Анатомията на Грей - Тема №17 "В очакване на 9-ти сезон"

  • 46 957
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68

УЧАСТВАТ->



Елън Помпео (Д-р М. Грей), Санда Оу (Д-р К. Янг), Джъстин Чеймбърс (Д-р А. Карев), Чандра Уилсън (Д-р М. Бейли), Джеймс Пикънс (Д-р Р. Уебър), Патрик Демпси (Д-р Д. Шепърд), Сара Рамирез (Д-р К. Торес), Кевин МакКид (Д-р О. Хънт), Джесика Кепшоу (Д-р А. Робинс), Сара Дрю (Д-р Е. Кепнър) и Джес Уилямс (Д-р Д. Ейвъри)



Последна редакция: пн, 03 сеп 2012, 22:35 от ....Страстта на орлите....

# 1
  • Мнения: 626
пу първа   bouquet

# 2
# 3
  • Мнения: 1 457
Включвам се и аз в темата  Hug
Честно казано и на мен ми се струва, че ще се промени много сериала, но досега Шонда е успявала да прави преходи и големи промени доста сполучливо, тъй че предпочитам да изчакам новия сезон преди да коментирам  Hug

# 4
  • Мнения: 775
Здравейте и от мен!

Новите ще ги видим как ще се впишат, засега съм решила да им дам шанс. Не съм спряла да харесвам сериала, много се надявам да има какво още да видим.
А Практиката и тя ли продължава?

# 5
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Нова тема - нов късмет Simple Smile Моля се Шонда да се осъзнае и да запази сериала толкова добър, колкото беше цели 8 сезона  Praynig

# 6
  • Мнения: 0
Няма какво да се молим,Шонда няма да успее да впише цялата тази армия както трябва...изведнъж започна да добяве един - двама,после трима,четирима и накрая стана цяла армия... това,което се опитва да направи тя,няма да й се получи! И дай сега след като в един сериал повечето актьори са едни и същи през всичките тези години да го наречем "сапунка" .... /facepalm/  Joy
Осъзнавате ли,че останаха трима - четирима от стария каст и двойно повече ще видим чистак нови персонажи? Дано плановите да й се провалят да направи спешно отделение 2 и да се осъзнае малко!

Хубава тема Simple Smile   Rolling Eyes

# 7
  • софия
  • Мнения: 2 542
 Чакам с нетърпение 27.09., че други освен Шундови сериали не гледам Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 372
И аз чакам с нетърпение новия сезон Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 353
  Първият и последният отговори в анкетата се застъпват Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 0
  Първият и последният отговори в анкетата се застъпват Crossing Arms
Да,и това "ще гледам само първите три епизода" ??  Grinning

# 11
  • Мнения: 4 594
Мерси за темата!  bouquet

# 12
  • Мнения: 68
Поправих ги. Grinning

# 13
  • Мнения: 0
Дамиии изключително съм разстроена! Тъкмо прочетох, че моя любимец се е оженил Cry Cry Cry Аз толкова много лиги точех по него, а сега някаква ми го отмъкна Cry Cry Cry http://tvabout.info/?p=784

# 14
  • софия
  • Мнения: 2 542
 ooooh! ooooh! ooooh! Аз пък се чудех към коя раса клони като предпочитания., но той си показа.

Общи условия

Активация на акаунт