ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 2

  • 43 896
  • 1 051
  •   1
Отговори
# 1 005
  • IT
  • Мнения: 3 704
Аръков се бил разтроил от играта. Май е трябвало да си слагат тези кубчета, които се отнасят за тях и Месечков си е присвоил истовията с Мика.
А Калканджиева искала да разговаря с ББ и каза нещо от сорта:"Май са ме оставили да премисля".

# 1 006
  • Варна
  • Мнения: 1 163
Е, само този Мартин ли ще слушаме Crossing Arms не спря да говори за себе си, какви високи цели имал, защо учил еди къде си. Нека покажат и другите хора в къщата.

# 1 007
  • Мнения: 98
mersi, дано стане вечеее

# 1 008
  • Мнения: 434
Въргала се жалва, че е гадно да се пие без музика и Евгени веднага си предложи услугите да попее  Laughing

# 1 009
  • Мнения: 2 592
Жени за малко да обърка датата на сватбата си Crazy

# 1 010
  • Варна
  • Мнения: 1 163
Жени разправя колко хора е поканила на сватбата, имала много роднини.  Whistling

# 1 011
  • Мнения: 3 154
Ива: Акооо  Шотландия получи еманципация от Англия ... муахххаа Mr. Green  
Университетски преподавател се зове това чудо  Confused 
бтв. То има такъв смисъл, но не е ли прекалено да се използва и в този контекст? newsm78

# 1 012
  • IT
  • Мнения: 3 704
А за еманципацията на България, когато е била под турско робство?

# 1 013
  • Варна
  • Мнения: 1 163
Евгени : " 30 е добре, само ако е х*й " Joy

# 1 014
  • Мнения: 4 522
Малееееее, тия искат да влязат в политиката.
И да стават актриси.


Ще ми се да имам 5% от тяхното самочувствие.

 Joy Joy Joy

# 1 015
  • Мнения: 4 785
Ама малко ми е повече това, което наблюдавам между Жени и Зорница - то сладък, приятелски разговор, та какво стана с колата ти, колко харчи, ама Жени, нали ще ти я оправят... Аман! Колкото и да е, колкото и да си права, че в крайна сметка единствено виновен е мъжа ти, все пак е спал с тази жена, има ли са това онова, ами достатъчно е, за да не можеш да си водиш бла-бла разговори с нея  Stop

# 1 016
  • Мнения: 2 592
На Зорница деколтето й е до колената  Whistling

И на мен тези разговори за коли, застраховки и разход на гориво между Жени и Зорница ми идват в повече. Чак пък толкова да си над нещата ooooh!

На всичкото отгоре Зорница обяснява какъв поглед имало детето на Жени и Тачо в какви ситуации ...

# 1 017
  • Варна
  • Мнения: 815
Трудно ми е да възприема тази идилия между Жени, Зорница и Тачо. Зорница обяснява какъв поглед има детето им и т.н.
Ох, Ива пак започна да говори Tired

Говорят за гафове в ефир. На Жени най-голям гаф бил, че питала Роси Кирилова как са децата й. А всъщност тя няма.

И...спряха излъчването.
Пуснаха го.
Евгени говори за някаква манеканка Вивиан. Зорница каза, че май се сетила, била една вяла. И Евгени й каза: "Ти си малко вяла, а онази е три пъти повече от тебе".  Laughing

Последна редакция: нд, 21 сеп 2014, 19:43 от mariel444e

# 1 018
  • София
  • Мнения: 8 164
Тя Жени нали обясняваше, че била правила или искала, не разбрах, тройка с две жени и един мъж. Най-много да си спретнат една с кака Зорче. Че с двама мъже и една жена било унизително за жената.

# 1 019
  • Мнения: 434
ИМА ИЗЛЪЧВАНЕ[/color]

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт