Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 6 част

  • 378 276
  • 3 655
  •   1
Отговори
# 2 925
  • София
  • Мнения: 579
И аз съм учудена ако е така, по скоро съм чувала обратното- че идва дори когато не е необходимо ..

# 2 926
  • София
  • Мнения: 795
Ел, съжалявам, че така са протекли нещата, само не разбрах, имала си изрична уговорка с Киров и той за всичките 22 часа раждане не е дошъл, така ли? Даде ли някакво обяснение?
Имахме уговорка, разбира се. Два пъти се бяхме виждали - в края на осмия за разговор и в 38 г.с., когато лежах за съмнение за прееклампсия в ТК следеше състоянието ми и ме прегледа преди да си тръгна да види имам ли разкритие. Дойде да ме види на сутринта след секциото и продължи да следи състоянието ми до изписването. Свали ми конците и ми излекува раната. Не съм го питала защо не дойде, той също не е коментирал. Явно е имал основателна причина. Бяхме се уговорили да му звънна при напреднало разкритие, обадих му се към 22ч. вечерта на 6см. и ми каза, че няма да дойде..

# 2 927
  • Мнения: X
Много кофти се е получило, за съжаление винаги има някакъв процент риск, когато човек си избира лекар.   Confused

# 2 928
  • София
  • Мнения: 579
Ел, а при така стеклите се обстоятелства плати ли сумата за избор на екип? Ако се случи така че лекарят който съм избрала не дойде, не виждам защо да се плаща..

# 2 929
  • Мнения: X
Е, то само това оставаше!

# 2 930
  • София
  • Мнения: 579
Значи трябва да съм подготвена за вариант, че лекаря може и да е в невъзможност да се отзове и да поеме раждането, в тоя случай на който попадна..Sad

# 2 931
  • Мнения: X
Разбира се, все пак всичко може да случи. Затова е по-добре човек да избере болница, а не лекар, но...

# 2 932
  • София
  • Мнения: 795
 Не съм платила и стотинка на Киров, попитах го за превръзките какво дължа, той каза - нищо.  Много ми беше криво първоначално, но с  течение на времето и особено след като се погрижи за мен след изписването, единствено съжалих, че не съм родила при него. Щеше да ми е по-спокойно, дори и със секциото. Според таткото, обаче Стерков е направил намек за пари  Thinking

# 2 933
  • София
  • Мнения: 1 641
*Elle*  съжалявам за така развилата се ситуация, добре, че вече сте добре и у дома  Hug

Аз определено ще звъна на Киров преди да отида в болницата и ако не може да дойде, просто ще отида в Надежда, тук не мисля, че бих раждала при друг.  Flutter

# 2 934
  • София
  • Мнения: 579
Фроузи, кога ти е термина? Да не се засечем с теб в ТК:)))

# 2 935
  • София
  • Мнения: 1 641
На 26 януари Simple Smile

# 2 936
  • София
  • Мнения: 579
Ооо ти си далече, аз съм средата на октомври:) та тия дни ще звъня на доктора:)

# 2 937
  • София
  • Мнения: 1 641
Значи ще чакам подробен разказ   bouquet

# 2 938
  • Мнения: 2 289
Идвам с въпрос. Днес бях на преглед, в 21-ва седмица съм. Доктора ми каза,че съм за хоспитализация.
Каза ми,че от Св.София няма патологично отделение, а виждам,че има....
Накара ме да избирам между Шейново, Токуда и Надежда. А той самият работи в 1-ва АГ. Хвърли ме в недоумение направо....да звънна ли направо в болницата да питам.  newsm78

# 2 939
  • София
  • Мнения: 1 641
Ааа Хепи, как да няма, момичетата на зад по темата са казвали, че и там са лежали. Поне съм с такова впечатление, обади се на регистратурата.
Но дали не бъркаш частната Света София, с Тина Киркова? То реално това сега си е май 1АГ.
Тази на Мазнейкова е Света София, там мисля, че няма вече патология, защото е малко отделението като площ.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт