ББ кремове 5

  • 159 761
  • 749
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 494
Ммомичета търся си бб или сс крем.  От дрогерийния клас,  с комбинирана кожа съм, но ужасно чувствителна.  Благодаря ви! 

# 346
  • Мнения: 1 206
Ако трябва да сравнявам ББ крема на Римел със СС крема на Биотен /за ББ крем на Биотен не съм чувала/, бих казала, че този на Биотен е за суха кожа, доста плътен и мазен е, за жеги като днешните не го препоръчвам, докато този на Римел е по-пудрен и ми е перфектен за горещини. Понякога се изривам от Биотен, докато миналото лято карах с Римел и съм доволна. Това споделям от личен опит, на моята кожа, която освен комбинирана лятото, е и чувствителна.
Супер много съм очарована от СС крема на Лумен. http://www.starcorp.bg/productbg/734
От дрогерийния клас спокойно го преценям като най-добър за мен.

# 347
  • Мнения: X
Включвам се и аз в приятна тема  bouquet

Първият ББ крем, който съм си купувала беше на Гарниер за мазна кожа в тънката тубичка. Беше преди няколко години, бях супер доволна и позлвах 2-3 тубички. В поселдствие не знам защо реших да сменя с други, пробвах какви ли не (все от този клас козметика - Нивеа, Ейвън) и отиваха на боклука. Последно си взех Лили Лоло с идеята да позлвам чист и натурален продукт, понеже останалата ми козметика за лице е такава и все имах страх, че Диметикона е вреден за моята лесно омазнаяваща и склонна към запушване на порите (ако не уцеля козметиката) кожа. Ами да, обаче нещо не ми допада, не мога да го обясня защо, първоначално е добре, макар, че малко като пудрен ми стои при нанасяне, а после ми става много мазен и тежък на лицето. И пак ще се връщам към Гарниер...

# 348
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Влизам да похваля този ББ крем на Миша - http://www.enzo.bg/missha/m-perfect-cover-bb-krem-s-visoka-uv-zasshita/, ползвам го от няколко месеца, като заради сивеещия му цвят/май не си уцелих номера/, го размесвам с малко от Сити блока на Клиник - http://www.enzo.bg/clinique/city-block-sheer-krem-za-zagar-za-vs … -i-chuvstvitelna/. Освен високия слънцезащитен фактор, ми допада и адаптирането към кожата, има видима промяна в състоянието й, несъвършенствата са поприкрити, стои по-гладка и свежа Peace
П.П. Кожата ми е смесена в Т-зоната/там задължително фиксирам с пудра/.

# 349
  • София
  • Мнения: 38 613
По принцип ползвам на Гарние ББ крема.
Взех си на Велнеа /на Лили/ да го пробвам. Не е лош, но цветът му сякаш тотално изчезва.

# 350
  • Мнения: 25
Определено ББ крема на Биотен не е за мазна кожа. Супер много лъщи и като цяло това не ми харесва, има приятна миризма, но дотам. Като го свърша мисля да си купя на Гарниер.

# 351
  • Мнения: 1 494
Мацки, днес влязох в "Солаков" и пробвах така на ръката няколко bb и един cc крем. Grinning Значи, пробвах този на Elea. Стори ми се лекичък, имаше блестящи частици и нямаше аромат, поне аз не усетих такъв. Пробвах този на Bioten - супер "гланциран" ми се стори. Grinning И за капак, пробвах този на Aroma - няма такава гадост. Grinning Един цвят само е, супер тежък и ОРАНЖЕВ, ама все едно морков. На ръката си имах едно оранжево петно, което даже не искаше да се размаже, за да мога да го прелея по някакъв начин. Grinning

# 352
  • Мнения: 93
Аз нещо не съм доволна от бб кремове.... въпреки, че кожата ми е много суха, след нанасянето на крема -много ми се бнлестеше Sad

# 353
  • Австрия
  • Мнения: 2 317
Пробвах този на Bioten - супер "гланциран" ми се стори.

Благодарение на мила съфорумка  Heart Eyes се сдобих с СС-то на Биотен. Много изненадана съм от продукта: неочаквах да е толкова добър и толкова много да ми пасне и допадне! Седи много естествено върху лицето, прикрива червеникави следи от пъпки, лунички и разни пигментни петънца, не се 'набива' в порите и не подчертава бръчици, напротив! Аз съм със суха до нормална кожа и смея да твърдя, хидратира прекрасно - първият тониран крем, който ползвам и около очите, с положителен резултат и като визия, и като грижа  Peace Има недостатъчен за мен SPF (20), но се харесва с базата ми с фактор 50. Доволна съм  Heart Eyes

# 354
  • Мнения: 1 436
Хаха DimS ще отсипя малко от тестерите, за да го пробвам тогава ( че не ми се трупат само продукти) Радвам се, че толкова ти е допаднал   Sunglasses

# 355
  • Австрия
  • Мнения: 2 317
Наистина, много. Благодаря, Figs   bouquet

# 356
  • Мнения: 1 436
Скрит текст:
Удоволствието беше мое  Hug

# 357
  • Sofia
  • Мнения: 2 491
Аз ползвам това, но в светлия цвят:



Доволна съм много! Цветът е светъл и то много, покритието е средно, финишът е свеж - нито матов, нито прекалено светещ Simple Smile Доста е траен, сега в по-топлото време също.
Хубавото е, че се предлага в малка 25 мл опаковка, има и голяма - 40 мл. Сега съм с малката, след това ще си взема голямата.

# 358
  • Мнения: 1 436
На мен и ВВто и ССто им ми оранжевееха (няколко пъти пробвах от тестери)
ВВ кремът им за околоочния контур е чудесен продукт обаче Heart Eyes Heart Eyes единствен минус е, че е само 1 цвят.

# 359
  • Варна
  • Мнения: 249
Какъвто и фон дьо тен да ползвам веднага лъсвам! Вместо да прикрия май повече се подчертават пъпките и сухите зони, става едно ужасно натрупване, запушени пори... Tired Имам CC крема на Биотен, но както казаха по-горе май не е за мазна кожа. Сега като чета мненията за ББ-то на Гарниер за мазна кожа, има много доволни, та накрая него ще взема. Фон дьо тените явно не са за мен  Confused

Общи условия

Активация на акаунт