Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино # Çapulcu kulübü # 122

  • 40 818
  • 752
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 654
Eхооо! Бързам да се запиша, май са ми снели наказанието и затова се записвам ПЪРВА! Naughty
В предната тема - ОЛМАЗ! #Crazy #Crazy

Последна редакция: пн, 17 юни 2013, 19:28 от perfectr

# 2
  • ÇapulcuLand
  • Мнения: 170
Момичета, пак се почна с полицейското настъпление на Таксим.  Cry Докога????!!!

DHA предава наживо: http://www.dha.com.tr/dhayayin/

# 3
  • Мнения: 0
Благодаря за çapulcu темата! Heart Eyes Hug Heart Eyes
Отивам да чета предишната  Hug

Малко офтопик, но попаднах на
Romantik Komedi II Bekarlığa Veda
Сори, ако вече сте го поствали, за всеки случай Hug

# 4
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Жапче, покрай размириците въобще не съм гледала за нови филми. Много благодаря    Hug

# 5
  • AMS
  • Мнения: 6 417
Привет, момичета!!! Hug Hug Hug
Много съм ви благодарна на всичките!!!
Положението, което виждам на екрана не ми харесва. Нощеска ги унищожиха нашите. Не вярвах на очите си, че виждам този ужас. Не вярвам, че само това е броя на жетвите и пострадалите. А колко са арестуваните??? Не знам кога ще разберем какво точно е станало. Гледам, че и във ФБ май са дръпнали шалтера. Occupy Gezi от 3 часа не пишат нищо. Чуждите журналисти дълго ще умуват какво да пуснат като информация.  За сега както прегледах някой други световни агенции, още повече се обезкуражих, че може да има помощ за протестите отвън и натиск върху диктатора. Всички международни информации са в полза на това, че митингът вчера в Истанбул е бил много по-голям. Декларацията на Европейския парламент потъна на фона на тази картина.
Ох трябва да спра, защото много съм обезверена, но ще ви сложа и тази информация за срещата на Г8.  Надеждите ми умряха съвсем, защото диктатора е машата на големите в Сирия.


"Лидерите на осемте най-развити държави в света се събраха на двудневна среща в Северна Ирландия, която е доминирана от конфликта в Сирия. САЩ и Русия остават дълбоко разединени в позициите си за въоръжаване на двете враждуващи страни.
Седем срещу една единствена Русия - така са разединени осемте най-развити държави по отношение
на Сирия.
.... САЩ обявиха, че са готови да въоръжават сирийската опозиция. .....
Срещата на върха в Северна Ирландия се провежда при изключителни мерки за сигурност и е придружена с множество протестни акции. 20 демонстранти вече бяха арестувани по време на шествие в Белфаст."

http://tv7.bg/news/world-politics/9770894.html

Извинете ме за песимистичния пост. Ще се радвам да ме опровергаете!!!

# 6
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Дива, аз днес чух по нашите новини, че ЕС остро осъжда полицейското насилие. Не знам от тая острота какво ще последва. Явно всеки чака да се размине с времето. Ако Анкара утре вкара военните в играта, всички анализи и планове досега ще отидат на кино. Ся, доколко един болен човек може да бъде спрян, па дори и от Г8, това пак е дежа вю тема. Всички чакаме, хората в Истанбул също, включително и смъртта си / това последното от първо лице /  Peace

# 7
  • Мнения: X
 #Crazy А в София...

# 8
  • Мнения: 275
В София протестиращите бяхме приблизително 40 хил.
Родната "милиция" обаче преброи само 7.
От Ердоган прихванаха тая "пожелателна" математика комай.

Какво ще се случва и тук, и там ме е страх да мисля ooooh!

пъ.съ. Благодарности за темата. И за новините, преводите, снимките и видеата

# 9
  • Разград
  • Мнения: 8 243
İstiklal'de, çocukların gaz maskesiyle oynadıkları uzun eşek çok şey anlatır...(Bugün, saat 23.00.)

# 10
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Днес четох това:


нито го подлагам на съмнение, нито вярвам напълно, нито имам капацитет да го анализирам.

Някой има келепир да сме пръснати на сто страни, да не си вярваме и навсякъде да съзираме конспирации, да се МРАЗИМ. На фона на случващото се на целите Балкани - СТРАШНО Е!



гръцката полиция ги пази!  Sick

Последна редакция: пн, 17 юни 2013, 23:35 от lacunababe

# 11
  • Мнения: 0
Joan Baez's (English and Turkish) Solidarity Message for People of Turkey! WE SHALL OVERCOME!

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bXc-XvK_AcU

# 12
  • Мнения: X
В София протестиращите бяхме приблизително 40 хил.
Родната "милиция" обаче преброи само 7.
От Ердоган прихванаха тая "пожелателна" математика комай.

Какво ще се случва и тук, и там ме е страх да мисля ooooh!

пъ.съ. Благодарности за темата. И за новините, преводите, снимките и видеата
Гледах току що директното включване,не се чуваше много репортера за съжаление.Доста хора от двете страни на Волен  Sick

# 13
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864


# 14
  • Мнения: X

Като видя подобни заглавия и  Sick Искам да я прочета,но не знам дали вече ще мога да се насиля.Чудя се какво остана в тая държава за вземане,за продаване,че толкова години идни и същи хора се не спряха.А като цяло всички сме не един хал  Sick И като гледах Волен и Станишката и ..в тях си дреме по един Ердо  Sick

Общи условия

Активация на акаунт