Помните ли името на акушерката, която ви води раждането

  • 17 571
  • 128
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 0
Помня го,защото лекаря ми непрекъснато и казваше:'' Ева,не и давай вода,Ева така,Ева онака".
Дори си я спомням смътно с руса коса,вързана на опашка.
А това беше преди 13 год. Simple Smile в болница Шейново.

# 106
  • Мнения: 23
Макар, че бях секцио и аз помня фамилиите на акушерките, бяха страшно мили и отзивчиви Simple Smile Говоря за  1 АГ Света София

# 107
  • Мнения: 407
Окръжна Болница-Варна акушерката е НИНА МИХАЛЕВА!!! Най-добрата!!!

# 108
  • Мнения: 625
Окръжна Болница-Варна акушерката е НИНА МИХАЛЕВА!!! Най-добрата!!!

Вярно е най-добрата, но не е ли Ина, а не Нина? Аз също раждах при нея и помня, че дори погледнах табелката й с името, точно за да го знам и да го запомня и почти съм сигурна ,че е Ина.

# 109
  • Варна
  • Мнения: 758
И моята беше Михалева, но не помня малкото й име. Хем след като се разписах тук погледнах в бебешкия дневник на щерката. Ще взема да погледна пак Simple Smile

# 110
  • Мнения: 625
Не е друга, същата жена е. И друг път съм срещала момичета да я споменават в темата за ОБ и все я  пишат Нина...не знам, ясно си спомням,че видях да пише Ина, Както и да е, като дойде време да я срещнеш пак, ще кажеш  Simple Smile

# 111
  • София
  • Мнения: 203

Аз за съжаление не помня името й, но беше много мила и определено ме предразположи.

# 112
  • Уистерия Лейн
  • Мнения: 214
Моята акушерка беше много мила,малда. Отнесе се много добре с мен , което не очаквах понеже не си платих , а всеки казваше ,че ако не си платиш се държат зле.
Лошоро е ,че тя не се представи а и аз нямах време да питам. Занесох подарък на докторката при която родих , понеже ходя та и на консултаций , но на акушерката не можах да благодаря... Все се каня да питам за името й и да и изпратя цветя. Всъщност тя беше при мен през цялото време а докторката дойде когато настъпи момента.
Смятам ,че ако беше се представила ,щях да помня.

# 113
  • Мнения: 315
Да, помня.
Казваше се (Надежда) Пълова, за първото име не съм много сигурна.
нина пълова - майчин дом  Laughing знам го, защото тя е и моята акушерка Laughing много добра!  bouquet

# 114
  • Мнения: 8 939
Да, помня.
Казваше се (Надежда) Пълова, за първото име не съм много сигурна.
нина пълова - майчин дом  Laughing знам го, защото тя е и моята акушерка Laughing много добра!  bouquet

Да, точно така, Нина беше, благодаря ти че ми напомни. Благодарение на нея родих нормално, всички лекари настояваха да ме срежат, а тя ми помогна да се случи това нормално. Ако един ден раждам отново, бих я потърсила.

# 115
  • Мнения: 1
Елена от Клиника Торакс Пловдив. Винаги ще помня русите и къдрици, усмивката и спокойствието което излъчваше гласът и. Говорихме си за прически между контракциите. Сякаш е обучавана за дуала. Мисля че без нея раждането ми нямаше да мине толкова добре.

# 116
  • София
  • Мнения: 6 258
Мисля, че беше Вили - много мила жена, при първото ми раждане, Шейново. Също и д-рът беше много внимателен, но т.к. в България лекарите нямат добрата практика да се представят на пациентите, така и не знам името му.
Вторият път бях с избор на лекар, той води раждането.

# 117
  • Мнения: 2
Да, Емилия! Ще я помня цял живот, няма толкова разбираща и сърцата акушерка! Благодаря ти Еми!
болница Св. Лазар

# 118
  • Мнения: 1 463
Да, помня и на 2-те раждания.  Отнасям се трогателно и емоционално към тази информация. На първото беше зълва ми.
На второто се казваше Мария.
Благодарна съм и на 2-те! Hug

# 119
  • Мнения: 68
в интерес на истината... не го помня дори незнам кой беше...всичко се случи толкова бързо не разбрах изобщо какво става...след 10 часово раждане, безсънна нощ, болка и 5-6 човека около мен  дори незнаех какво се случва..... но ми се иска да го знам...просто сантименталност...

Общи условия

Активация на акаунт