"1001 НОЩ" И СЛЕД ТОВА, ХАЛИТ И БЕРГЮЗАР ПРЕД КАМЕРАТА И ЗАД КАДЪР - ТЕМА 228

  • 47 624
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 617
"1001 нощ" и след това, Халит и Бергюзар пред камерата и зад кадър
 

 

 

Колекция – „1001 нощ” – сериите с превод

„1001 нощ” – Vbox


"1001 нощ”




   

 

 
 


   

 

  


Халит и Берг - нови интервюта
                        
 




               

                              
Хубави зимни дни!!!

                            
                               
 


КЛИКНИ ВЪРХУ КАРТИНКАТА - ОТ 1 ДО 141 ТЕМА



КЛИКНИ ВЪРХУ КАРТИНКАТА - нови проекти на Халит и Берг - Безкрайна песен и Великолепния век - първи и втори сезон





 




Приятни минути на всички в темата!

# 1
  • Мнения: 617

               Момичета, след две седмици ще станат шест години от началото на тази тема! Пожелавам на всички, които са били съпричастни към нея през годините здраве, любов, щастие!!! Hug Hug Hug Красивата любов на Онур и Шехерезада ни събра, а още по-красивата любов на Бергюзар и Халит ни вдъхнови! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  
 
                              

                        


                

              

# 2
  • Мнения: 617


                       Ето първата тема, започната от еими на 08.12.2008г.

                                                      Благодаря!  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 411
Браво,Марманче!
"ВСЕКИ ПЪТ КАТО СВЪРШИ И НАПРАВО СИ УМИРАМ ОТ ЯД ДОКАТО ДОЙДЕ СЛЕДВАЩАТА СЕРИЯ!"
Тези думи са на едно от  момичетата ,които са писали в тема №1
Същото изпитвах и аз ,когато свършваше поредния епизод.
Коментирах те,че Берги и Кенан са прекрасна екрана двойка.Вярно е,
но в живота дали щяха да бъдат?Аз мисля,че не. Мисля,че с Кенан едва ли
 би била толкова щастлива ,колкото е с Халит.Изглежда ми като мъж,който
 не е способен на силни чувства.Дали би и казал като Халит:
"Подарявам ти сърцето си"
И както гледаме вече четири години той и го подари не само на думи.


.

# 4
  • Мнения: 2 411
Това бяха първите снимки,които видях на Берг и Халит в живота и
от долу пишеше:
"Най сетне я хвана за ръка"
Знам,че всички си я спомняте.Колко съм се радвала само?


.

# 5
# 6
  • Мнения: 11 116
Нека бъде хубава и приятна поредната тема за "1001 нощ" и след това!
марманчи, моят поздрав е специално за теб, за това, че продължи темата!
Хубаво е, че я има. В нея има толкова думи за любов! Истинска и "като на кино"!



Скрит текст:
Формата на сърцето ми

Той раздаваше картите напълно спокойно
и тези, които изиграваше изобщо не се усъмняваха.
Но той не играеше за парите, които печелеше,
не играеше за уважение.

Раздаваше картите, за да открие отговора,
да отгатне свещената формула на късмета,
скритият коз на вероятния изход,
в който цифрите танцуваха своя танц.

Знам, че пиките са мечовете на бойците,
знам, че спатиите са оръжията на войната,
знам, че карите са парите за това изкуство,
но не такава е формата на сърцето ми.

Той може да играе с вале каро,
може и да остави на масата дама спатия,
може да скрие попа в ръкава си,
докато спомена за него избледнее.

Знам, че пиките са мечовете на бойците,
знам, че спатиите са оръжията на войната,
знам, че карите са парите за това изкуство,
но не такава е формата на сърцето ми.

Ако ти кажа, че те обичам,
сигурно ще помислиш, че мамя и теб.
Аз не съм човек с две различни лица,
нося само една маска.

По повод мненията за Берг и Кенан, ако и двамата са свободни....Олеле, майко! Ако някой ми беше казал, че ще говорим за подобно нещо! Praynig
Ами нищо ново под слънцето. Винаги, когато я има голямата любов на екрана и химията между актьорите феновете си го мечтаят.Да, подхождат си. Снощи отново бяха неповторими. Това означава само едно, че са си свършили добре работата. Heart Eyes
 Колкото до Кенан, без да имам и капчица намерение да играя ролята на защитничка, за какво ми е, днес го има проекта, утре почват друг...Не бих могла да кажа за някого, че е еди какъв си само от снимки, видеа и т.нат. Може и той, като всички хора да чака любовта, независимо, че си има всичко друго. Халит на колко години се ожени за Берг? Преди това беше опитвал многократно да намери голямата любов.За него всички говореха, че с партньорката си от всеки сериал има връзка и почти стигат до женитба. Очакваше се да постъпи така и с Берг, да я изостави при следващия проект. Директен въпрос са задавали на Берг за тази вероятност, т.е. имаше едно подобно мнение и за него. Не ми се влиза в подробности. Колкото до чувствата на някого, дали са дълбоки или повърхностни, това трудно може да се определи. Дори не може. Трябва да го изпиташ. Според мен. Не всички хора могат да изразяват чувствата си с думи, да казват, че подаряват сърцето си. Дори трудно изричат "обичам те". Някои може да го повтарят всеки ден и пак да вършат щуротии. Всъщност пожелавам в навечерието на шестата годишнина от темата - да я има, да се говори още дълго за любовта, тази от  живота и тази на екрана от миналото, настоящето и за в бъдеще. И тъй като покрай проектите на Халит и Берг се запознахме с много други актьори, това е самата истина, видяхме други съдби на екрана, които също ни развълнуваха, нека има любов за всички, които срещнахме покрай нашите любимци. Защото без нея, животът е скучен, не е толкова красив и неповторим. Май не изписахме старата тема. Grinning

# 7
  • Мнения: 11 116
И още няколко реда...по частта "пред камерата".

Берг как няма да обича Фериде?!

Шехерезада беше узнала голямата любов с Ахмед. Беше познала болката да изгубиш родителите си на толкова крехка възраст, да виждаш смъртта в очите на собственото си дете. И трябваше да се бори с живота сама. Докато се появи Онур, за да преживее срама на живота си. Така го прие тя завинаги. Който и да я съди. Любовта и към Онур беше различна, любов, но и благодарност към живота, че го има. Защото и Каан го обикна.

За Фериде голямата любов е Махир. Най-хубавото нещо в живота и. Друго няма. Той е любовта, радостта, пътя към това, да останеш верен на себе си в личен и в професионален план.
Всичко друго, което я заобикаля е фалшиво.

# 8
  • Мнения: 23 375
Абсолютно съм съгласна с мнението на Майдрийм за Кенан. Ние нищо не знаем за него. При Берг и Халит поне сме изчели и изгледали доста интервюта и човек горе долу придобива представа що за хора са. Все пак последната му сериозна връзка е продължила 6 години, никога не е имал връзка със своя екранна партньорка, което показва че не е от хората, които се влюбват всяка сутрин. Много от хората, които са работили с Кенан говорят с възхищение за него. Предните дни имаше мнения на две актриси от предишни негови проекти, не съм ги публикувала тук, защото темата е друга. Но и когато бяхме на снимачната площадка на КД това се усещаше. Казваха, че дори и три часа да закъснее никой не се сърди, защото всички много го обичат. Това сигурно не е случайно. Така че Берг имаше голям късмет с този проект. Малко са популярните актьори, които носят такъв заряд и енергия. Няма да й е лесно да намери отново партньор, с когото така да си пасват и визуално, и като излъчване, настроение. Да не говорим, че и заради високия й ръст, изборът й е ограничен.

# 9
# 10
  • Мнения: 2 411
Халит и Али са били в  Akmerkez и пак са опитали да ги снимат,затова Али реагира така

Последна редакция: ср, 27 ное 2013, 08:19 от nadejda2639

# 11
# 12
# 13
  • Мнения: 617

                 

                                        С още двама намаляха феновете, които чакат снимка с Халит!  Laughing Laughing Laughing

# 14
  • Мнения: 11 116
Наде, това може би е синът на "Мерт".  

Общи условия

Активация на акаунт