише кога се дават парите. как се плаща?
и като мога да направя 3 наведнъж, от къде е сигърно , 4е до ри и 1 да съм направила отивайки в хотела някой ще знае за мен. нещо сайта им не е обмислен много много. и тая отстъпка 3 процента къде се пише и как се пресмят. защото в крайна сметка не ми изписа цена с отстъпка  newsm78  . мерси Simple Smile

# 739
  • Мнения: 299
Nie i dvata puti kato sme bili v Dobrotica sme polzvali obqd i pri pristigane i pri trugvane.Qvno zavisi na kogo 6te popadnete, no sega 6tom e smenena upravata.....stava drugo mai.A tova be6e nai-dobriq hotel

# 740
  • Мнения: 299
V  usitcolours nqkoi hoteli izlizat mai po-evtino. Naprimer Ralica 3 zv.  i Kom sa na 56 -57 lv

http://usitcolours.bg/bg/hoteli-pochivki/?new=1&offerid=& … io0eebpt80l11tam5

# 741
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Привет, ние резервирахме, утре тръгваме, но пакета ни е само нощувка и закуска. Можете ли да ни препоръчате някое евтино местенце за хапване, че бюджета е ограничен  Praynig Embarassed Знам, че не сме избрали най-евтината дестинация, но точно там ми се почива, много ми е хубава природата, плажа ...

# 742
  • Мнения: 972
, Peace

Последна редакция: ср, 11 юли 2012, 10:25 от Сисссс

# 743
  • Мнения: 1 116
Радос,
Има едно малко кръчме на много прилични цени (направо евтино). Предлагат салати, скара, таратор, аламинути, риба, мисля че и супи. Не е претенциозно, но е вкусно. Намира се до Маастрихт. Това не съм сигурна точно хотел или общежитие се води, но се пада точно под полицията. Така че като ориентир търсете полицията и там може да хванете някой полицай или аниматор, или работник да ви упъти. Не помня как се казваше кръчмето, но е мъничко, има 5-6 маси навън.

# 744
  • София
  • Мнения: 1 377
да попитам за тоя сайт, кога става плащането. защото вчера исках от та да резервирам , и от няколко дена щото много съм натискала и са ми били запазени 2 резервации аз направих още 1 и т'ва к'о ме е питало не знам, ама накрая виждам, че съм направила 3  Crazy . и на е-мейла  ми идват 3, да но никъде не пише кога се дават парите. как се плаща?
и като мога да направя 3 наведнъж, от къде е сигърно , 4е до ри и 1 да съм направила отивайки в хотела някой ще знае за мен. нещо сайта им не е обмислен много много. и тая отстъпка 3 процента къде се пише и как се пресмят. защото в крайна сметка не ми изписа цена с отстъпка  newsm78  . мерси Simple Smile
Има няколко начини на плащане - с кредитна карта, през ОББ, epay, paypal или банков път. След като направиш резервация ти идва потвърждение в профила и на мейла също, в което е посочен номер на резервация. При плащането трябва да се напише този номер на резервацията. Ако се плати по банков път се праща на имейла им копие от платежното/вносна бележка, за да се потвърди резервацията като платена. След това се разпечатва самата резеврация, но задължително статуса и трябва да е платен и с нея отиваш и се настаняваш. Ако не платиш дадена резервация в рамките на 20 дни, тя автоматично се анулира. И не прави много резервации ако няма да ги ползваш, защото от сайта пише, че ако си правите резервации за спорта могат да ви искат неустойка. Пък и наистина не е честно да блокираш дадена стая за 20 дни, ако няма да я ползваш. Относно цената с отстъпка, тя е автоматично калкулиране в крайната цена. Ако погледнеш разбивката по дни за нощувките, че е видиш, че е точно с 3% по-ниска от цената предлагана на рецепция. А сайта има и помощ за потребителите, където всичко си е описано много добре на български.

# 745
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Танита, много благодаря  Hug

Сисссс ?!?

# 746

Общи условия

Активация на акаунт