ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 2

  • 43 864
  • 1 051
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 306
Линдарева според мен се страхува от Жени и затова се държи неадекватно.
Калканджиева е голяма лисица,но както и да се преструва тя е мутра в женско тяло,няма прошка при нея.
Тачо е пълно недоразумение! newsm78
Ако тази Линдарева имаше нормално поведение нямаше да прегръща като обезумуяла Тити това се видя на живото предаване преди да го спрът.Добре ще той не се подаде има мъже които биха се подали на разюзданото поведение на лесни жени като тая Зори

Последна редакция: нд, 21 сеп 2014, 17:40 от gost32

# 991
  • Мнения: 31 320
Линдарева според мен се страхува от Жени и затова се държи неадекватно.
Калканджиева е голяма лисица,но както и да се преструва тя е мутра в женско тяло,няма прошка при нея.
Тачо е пълно недоразумение! newsm78
Абсолютно вярно е и според мен!

# 992
  • Мнения: 434
Ако искате,, мога да препоръчам един много добър и бърз браузър, който е супер за гледане на видео и живото излъчване, защото можеш да си отделиш само видеото в отделно прозорче и поставиш където искаш на работния плот, а самия браузър да го минимизираш и ползваш този който харесваш за да пишеш тук.

Благодаря ти.   bouquet Инсталирах и ми е много удобно така.

# 993
  • Мнения: X
ПОЧНА ЖИВОТО

# 994
  • Варна
  • Мнения: 1 158
ИМА ЖИВО ИЗЛЪЧВАНЕ

# 995
  • IT
  • Мнения: 3 704
На Кучкова като и слагали силикона и й направили рЕзрез. Joy

# 996
  • Мнения: 2 198
ИМА ЖИВО!

# 997
  • Мнения: X
На Вулева носът си й бил истински... Имала само цици и уста правени...

# 998
  • Мнения: 434
Това с РЕзреза ми хареса  Joy Joy Joy пак обсъждат снощната игра, и ще вземат да ги спрат отново.Минчев защо е сложил този фес  newsm78

# 999
  • Мнения: 2 592
Евгени какъв е този фес дето си го е метнал на главата  Whistling

# 1 000
  • София
  • Мнения: 8 141
Mari_mar кой е браузъра?

# 1 001
  • Мнения: 98
Ако искате,, мога да препоръчам един много добър и бърз браузър, който е супер за гледане на видео и живото излъчване, защото можеш да си отделиш само видеото в отделно прозорче и поставиш където искаш на работния плот, а самия браузър да го минимизираш и ползваш този който харесваш за да пишеш тук.

Благодаря ти.   bouquet Инсталирах и ми е много удобно така.
Може ли и за мен? или на лични, че тук май за реклама го считат?

# 1 002
  • София
  • Мнения: 4 429

 Ето го Браузъра http://www.maxthon.com/

 А тук може да видите, как се работи с него...е картинките са за по-старата му версия, която аз ползвам и повече ми харесва, но все пак ще се ориентирате по-лесно за някои неща.

 https://picasaweb.google.com/109550223086415036216/BrowserMaxthon

 смяна на езика, как да снимате с вградената снимачка, как се правят отметки и др...

 мога да дам и един супер преводач

Последна редакция: нд, 21 сеп 2014, 18:34 от Mari_Mar

# 1 003
  • Мнения: 306
Тия сценаристи май се усетиха вече почнаха да показват фаворите в вип брадър 2014 образцов дом Тити ,Влади Въргала  и Кали.Разбраха ще интригите около любовната афера не вършат никаква работа.

# 1 004
  • Мнения: 2 592
Ох, този Мартин не млъкна, много досаден дърдорко. Не спря да разказва за себе си  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт