Малки сладки лъжкини - Pretty Little Liars - VI тема

  • 46 206
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 237

"Те бяха пет, но петата изчезна.
Изчезнаха и тайните им с нея. Така поне си мислеха...
Не щеш ли, погребаните тайни оживяха...
Тайните на четири секси и безкрайно своенравни малки... сладки... лъжкини.."



„Малки сладки лъжкини” се основава на едноименната поредица книги на Сара Шепард. Продуцент и режисьор на хитовия сериал е Марлийн Кинг. В главните роли – Троян Белисарио, Ашли Бенсън, Луси Хейл, Шей Мичъл, Саша Питърс, Йън Хардинг,Кийгън Алън.

На пръв поглед спокойното американско градче Роузууд, в което жителите са богати и преуспели, се оказва в шок след смъртта на тийнейджърката Алисън ДиЛорентис. Убиецът е неизвестен, теориите около трагичната смърт са много и различни, а четирите най-близки приятелки на Алисън знаят повече, отколкото изглежда.
И точно, когато те си мислят, че всичко е заровено и забравено, започват да получават странни съобщения от мистериозната личност "А". Всеки техен ход е следен, всяка малка тайна бива напомнена отново, за да превърне живота им в игра на котка и мишка.
"Малки сладки лъжкини" навлиза дълбоко в света на тийнейджърите, излагайки на показ всички онези тайни, които често биват спестени или завоалирани. Булимията, хомосексуалността, връзките с възрастни мъже са част от темите, които са заложени и предоставят интересен, съвременен прочит.
Може би това, което отличава сериала от другите от този род, е липсата на главна героиня. Факт е и, че нито една от тях не е представена в изцяло добра светлина. Всяка една от четирите има своя сюжетна линия, която търпи развитие през всички сезони досега.


Полезни връзки:
Официален сайт
Българският фен сайт
Епизодите в DMCA-removal-from-Google
Субтитри
Списък на епизодите
Facebook
Twitter
Песни, използвани в сериала




Всички съобщения от А през сезоните:

Забавни моменти от снимачната площадка:
Скрит текст:


Официално "промо" за 5 сезон и спойлери:
Предстоящ епизод - EscApe From New York - 10 юни 2014.

Последна редакция: вт, 25 мар 2014, 15:06 от dewy

# 1
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Няма проблем  Peace Само,че снимката не се вижда  Peace

# 2
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Благодаря за новата тема.   bouquet  bouquet  bouquet

Само на мен ли ми се чу женски писък докато скачаше замаскираната А?   newsm78

# 3
  • Мнения: 237
Само на мен ли ми се чу женски писък докато скачаше замаскираната А?   newsm78
И аз го чух, но мисля че беше някое от момичетата?

Само,че снимката не се вижда  Peace
При мен няма проблем...  newsm78

# 4
# 5
  • Мнения: 5 892
Благодаря за труда, страхотно е оформено!   bouquet

# 6
  • Мнения: X
Маскирания ми се видя, че е мъж, но сте прави, че телосложението на Пейдж е като мъжко.

Чудно ми е Мелиса какво е направила? Все си мисля, че е гадна.

Мерси за темичката.   bouquet

# 7
  • Мнения: 73
МЕрси за темата.

# 8
  • Мнения: 283
И при мен я няма снимката  Peace.

# 9
  • Мнения: 58
Мерси за темичката   bouquet Но и при мен снимката не се вижда

# 10
  • София-Младост
  • Мнения: 23 356
Скрит текст:
А кой заровиха накрая...майката на Али ли беше това?

# 11
  • Мнения: X
Да, майката на Али. Чудя се, защо? Сигурно е решила, да издаде "убиеца" на Али и са и запушили устата.

# 12
  • Мнения: 1 517
аз обаче не разбрах защо така я заровиха newsm78

# 13
  • Мнения: 58
И аз като тинки се чудя, защо я заровиха така, както тя собствената си дъщеря. Да не би това да я е убил някой, който пази Алисън и едва ли не за да й върне?

# 14
  • Мнения: 660
И аз като тинки се чудя, защо я заровиха така, както тя собствената си дъщеря. Да не би това да я е убил някой, който пази Алисън и едва ли не за да й върне?


По тази логика трябва да е някой току-що научил иначе защо чак сега след толкова време.. Но не знам кой би бил от току що научилите, който да защитава(обича) така Алисън, че да стори това ?  newsm78 Емили ? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт