Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 178

  • 27 477
  • 736
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 196







ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 



Клипове направени от фенове в темата

       






   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


   








ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.







В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!





ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 196

# 2
  • Мнения: 4 966
А от мен - с любов... Заглавието е "Нарин"... започвам темата с фойерверки... За добре заварила. Simple Smile)

# 3
  • София
  • Мнения: 2 639
Марианка,  newsm51 за новата тема!


Последна редакция: вт, 15 яну 2013, 12:50 от Dilemi

# 4
  • София
  • Мнения: 2 639

Последна редакция: вт, 15 яну 2013, 12:53 от Dilemi

# 5
# 6
  • Мнения: 3 242
Хади, преместихме се, добре завариала, Мариянка!
В Европа по това време се сервира лека втора закуска, нека и ние така:
                       

Кеф ми е, че Селим и Ердоан се чудят на Керим, бившия си "приятел". Няма как да го разберат, на светлинни години са от него, движат се в различни орбити, нямат допирни точки.
Но схващат истината - без Керим, Фатмагюл отдавна щеше да се откаже от делото, нямаше да издържи психически, щеше да се огъне под силния натиск.

Любов необяснима!  Simple Smile Силата, която движи всичко на Земята!

# 7
  • Мнения: 82
Едно от малкото неща, които не съм си признала тук е, че тази сцена



ми е в първата тройка не само на любими, а и на терапевтични сцени...
 
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 8
  • Мнения: 3 242
тази хитра усмивка под мустак ми дава надежда за добри новини  Hug

# 9
  • Мнения: 3 217
Пак съм при вас!Гледам,че няма новини.

# 10
  • Мнения: 3 242



Велияна, да, няма новини. Вече не се чудя и не се ядосвам, плаша се.

# 11
  • Мнения: 3 217
Вале,и аз така!Макар,че като хвърлям поглед на някои други теми има и други ,които избягват показността,но в такава степен като нашия човек-няма!Странна работа!
Аз бях решила да не се намесвам в този преговор днешния,но все пак не мога да разбера каква беше тази странна толерантност към Мукадес,та чак и до края на филма.В тази серия тя за малко не съсипа бъдещето на Керим и Фатмагюл,шантажира,издевателства и когато Рахми си дойде-всички вкупом се прегърнаха и засияха???То да беше един или сва случая,но това нейното е ежедневие-да речеш,че това са някакви глупави и наивни хора-не е така.Е,вярно Фатмагюл обича брат си,но можеха да ги накарат да си намерят отделно жилище и да поемат живота си в свои ръце,а не всички безропотно да прислугват на принцеса Мукадес.Както казват хората хем мързеливо,хем нахално и злобно същество.
Някак си и аз не мога да простя на Фатмагюл,че всъщност в тази серия показа,че за нея бъдещето й с Керим няма особено значение.Какво избра тя-ако Керим се отдръпне тя остава отново в лапите на Мукадес,ще й слугува,Рахми в своята глуповатост ще я шантажира емоционално да се подчинява на Муки.Малко объркани ми станаха писанията,но не знам защо дори Рахми разбра това,което му казва Кадир,а Фатмагюл не можа.

# 12
  • Мнения: 23 330


Привет момичета !

Нова тема - честита да ни е ! Новини може да няма, но тема има, значи има и какво да си говорим щом през два дена сме на "нова масичка" за приказка !

Мариянка, Дилеми - твърди и непоколебими във воденето на преговора - така и трябва !

Валя, Велияна - добре съм ви заварила на раздумката !

Аз със сигурност ще напиша същото, което вече момичетата са чели от сутринта - така, че на който не му се чете, моля любезно да прескача следващите ми постове !

Започвам и аз -  да споделя  как видях  събитията в  поредната ми "среща" със сериала.

По едно кафе за тези които ще ме прочетат.

# 13
  • Мнения: 23 330
Предложението отправено от Мюнир шокира всички, най – вече Фатмагюл, защото от нейното решение зависи свободата на единственият и брат.
Възможността това предложение – изнудване въобще да бъде обсъждано е отхвърлено веднага  както от Керим, така и от адвокат Кадир.
   

Фатмагюл обаче се колебае и иска да разбере какви са алтернативите „АКО” приеме.
Факт е, че на практика брат би бил свободен според адвокат Кадир.

Керим от своя страна решава да разговаря с Д-р Нил смятайки, че тя като лекар е „съучастник” в играта на Яшаран и прикрива истинското здравословно състояние на Ердоан.

Последна редакция: вт, 15 яну 2013, 15:16 от Марта_49

# 14
  • Мнения: 23 330
В къщата разбират за предложението на Мюнир.

Единствената, която се радва на това е разбира се Мукадес.

Иска Фатмагюл веднага да приеме споразумението.

   

Другата част от семейството имат различно становище относно това изнудване.

Всички обаче започват по един или друг начин да оказват натиск върху решението на Фатмагюл.

Адвокат Кадир се опитва да даде своите професионални доводи и съвети.

Мерием – директно я обвинява в страхливост и предатество първо спрямо нея самата, после спрямо  всички жени и момичета които са я подкрепили и са и повярвали, защото чрез нейната борба за справедливост и възтържествуване на истината те също са се надявали да получат някакво възмездие.

Дава и стотиците писма получени в „Кухнята на розата” в знак на подкрепа – нека първо ги прочете и после да вземе окончателното си решение.
      

Общи условия

Активация на акаунт