Премахване на стрии с лазер

  • 34 953
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен Simple Smile след две процедури ефектът беше 0. Резултат болезнено изгаряне на кожата и много пари.   Накрая открих едно много лесно средство в домашни условия, разбиите един белтък леко с вилица, за да стане леко бяло, после го намажете върху корема или където имате стрии, изчакайте да изсъхне и се измиите със студена вода, колкото да премахнете белтъка.  Това е,  след седмица резултатът е повече от видим. От личен опит го знам.  Правя го от седмица, съжалявам,  че нямам снимки да кача. Надявам се да съм била полезна.  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1
Здравейте мами аз след раждането ходих в хил клиник за премахване на стриите които са ми на паласките. Процедурата струваше 200 лв . Когато ходих ми казаха че процедурите се отразяват само на прясно появили се още червени стрии и че при другите старите резултат почти не може да има. Резултат не бих казала че имаше кой знае какъв. Ще пробвам това с белтъците!!! Дано има ефект:))

# 32
  • Мнения: 70
Здравейте!
След 3те ми процедури в Инканто мислех, че резултатът е доста плачевен, но този уикенд отидох на плаж и чудо- на слънчева светлина почти не се виждат! Много е странно- на светлината в спалнята ми са ад..Така или иначе ще ида на още 2 процедури есента, макар че сумата е доста сериозна..

# 33
  • Мнения: 29
Здравейте и от мен Simple Smile след две процедури ефектът беше 0. Резултат болезнено изгаряне на кожата и много пари.   Накрая открих едно много лесно средство в домашни условия, разбиите един белтък леко с вилица, за да стане леко бяло, после го намажете върху корема или където имате стрии, изчакайте да изсъхне и се измиите със студена вода, колкото да премахнете белтъка.  Това е,  след седмица резултатът е повече от видим. От личен опит го знам.  Правя го от седмица, съжалявам,  че нямам снимки да кача. Надявам се да съм била полезна.  Simple Smile
                   
Благодаря за споделения лек. Ще го пробвам тези дни и ако има резултат ще споделя Simple Smile

# 34
  • Мнения: 8
Аз съм на 16 и имам стрии на дупето и ми седят много грозно , не мога да нося къси панталони както миналата година (тогава нямах толкова много сега ми се появиха такива дето са по-долу) защото вече се виждат и не знам как ще нося бански просто Flushed . Мама ми предложи зимата да ме заведе да ги премахнат с лазер ама мисля, че съм твърде малка, не знам и дали си струва. Купих си Био Ойл ама не знам дали ще ми помогне, абе отчаяна съм . Просто искам пак да изглеждам добре в бански ама с тея стрии голям срам ще бера по бански и изобщо не знам какво да правя отчайвам се помощ PerseverePerseverePersevere

# 35
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен Simple Smile след две процедури ефектът беше 0. Резултат болезнено изгаряне на кожата и много пари.   Накрая открих едно много лесно средство в домашни условия, разбиите един белтък леко с вилица, за да стане леко бяло, после го намажете върху корема или където имате стрии, изчакайте да изсъхне и се измиите със студена вода, колкото да премахнете белтъка.  Това е,  след седмица резултатът е повече от видим. От личен опит го знам.  Правя го от седмица, съжалявам,  че нямам снимки да кача. Надявам се да съм била полезна.  Simple Smile
                   
Благодаря за споделения лек. Ще го пробвам тези дни и ако има резултат ще споделя Simple Smile

Лекът проработи ли ?

# 36
  • Мнения: 3
Здравейте,
И аз имам този проблем с стриите. Най-проблемната ми зона е корема, там са най-релефни и малко по-големи.
Прочетох, че няма как да изчезнат напълно, но и малко да се свият и заличат също ме устройва. Ще се радвам ако някой сподели опит и със какво да се мажа, което да помогне.
Също да добавя, че все още не съм раждала а са ми се появили в следствие на напълняване и после отслабване. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен Simple Smile след две процедури ефектът беше 0. Резултат болезнено изгаряне на кожата и много пари.   Накрая открих едно много лесно средство в домашни условия, разбиите един белтък леко с вилица, за да стане леко бяло, после го намажете върху корема или където имате стрии, изчакайте да изсъхне и се измиите със студена вода, колкото да премахнете белтъка.  Това е,  след седмица резултатът е повече от видим. От личен опит го знам.  Правя го от седмица, съжалявам,  че нямам снимки да кача. Надявам се да съм била полезна.  Simple Smile

Здравейте, темата е неактивна от доста време, но ми се иска да знам - върху стари или пресни стрии сте го пробвала?

Общи условия

Активация на акаунт