Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 184

  • 27 409
  • 742
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 195








ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 



Клипове направени от фенове в темата

       






   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


   









ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.







В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!





ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

Последна редакция: пн, 11 фев 2013, 19:46 от mariana51

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 195

# 2
  • Мнения: 23 330




http://www.youtube.com/watch?v=qvXiPNFiG-g

Последна редакция: пн, 11 фев 2013, 15:29 от Марта_49

# 3
# 4
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 5
# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 2 639
Марианка,  newsm51 за новата тема!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 34 195
 

Двама мъже които твърдят, че я обичат.
Кой беше честен до болка ?
Кой даде наистина живота си за да докаже, че я обича ?
Кой направи и невъзможното тя да се изправи отново ?
Кой беше до нея молещ да изтрие сълзите и ?
Кой беше готов да се откаже /въпреки обичта си / от нея  - за да може  тя да избере свободно как да изживее живота си ?

И ако някой ми даде и един положителен отговор, че това е Мустафа – ще приема сълзите и страданието което ТЯ  показа в този момент.


Марта, тя обясни на Керим, че плаче защото Мустафа искаше да и вмени вина - тя е виновна, че Керим я обича, че той се провали и т.н. Това е от 76 епизод.....само за да отговоря....го слагам днес.
Ф: "Чрез писмото дойдох на себе си. То ме накара да си спомня кой беше. Нещата, които ми стори...Накрая дори искаше да те убие.... Искал те е мъртъв.  Неполучил това, което иска посегна на собствения си живот.....Полудял е. Не му остана къде да отиде... и тогава се опита да стовари всичко върху мен....И написа това писмо, за да ме накаже до края на живота ми. Не от любов. Искаше да ме накара да се чувствам виновна за смъртта му..."

Помествам последният пост в новата тема - да си продължим разговора тук.

# 9
  • Мнения: 23 330
Аз до последно таях надежда, че Мустафа ще "прогледне" и, че ще помисли поне за детето си.

Отрече се от Хаджер - ами детето ? От първото си   вече се отрече по най-страхливият начин / накара я да го "махне" / като нещо ненужно.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 34 195

АНКЕТАТА за тези които не са гласували...

http://habermedyam.com/2012-en-iyi-erkek-oyuncu-adaylari/

# 11
  • Мнения: 23 330
Странно .... на моят монитор излиза този надпис

# 12
  • Мнения: 4 966
Аз до последно таях надежда, че Мустафа ще "прогледне" и, че ще помисли поне за детето си.

Отрече се от Хаджер - ами детето ? От първото си   вече се отрече по най-страхливият начин / накара я да го "махне" / като нещо ненужно.


Аз пък никога не съм таяла надежди за Налчалъ. От момента, в който се пречупи под натиска на Яшаран и прие парите срещу "честта" си, за мен този човек беше свършен като човек. До тогава все още имаше надежда... след тона  - само деградация. Никаква алтернатива. Ако беше останал жив в затвора, пак нямаше да се осъзнае. Той подмени действителността с нещо, което си беше фикция. Повярва в собствените си лъжи. Той просто остана в едно минало, което няма как да бъде осъществено. Никога не можа да направи крачка, "да премине границата", както каза Ваня... Докато Булут я премина. И в буквалния и в преносния смисъл - той прие да бъде съпруг на "чуждата" жена и баща на "чуждото" дете (за него в този момент нещата изглеждаха по този начин). Заради Любовта. У Налчалъ нямаше любов. Само чувство за собственост. Керим го разбра в самото начало и още в 9-а серия го каза в прав текст на Фатмагюл: "Ето какъв егоист е твоят Мустафа". Ама тя го разбра чак в 76-а.

(Споделила съм в предната тема - копирам тук...)

Последна редакция: пн, 11 фев 2013, 16:40 от marytza

# 13
  • Мнения: 4 966
И защо само аз съм избрала от анкетата "Керим ме развълнува с любовта си когато се предаде в полицията" ? Че от това по-голямо доказателство за любов няма, бре! Той за пореден път зачеркна себе си, за да даде възможност на Фатмагюл да бъде "нормална". И онези думи: "Обичам те такава, каквато си. Това е моята единствена истина". Е, прекланям се пред такава любов... Ревала съм като магарица на тая сцена. И пак ще рева...



Скрит текст:






Последна редакция: пн, 11 фев 2013, 16:51 от marytza

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 34 195


Стара снимка с фенове...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт