Надежда за обич/ Benim Hala Umudum Var - Тема 3

  • 33 882
  • 733
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 11 766
Ето и от мен една нова прекрасна снимка на Шукрю с негов приятел - много е готин и сладък ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

# 346
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Ето и от мен една нова прекрасна снимка на Шукрю с негов приятел - много е готин и сладък ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

Това е шеф Гюркан от "Гюнайдън"...  Peace

Браво, много интересни снимки сте пуснали ...  Hug

# 347
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Преди малко Берк пусна нова невероятна снимка зад кадър от Мардин! Изглежда му е много горещо - толкова е готин, сладък и прекрасен. Не мога да му се нагледам. Много го обичам ... smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves



Малко съм отегчен от жегата Simple Smile

# 348
  • Мнения: 11 766
Ето и от мен една нова прекрасна снимка на Шукрю с негов приятел - много е готин и сладък ...  smile3525 newsm76 Two Hearts    love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

Това е шеф Гюркан от "Гюнайдън"...  Peace

Браво, много интересни снимки сте пуснали ...  Hug



Наистина е шеф Гюркан - аз се сетих, че е той, ама му забравих името и така е не го написах ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Благодаря ти, че ни го припомни. Благодаря ти и че винаги ни поднасяш най-новата информация - супер си ...
Two Hearts newsm76 Two Hearts  Kissing Heart  Hands Clap

# 349
  • Мнения: 11 766
Уау, Берк пусна още една нова невероятна снимка зад кадър от Мардин. Тук е със свой приятел. Изглежда се разхлажда в жегите - уникален е ... smile3525 Two Hearts newsm76 Two Hearts  Kissing Heart  Hands Clap



В белите води на Мидият с брат ми/ приятеля ми Сейфетин ...

# 350
  • Мнения: 11 766
Ето и един прекрасен колаж на Берк от фотосесията му за GQ Türkiye - няма такъв сладур. Очарователен е ...  newsm44 newsm76  love001 Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart txtloves

# 351
  • Мнения: 3 007
Здравейте , момичета! newsm76
Благодаря ви за всичката информация и снимки! sohappy



Ето и една снимка на Берк , заедно с негов приятел от екипа на сериала му в момента. Не съм сигурна дали е нова , но я открих снощи. Берк е с тениска на Бешикташ - както знаем е голям фен. Толкова е готин! txtloves txtloves  love001



"Мач селфи"

# 352
  • Мнения: 3 007
И още една на Берк , зад кадър от проекта му в момента! Много е хубав , страхотен е! Two Hearts newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

# 353
  • Мнения: 11 766
Здравейте , момичета! newsm76
Благодаря ви за всичката информация и снимки! sohappy



Ето и една снимка на Берк , заедно с негов приятел от екипа на сериала му в момента. Не съм сигурна дали е нова , но я открих снощи. Берк е с тениска на Бешикташ - както знаем е голям фен. Толкова е готин! txtloves txtloves  love001



"Мач селфи"

Благодаря ти за всички прекрасни снимки! Берк навсякъде е уникален. Той е супер фен на Бешикташ и при всяка възможност подкрепя любимия си отбор ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts

# 354
  • Мнения: 11 766
И още една на Берк , зад кадър от проекта му в момента! Много е хубав , страхотен е! Two Hearts newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves



Така е! Берк е голям сладур - невероятна снимка. Отзад се виждат част от красотите на Мардин ... smile3534 newsm76 Two Hearts Two Hearts txtloves

# 355
  • Мнения: 11 766
Ето и от мен още една нова невероятна снимка на Берк с негови колеги зад кадър от Мардин. Както винаги е страхотен - много е сладък ...  smile3525 newsm76   love001  Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart txtloves

# 356
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Една на Пелин:


Mardin sıcağından kaçarken, İstanbul nemine tutulmak

# 357
  • Мнения: 11 766
Берк току-що пусна още една невероятна снимка от Мардин! Снимал се е с някакви дечица - толкова е готин и сладък. Много го обичам ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart txtloves



Хванах агънцата Simple Smile 

# 358
  • Мнения: 11 820
ще има ли тема за новия сериал на Берк  newsm78

# 359
  • Мнения: 11 766
ще има ли тема за новия сериал на Берк  newsm78

За сега смятам да пишем тук! Новата тема, която ще направя, когато изпишем тази ще е и за новите проекти на актьорите - така, че спокойно може да се обсъждат и пускат неща свързани с тях. По-натам ще видим ... Peace

Общи условия

Активация на акаунт