Коса с омбре ефект

  • 120 720
  • 162
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: X
момичета може ли с обикновена боя да стане ?

Омбре само при фризьор, добър при това. Simple Smile

# 151
  • Мнения: 170
И като говорим за омбре.. Може ли да препоръчате фризьори, който правят много добро омбре..? За София става въпрос.  Rolling Eyes

# 152
  • Мнения: X
Салон Чиликови, фризьор - Иван Wink

http://www.chilikovi.com/

# 153
  • София
  • Мнения: 288
Препоръчвам салони "Stephan", аз съм клиентка на този в Изток. За първи път си слагам боя на косата и не съжалявам, че им се доверих! Професионализмът си личи!

# 154
  • Мнения: 170
Много ви благодаря за предложенията!
Ако има и други- ще се радвам!
А каква боя изпозват в тези салони? newsm78

# 155
  • Мнения: 136
Много съм се навила да си направя омбре, но никъде не намирам информация за цени. Горе-долу колко излиза в салоните в София?

# 156
  • Мнения: X
Много съм се навила да си направя омбре, но никъде не намирам информация за цени. Горе-долу колко излиза в салоните в София?

60 лв салон Чиликови.
Ако имате нужда от боядисване и на корени и в горната част на косата още 45 лв.

# 157
  • Мнения: 170
Аз мога да препоръчам Емилио Стефано. Наистина страхотен профеисоналист. Simple Smile  Heart Eyes Simple Smile

# 158
  • Мнения: 27
Здравейте, момичета! Да споделя и аз едно мнение...
Ходих онзи ден в студио "Енигма", което ако четете в нета е супер хвалено и "напудрено с думи". Лично моето мнение - под всякаква критика е! В никакъв случай не си правете Балеаж в Енигма-София! Защото начинът, по които ще изглеждате накрая изобщо няма да Ви хареса... като прораснали изрусени кичури, неподдържани от няколко месеца. Картинката е плачевна! Лично ми бяха направени от собственичката...тъй като фризьорка в мометна няма.
Иначе отношението наистина е страхотно, посрещат те много добре... Като слушаш и си казваш: "Ей, попаднах на място"... Допускам, че е визможно жената  да е запозната как става въпросната процедура (на теория), но ако е така, то мисля, че й липсва практика! Страшно съм РАЗОЧАРОВАНА от резултата! Все едно някой се е учил върху мен!
Имам два силно изрусени два кичура отпред на лицето (които ми идва да отрежа)... руси "кичурчета“  назад по косата (неравномерни от двете страни), които почват на около 3-4 см от корените и които имат рязка граница с естествения цвят на косата ми (фрапираща разлика!)... И накрая изрусени краища...като на Омбре! Само че от едната страна на главата ми са изрусени, а от другата не! А целта трябваше да е един тон по-изсветлена коса (едвам забележим Балеаж). На всичкото отгоре жената реши, че на косата ми трябвало задължително да й се хванат връхчетата, при положение, че я порстригвах преди седмица точно. Резна два пъти с ножицата и ми взе и 15 лв. за подстригването!

Така че, мили дами, съветвам Ви да не си причинявате това! Отидете на друго място! Където да получите това, което искате!

# 159
  • Мнения: 37
Понеже и аз в момента съм разочарована от моето омбре - имаш ли идея как да оправиш косата си, при положение, че не харесваш резултата? Питам защото съм отворена за предложения и варианти. Ако някой случайно знае салони в Пловдив и ориентировъчни цени ще съм искрено благодарна да сподели Simple Smile

# 160
  • Мнения: 27
Доста късно отговарям..съжалявам за което! Надявам се отговорът поне да свърши работа на някой друг Simple Smile Мен ме матираха дни след това. Косата ми доби цвета като преди омбрето. Но трябва да се матира през определено време, защото цвета пада

# 161
  • София
  • Мнения: 1 914
Аз мога да препоръчам Емилио Стефано. Наистина страхотен профеисоналист. Simple Smile  Heart Eyes Simple Smile

Ориентировъчна цена?

Аз много исках и си направих преди година в Стефан в Младост. Наистина професионално работят и бях доволна, но много скъпо. С подстригване и матиране - около 200 лв. Издържа ми дълго, тъй като корените ми бяха близък цвят боя, но това е непосилна цена, ако трябва да я правя на 1-2 месеца.  Rolling Eyes А сега искам цялостно да я изсветля, т.е. ще си трябва по-честа поддръжка.

Затова събирам и аз препоръки за салони и фризьори.  Grinning

# 162
  • Мнения: 2
Здравейте! Аз също съм с Омбре, правено в салон "Стефан" Младост. Да кажем, че резултатът бива, но не е това, което искам. Искам бяло омбре.

https://www.google.bg/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fi.pinimg.com%2 … ct=mrc&uact=8

Някой да може да ме насочи към фризьор, който да може да го направи добре и по възможност не за 200 лв.?

Някъде пишеше за Иван от "Чиликови" или за Горян от Гео Милев и като че ли се колебая между тях двамата засега...

Благодаря Simple Smile

Последна редакция: чт, 21 дек 2017, 23:47 от black panther

Общи условия

Активация на акаунт