Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино # Çapulcu kulübü # 128

  • 58 571
  • 752
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 064
Тенкю, Късметова.   bouquet

# 2
  • Мнения: 3 098
Темата е красиво оформена, Късметче, благодаря!  Hug   bouquet Party
За разлика от новата визия на форума, която е супер за мобил, но нямаше смисъл да затрудняват толкова потребителите.



Lia, благодаря за грима! Hug

# 3
  • Мнения: 5 234
Хайде и аз в новата тема! Simple Smile Марица, права си за ''подобренията'' в сайта. От подобрения чак на третия опит ми го отвори... Thinking

# 4
  • Мнения: 1 064
Обаче ако знаете заради "подобренията" на какви безумни теми попаднах  Shocked Бедна ни е фантазията на нас с турските сериали, хората какъв живот живеят, ей!!!

# 5
  • Мнения: 202
 Hug Hug
Късметче, благодарско за темичката  Hug

# 6
  • Мнения: 3 547
Обаче ако знаете заради "подобренията" на какви безумни теми попаднах  Shocked Бедна ни е фантазията на нас с турските сериали, хората какъв живот живеят, ей!!!

Бланче, гледай да не попаднеш в темите за готварство, че съвсем ще се изумиш... Laughing Laughing

Хората от един месец коледни сладки правят, ние тука по мъже зяпаме  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 7
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Късмет, мерсаж за темата!  Чудесна е!
Аз се записвам и отлитам, молете се да ме споходи чудо по Коледа, плийз!
Светле, както е тръгнало май ще ти подаря Нежо Simple Smile
Обичам ви!   Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 3 098
Блaнче и нa мен ми излизaт някaкви aрхивни теми, в които съм писaлa някогa и съм зaбрaвилa.Зa другото си прaвa, тaкивa теми съм виждaлa тук, че и нaй- бяснaтa турско сериaлнa дрaмa ряпa дa яде.Нaй- често семейно битови дрaмaтизми сякaш излезли от минaлият век.
Лaкуненце, рaдвaм се дa те видя и съм нa мнение, че ще ти се подредят нещaтa. Ти си готин човек и позитивнa.
A пък що се отнaся до Коледните истерии, ние не учaствaме в тях.Босa и потнa в кухнятa, очaквaщa гости, не е зa мен. Толковa мaлко време имaме зa приятните нещa, че никaк нямa дa го зaгубим седейки нa мaсa в къщи. Днес купих билети зa бaлетa нa Сaнкт Петербург зa крaя нa меюецa. В четвъртък отивaме дa гледaме щерчето- ще имa соло изпълнение 1 минутa и половинa кaто Жaсмин. Зaтовa се интересувaх от aрaбски грим. Взех билети и зa още двa мюзикълa, Питър Пaн И Снежaнкa. Товa мисля човек душaтa си трябвa дa зaсити с крaсотa по прaзници, зa стомaсите тaкa или инaче се грижим ежедневно.

# 9
  • Мнения: 3 547
Лакунка, с теб сме винаги и също те обичаме  Heart Eyes Heart Eyes

нещо съвсем странно ми се получват нещата с влизането...добре, че си имам нашата тема запаметена като отделен линк, инак изобщо не ми дава сайта да вляза из другите форуми, явно нещо правят още  newsm78

# 10
  • Мнения: 3 098
A az много рaзбъркaно го имaм форумa, дaно по- нaтaтък дa зaрaботи по- добре.

# 11
  • Мнения: 202
Лакунче  Heart Eyes Hug Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

При мен май не е разбъркан форума, но не винаги мога да вляза  newsm78

# 12
  • Мнения: 5 234
Аз се записвам и отлитам, молете се да ме споходи чудо по Коледа, плийз!
Обичам ви!   Heart Eyes
Пожелавам ти да се случи чудото, което очакваш! А може и повече, предполагам, че няма да се разсърдиш Wink.
 Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 15 391
 Hug Hug Hug
Усмивки за 1 страница...

  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз се записвам и отлитам, молете се да ме споходи чудо по Коледа, плийз!
Обичам ви!   Heart Eyes
Пожелавам ти да се случи чудото, което очакваш! А може и повече, предполагам, че няма да се разсърдиш Wink.
 Heart Eyes

 Peace Peace Peace Колкото повече-толкова повече    Praynig Praynig Praynig

# 14
  • Мнения: 13 291
Честита ви нова тема и нов облик на форума!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт