Анатомията на Грей - Тема №19

  • 39 569
  • 729
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68

УЧАСТВАТ->



Елън Помпео (Д-р М. Грей), Санда Оу (Д-р К. Янг), Джъстин Чеймбърс (Д-р А. Карев), Чандра Уилсън (Д-р М. Бейли), Джеймс Пикънс (Д-р Р. Уебър), Патрик Демпси (Д-р Д. Шепърд), Сара Рамирез (Д-р К. Торес), Кевин МакКид (Д-р О. Хънт), Джесика Кепшоу (Д-р А. Робинс), Сара Дрю (Д-р Е. Кепнър) и Джес Уилямс (Д-р Д. Ейвъри)


ПО ИДЕЯ НА->



ШОНДА РАЙМС


В България новите епизоди от 9-ти сезон излизат почти всяка петъчна сутрин в http://DMCA-removal-from-Google/browse.php. Ето и линк за всеки от сезоните:

# 1
  • Мнения: 5 393
Пльос в новата тема. Благодаря!  bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
И аз тук. С нетърпение чакам края за да видя развръзката.
Много нямам време да коментирам, но редовно ви чета, а и не мога да се включа по всички теми, че имам пропуски в сезоните.. докато малкия беше бебче нямах време да гледам, а сега с мъжа ми гледаме и някак си оставих 7-ми сезон без да съм го гледала.

# 3
  • Мнения: 9 144
Браво за темата! Страхотен колаж  Peace
 

 

# 4
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Записвам се и аз, ама хич не идвам да идва петък!  Сигурна съм, че финалът ще е отворен! Много мразя, после цяло лято чакам като излъгано камилче  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 68
Мерси, Бум!  Hug
И аз не искам цяло лято да чакам после и да гадая само какво ще се случи.

# 6
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
И аз тук Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 107
 smile3539 Хайде и аз доприпках в темата.

Орлите благодарско за темата  bouquet И наистина страхотен колаж thumbsup

# 8
  • Мнения: 68
Kosty,  Hug. Лека полека всички се събрахме. Предлагам като свърши сезона да поставя анкета и да обсъждаме финала, а ако не да питам за Кали и Аризона както предложихте.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 481
Благодаря за темата   bouquet

Нямам търпение да излезе петъчния епизод.

# 10
  • Мнения: 460
Страхотен колаж  Hug

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
И аз тук!
Чакам петък да видим драмата с Калзона - 100% съм сигурна, че Кали ще приеме историята много тежко - и с право...
Толкова време проявяваше волско търпение и търпеше обиди и сърдене, заради това, че е спасила живота на Аризона, а накрая за благодарност  Crossing Arms Колкото и да я харесвам Аризона - това беше много гадно

# 12
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз все още не съм гледала последната серия, сега засядам.
Орлите   bouquet

# 13
  • Мнения: 68
tzvety26q  Hug.
Оуен и Сандра с малкия, който мислех, че ще осиновят, но при него линията се нареди. Май при тях тепърва има неща за доизглаждане.

Кристина, Кали, Аризона и Мередит, които чакат Бейли да излезе.

# 14
  • Мнения: 68
Следващият епизод е след два дни. Очакваме ли хубав финал на сезона, който цяло лято да ни държи в напрежение?

Общи условия

Активация на акаунт