ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 2

  • 43 879
  • 1 051
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 3 154
Тя Жени нали обясняваше, че била правила или искала, не разбрах, тройка с две жени и един мъж. Най-много да си спретнат една с кака Зорче. Че с двама мъже и една жена било унизително за жената.

Каза, че не била правила, което едва ли е вярно според мен, а това за двамата мъже ѝ го разказвала приятелка  ... на която дори каза името и какво и къде се е случило (с двама аниматори в хотел в чужбина)  -  странно как може да е сигурна, че жената няма нищо против да преразказва историята пред толкова голяма аудитория - не е много коректно  Peace

# 1 021
  • Мнения: 660
Тя Жени нали обясняваше, че била правила или искала, не разбрах, тройка с две жени и един мъж. Най-много да си спретнат една с кака Зорче. Че с двама мъже и една жена било унизително за жената.


Ахаха, то няма друг изход  Laughing

# 1 022
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имате ли звук или при мен е проблемът?

# 1 023
  • Варна
  • Мнения: 815
Имате ли звук или при мен е проблемът?
Аз имам. Но няма нищо интересно.

Чудя се сутрин Евгени като стане, пак ли е с тази прическа? Всъщност, досега някой видя ли го рошав newsm78

# 1 024
  • Мнения: X
Пак с нея става сутрин.

# 1 025
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Чудно ми е,че Тачо се дразни на Линдарева,пък Жени си приказва сладко,сладко с нея

# 1 026
  • Мнения: 2 592
Има звук. Но няма нищо интересно.
Тачо се появи и каза "Като заговори за детето ми идва да й забия един"
Дали за Зорница говореше, не можах да чуя ...

# 1 027
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имате ли звук или при мен е проблемът?
Аз имам. Но няма нищо интересно.

Чудя се сутрин Евгени като стане, пак ли е с тази прическа? Всъщност, досега някой видя ли го рошав newsm78
Оправих се, била ми е измъкната буксата на колоните.
А Евгени сигурно е бетонирал косата си, че и като спи не се разваля.

# 1 028
  • София
  • Мнения: 15 489
Евгени май е решил да изяде всичко, каквото има, не спря да си тъпче в устата..Много скучни разговори водят.

# 1 029
  • Варна
  • Мнения: 1 161
И на мен ми е интересно, винаги е с прическа. Тачо каза, че З. не спира да говори, засягала теми и за детето, вече му идвало да й забие нож в гърба Laughing

# 1 030
  • Мнения: 11 607
Имам нужда от помощ за анкетата - утре ще има номинации за изгонване от Къщата, нали?

# 1 031
  • Мнения: 434
Според Евгени, Месечков е лузър, защото се бил съюзил с лузърите в къщата..Нещо Евгени и Екимова много се спогаждат, пък първата вечер я прати директно в ТВО щото не била достойна Simple Smile Пак обсъждат Зорито колко неадекватна е

# 1 032
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имам нужда от помощ за анкетата - утре ще има номинации за изгонване от Къщата, нали?
Кажи каква помощ искаш. Да, май ще има номинации. Не включвай Евгени и Данчето, друг имунизиран не познавам.

Евгени за Зорница - тя има нужда от чужд живот и чужда самоличност.

# 1 033
  • София
  • Мнения: 8 162
Много лигава Екимова, много. И с това милоооо  ooooh!

# 1 034
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Линдарева легна да спи.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт