Прием за детски ясли гp. Варна - 2014 г.

  • 45 826
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
20.02 е датата. Така ми каза директорката в ДЯ Моряче.

# 16
# 17
  • Варна
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета. Бих искала да ви попитам вие успявате ли да влезете в акаунта си във "вход в Уеб родител"? Аз не успявам и се чудя дали детето ми е въведено грешно или аз не съм разбрала и тази нова екстра още не работи?!

Честита нова година! Желая на всички дечица да бъдат приети в най-добрата ясла за тях!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 140
Здравейте, момичета. Бих искала да ви попитам вие успявате ли да влезете в акаунта си във "вход в Уеб родител"? Аз не успявам и се чудя дали детето ми е въведено грешно или аз не съм разбрала и тази нова екстра още не работи?!

Честита нова година! Желая на всички дечица да бъдат приети в най-добрата ясла за тях!

Аз като подавах новото заявление  ми казаха, че след 20,02,2014 ще може да се влиза в системата

# 19
  • Мнения: 138

Raya80, Уеб родителя е за вече приети деца. Когато баткото беше на ясла,сме влизали там,  получаваш парола като си платиш първата такса,не че нещо особено виждаш там освен присъствието(което си знаеш) и менюто,което прочеташ от таблото Rolling Eyes
А за новата система пише,че ще се отвори в края на февруари. Ние отложихме приема за тази година и вече ходих в Иглика да си пререгистрирам девойчето Laughing

# 20
  • Варна
  • Мнения: 7
Благодаря ви за отговорите! Директорката ми каза, че с ЕГН-то на детето и вписаната от мен парола в заявлението за пререгистрация ще мога да влизам в системата и да си променям данни от заявлението, но съм пропуснала момента, че това може да стане след 20 февруари Simple Smile. Отново благодаря и успех!

# 21
  • Мнения: 80
..записвам се  аз ...  Peace

# 22
  • Мнения: 4 651
Здравейте, има ли майки на деца с АБКМ? Чудя се има ли смисъл изобщо да кандидатстваме за ясла. Ще може ли детето ми да спазва безмлечна диета, готвят ли им отделно след като не може да се носи храна?

# 23
  • Варна
  • Мнения: 483
Запис и от мен. Да питам ако към момента на пре регистрация имам задължения към общината ще ми приемат ли документите или трябва всичко да е изчистено предварително? Имам едни имотни данъци, които мисля малко по малко да платя за няколко месеца, но не ми се дават парите на куп.

# 24
  • Мнения: 781
Здравейте, има ли майки на деца с АБКМ? Чудя се има ли смисъл изобщо да кандидатстваме за ясла. Ще може ли детето ми да спазва безмлечна диета, готвят ли им отделно след като не може да се носи храна?
На приятелка детенцето беше с много алергии, плюс и към глутен. Малката ходеше в Санаториалната ясла и готвеха отделно на детето. Майката беше много доволна.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 321
Здравейте, има ли майки на деца с АБКМ? Чудя се има ли смисъл изобщо да кандидатстваме за ясла. Ще може ли детето ми да спазва безмлечна диета, готвят ли им отделно след като не може да се носи храна?
Зависи коя ви е яслата. Ние сме приети в Звънче и според директорката готвят отделно за деца с алергии (дъщеря ми освен към мляко е и към глутен), но все още не съм я пуснала и не мога да кажа от личен опит.

# 26
  • Мнения: 4 651
Русалка е най- близката. Ще ходя другата седмица да говоря на място, явно.
Санаториалната е на другия край на града, не знам как ще се справяме с водене и вземане  Rolling Eyes
Благодаря за споделеното!

# 27
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Здравейте, записвам се при вас.
Имам един малко тъп въпрос, но дори ми е малко трудно да го сформирам. Става дума за Владиславово. Искам малката да е на ясла в ОДЗ Маргаритка или Българче. Доколкото разбирам, обаче, с новата наредба "отпадат" ОДЗ-тата. Това означава ли, че ще мога само в ДЯ Мечо пух (тази, която откриха преди месец) да кандидатствам.

Толкова тъмна Индия ми е всичко, че дори не знам как да си задам въпроса, защото нищо не ми е ясно, а не е като да не съм прочела и двата сайта...

Малката е на година и близо 2 месеца и искам да тръгне на ясла след септември месец най- рано. Как ще ме посъветвате да постъпя?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 25 280
За ОДЗ-тата не знам как стои въпросът, но за ясли по новите правила можеш да кандидатстваш в минимум 3 Whistling Отпадна районирането, може да бъдат из целия град.

# 29
  • Мнения: 781
Chocolate Lover , ОДЗ-тата и Чистите ясли са две отделни институции и за тях се кандидатства отделно. Ако искаш да кандидатствате за ОДЗ, документи се подават април/май и на лотариен принцип получавате номер , който определя класирани ли сте или не.
Едновременно с това може да подадеш документи в чиста ясла, като това става по вяко време на годината (освен сега, заради промените, и трябва да се изчака до 20 февруари, ако не се лъжа) . Класирането там най-общо (вече) е по входящ номер - колкото по-рано вземете такъв, толкова по-добре. По новите правила за яслите вече няма райониране , не си длъжна да подаваш само в района по ЛК , и си задължена да посочиш минимум 3 ясли  .
Ако има още неясноти- питай  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт