Да се смея ли...да плача ли?!

  • 41 479
  • 91
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 571
Успех и от мен!
Пиши как е минало.

# 76
  • София
  • Мнения: 4 350
Аз не бива да съм на комоп повече от 5-10 мин., затова само една  Hug и успех!
Пиши после!

# 77
  • Мнения: 403
Най-общо...бабата не се явява на делото - явява се адвокат...назначено следващо заседание 13.10.2014 ! Назначена съдебно-психиатрична експертиза на бабата и изискано служебно медицинско досие от НЗОК на същата. А иначе...изсмукана съм ! Такава помия ми се изсипа върху главата, че ми иде да извърша престъпно деяние, ама нейсе...да съм гледала, когато съм си избирала родителите.

# 78
  • Мнения: 309
Ели, знам колко са неприятни съдебните дела. Спестявай си каквото е възможно. Каквото можеш остави на адвоката да се оправя. Ако е възможно не се явявай лично на делата. Естествено ако и адвокатът е на това мнение.

Когато преосмислям нещата от перспектива бих се щадила повече и не бих присъствала на всичките дела.

# 79
  • Мнения: 403
Ммм...мина и второ заседание по делото. Обаче странно...баба- перушана иска извън съдебно споразумение  Joy Дрън-дрън ... няма споразумение...на второто заседание което беше на 13.10. адвокатката на бабата, се моли на съдийката да ме вразуми, че да съм склонна на спорасумение  Joy Все едно съда е медиатор  Joy Следващо заседание на 09.03.2015... В хода на делото всички твърдения в исковата молба  на бабата ги оборих с доказателства и свидетели. Но наща баба се оказа, че не може да си намери свидели и без знанието на моята сестра я посочи като свидетел срещу мен. Лудостта на мама е безгранична - за пореден път противопостави мен и сестра ми една срещу друга. Shocked Да ама кака не щЕ да е свидетел срещу мен, та на 09,03. ще видим, кво ще се случва?! Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 2 553
Няма край тая простотия!  ooooh! Съжалявам, миличка, че продължаваш да минаваш през това.

# 81
  • Мнения: 403
Няма край тая простотия!  ooooh! Съжалявам, миличка, че продължаваш да минаваш през това.

Bad, благодаря ти  Hug Знаеш ли...кофти е докато претръпнеш  Laughing Претръпнеш ли ти става безразлично, а на моменти даже забавно  Rolling Eyes За съжаление това са излишни разходи (само за експертизи), които трудно мога да си позволя, но пък ще я влача по психиатри докато мога.

# 82
  • София
  • Мнения: 4 350
Дръж се, тя явно вече разбира, че няма как да спечели и се чуди какво да измисли. Лоото е, че се е запънала като магаре на мост, но и това ще ѝ омръзне. Умът ми не побира как е възможно родна майка да постъпва така, но както вече каза си претръпнала. Успех!
 Hug

# 83
  • Мнения: 174
Здр,и аз съвсем случайно попаднах на тази тема,изчетох я до тук.направо ми се видя абсурдно всичко това,и най вече че всичко се точи от началото до сега ,почти 1,5 години.Не те познавам,не знам по каква причина ти и майка ти не се разбирате и какво сте преживели преди ти да родиш.но изцяло съм на твоя страна.Вземам позиция не от личен опит.Моите проблеми с майка ми( аз си мисля че са Големии..)изобщо не могат да се нарекат и нищожни проблемчета сравнение с  това което ти преживяваш.
       Не само ти стискам палци,ами и съм сигурна че всичко ще приключи както се казва в "твоя полза".
Мен никой не може да ме убеди че контакта с тази баба,така описана и с тези действия са в интерес на детето изобщо да я чува,камо ли пък вижда.Всъщност ти си писала че си на 40 години,че на колко ще е тази "бабичка"че има такъв мерак за внуци сега?
 

# 84
  • Мнения: 403
Дръж се, тя явно вече разбира, че няма как да спечели и се чуди какво да измисли. Лоото е, че се е запънала като магаре на мост, но и това ще ѝ омръзне. Умът ми не побира как е възможно родна майка да постъпва така, но както вече каза си претръпнала. Успех!
 Hug


Хайде тук ще се закача Simple Smile Та, приключихме я тая сага...след близо 2 години и половина...изведнъж, ни в клин, ни в ръкав... последва ОТКАЗ от иска Grinning Просто получих определение от съда, че баба се отказала от исканията си  newsm78
Сега пък ходене по мъките, че си искам възстановяване на разноските по делото Grinning

# 85
  • Мнения: 1 136
Поздрави за добрия изход ! Радвам се за теб !!!! На мен сега ми предстои битка с БНД  и тук вече ще има кръв и нерви да се късат!

# 86
  • Мнения: 7 779

Сега пък ходене по мъките, че си искам възстановяване на разноските по делото Grinning
че какво ходене по мъката е това  newsm78
едни искат , други не им се дава. човещинка е  Laughing

# 87
  • Мнения: 1 136
Бонго , винаги ще намериш начин да ме накараш да се усмихна ...човещинка Simple Smile

# 88
  • Мнения: 7 779
това (исканията) са типови модели.
съвсем разбираемо е , че ако аз поискам възстановяване на разходите ти да не си съгласна. обратното , аз да не искам а ти да поискаш да ми заплатиш , е мисия невъзможна.  Laughing

# 89
  • Мнения: 403
това (исканията) са типови модели.
съвсем разбираемо е , че ако аз поискам възстановяване на разходите ти да не си съгласна. обратното , аз да не искам а ти да поискаш да ми заплатиш , е мисия невъзможна.  Laughing


Ха ха ха...bongo , разсмя ме, но си прав Grinning Grinning Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт