Анатомията на Грей - Тема №16

  • 38 855
  • 748
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68

УЧАСТВАТ->



## По идея на : Шонда Раймс

## В ролите :
Елън Помпео (Д-р М. Грей), Санда Оу (Д-р К. Янг), Джъстин Чеймбърс (Д-р А. Карев), Чандра Уилсън (Д-р М. Бейли), Джеймс Пикънс (Д-р Р. Уебър), Патрик Демпси (Д-р Д. Шепърд), Сара Рамирез (Д-р К. Торес), Ерик Дейн (Д-р М. Слоун), Кайлър Лий (Д-р Л. Грей), Кевин МакКид (Д-р О. Хънт), Ким Рейвър (Д-р Т. Олтман), Сара Дрю (Д-р Е. Кепнър) и Джес Уилямс (Д-р Д. Ейвъри).


В България, новите серии от 8-ми сезон излизат почти всяка петъчна сутрин в http://DMCA-removal-from-Google/browse.php. Ето и линк за всеки от сезоните:

[/

# 1
  • Мнения: 9 144
Мерси  Hug

Обратното броене навлиза в критичен етап   Crazy

Отново промото на финалния епизод за сезона
http://www.youtube.com/watch?v=R1E6WPSWvAw

# 2
  • Мнения: 626
и аз тук , да не ви изпусна   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 481
Благодаря за новата тема!

Според мен загиналият ще е Лекси.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 312
  bouquetДа не ви изпускам..  А новия сезон кога се очаква,знае ли се нещо? Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 194
Нова тема- благодаря  Wink

Напълно се обърках вече и нямам абсолютно никаква идея кой ще умре.
Надявам се да не е Лекси, обаче.

# 6
  • Мнения: 0
Аз също се надявам да не е Лекси,но гласувах за нея,макар че мисля,че може и да не е тя,ама вече ми писна чаканетооо  Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 775
Гласувах, че ще е Лекси, ама мнооого си я харесвам Sad
Да идва петък, та да се омотаем съвсем и цяло лято да сме на тръни.

# 8
  • Мнения: 21
Аз съм назад с цели 4 епизода, ама искам да излезе и тази серия и да седна наведнъж да гледам. Но понеже откакто родих съм станала още по-чувствителна и ревлива от преди, искам да си ви следя, за да се подготвя психически  Laughing Че иначе като я знам Шонда, ще вземе да ме докара до рев с глас... Особено ако гътне Лекси. Аз лично съм по-емоционално свързана с нея, отколкото с Аризона.

# 9
  • Мнения: 3 248
Сега като гледах промото и вече си мисля, че сцената, коят тълкувахме като Кристина ревяща, а Марк прегръщат и урешаващ я, не е така, ами си мисля, че ѝ намества счупена ръка.  Wink

# 10
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Супер, нова тема. Аз предлагам да умира Аризона, а Кали да си стане пак нормална Wink

# 11
  • Мнения: 9 144
Кали си е съвсем нормална, Аризона също   bouquet

# 12
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Кали си е съвсем нормална, Аризона също   bouquet

Добре де, лошо се изказах ама вярвам че ме разбрахте Wink

# 13
  • Мнения: 100
Запис и нямам търпение до петък  Hug

# 14
  • Мнения: 0
Кали си е съвсем нормална, Аризона също   bouquet

Напълно подкрепям. Peace

В анкетата гласувах за Лекси, въпреки че според мен е прекалено очевидния избор и Шонда може да реши да ни изненада. Но като се замисля и Ейприл беше очевидния избор да я скъсат на изпита и точно така стана...

Общи условия

Активация на акаунт