КГБ = Клуб на Готините Баби - 151.

  • 87 658
  • 737
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 19
Фло,как може да пропуснеш,спа почивка на Боровец ooooh! Сигурно снимката е била много хубава,заради хората на нея. Hug

Янче,абе мярката е една... 32,6 Crazy

# 421
  • Мнения: 2 099
МАЛТА!
Зет ще си взимам от там.

# 422
  • София
  • Мнения: 16 035
МАЛТА!
Зет ще си взимам от там.

А честит малтийски рицар!
И Йойо ще си има сестричка.  Party

# 423
  • София
  • Мнения: 4 177
Здравейте дружина сговорна Hug
Много сте писали, направо ми е кеф да ви чета.
Аз се прибрах преди малко, хапнахме спагетки /на децата май им писна от манджите на Дани  Laughing/. Та и аз намазах.
Здравче, ама ти направо си се уредила за мечтаната от нас екскурзия. Всъщност не знам дали предпочитам Малта пред Испания /за Португалия не се и замислям, може би в другия живот/. Но където кажете, чертайте маршрута и аз съм с вас Peace
Май ще се хоризонтирам пред сървайвъра, като съм лапнала една незапалена цигара /не искам да одимявам точно преди лягане сега в студа/
Утре вечер ще ви нагредам като се прибера, че и събрание ме чака заради прословутия ремонт на покрива /мацката не свърши доста неща, а си иска парите докрай и е пратила нотар. покана/

# 424
  • Мнения: 1 029
От снощи съм записала този пост Banghead Спря интернетът, после нещо се закучи моят  "телевизор" и тази вечер звънях натам-насам за помощ. Оказа се рутера. За радост бързо се оправи.
Реших да не трия снощното писане, само да го допълня, защото бях стигнала до пиенето в почерпката

"Честит имен ден на малката Катеринка!
Фло, да ви е жива и здрава малката принцеска!


И още - благодаря ти за персоналния поздрав newsm51
Респект пред умението ти бръкнеш в душата на всяка от нас newsm51

От мен имате тази вечер/ 25.11/ скромна почерпка. Извъртяха се 35 години от "бракуването"ни с дядко.
Божеее, кога се изнизаха????!!!!
Ще празнуваме "официално" в събота или неделя, че почти всички работят на смени и трудно се събираме. А и аз тази седмица съм "двоен тегел" на работа, че на колежката детето е болно и взимам и нейната смяна. Та тази вечер сме скромни и тихи hahaha
Ето - за всеки по нещо. Има и постно и блажно.





А сега отивам да чета новите 36 отговора..........

# 425
  • Мнения: 1 563
 hahaha hahaha Флооо Hug голям  смях  и резил с моите писаници. hahaha Замислих се newsm78 какво смешно съм написала , върнах да чета и  като видях за почивката на Маринка с ММ вместо с нейният  мъж..със сълзи се смях..... Все бързаме и не си проверяваме какво пишем Hug
 Маринка ще се сети.... hahaha
Фло Hug саксийките с мащерката и маточината  вече са в София. пратих ги по дъщерята  като ходиха в София в събота.Аз ще съм там поне седмица , та  ще се чуем  с теб или Маринка как да  ги предам .
Айша Hug имаме ваучер  от Грабо и за Балийски масаж...въобще не се притеснявам  от килограмите...какво да правим че сме такива , и ние сме хора..., Grinning важното е да изпиташ удоволствието.... Grinning
Римарче Hug Hug
Здравче Hug чакаме да черпиш за  зетко Grinning
..
Тану Hug честита ви годишнина !!! Здрави , живи  и щастливи още дълги години. Заедно двамката да се радвате на деца , внуци и правнуци !!! newsm51 newsm51 newsm51 cheers cheers cheers

# 426
  • Мнения: 5 346
Тану, честита годишнина! Винаги бъдете ОК!

Имам ядове с компа.    Не ми изписва  12-та и 17-буква от азбуката. Много ме ядосва! Чудя се как да съставя  текст без тези букви! Затова стига  за сега Спокойна нощ!

# 427
  • София
  • Мнения: 8 375
                                                   

ТАНУ, ЧЕСТИТА ВИ ГОДИШНИНА! ДА ЖИВЕЕТЕ В МИР, ЛЮБОВ И РАЗБИРАТЕЛСТВО! ГОР - ЧИ - ВО!!!

Хайде сега пък... Скромни и тихи щели да бъдат тази вечер newsm78 hahaha Айша, дръж се по - здраво за Пламен, че блока ви пак ще се друса...

Благодаря за поздравленията за Кати, мила Тану.
На вас весел празник с любимите хора. Hug

# 428
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Тану , честита годишнина!
Да сте живи и здрави! Мир , любов и щастливи мигове!

# 429
  • София
  • Мнения: 1 740
Тану,честита ви ленена сватба! Да сте живи ,здрави и много щастливи!




    Борянче,Фло,за вас е тази рецепта за готвене пред комп.:https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/179578 … 4&oe=54D64E4C

МАЛКО СМЯХ В СТУДА....
+20°C – Гърците си обличат пуловерите (ако ги намерят).
+15°C – В Хавай си включват отоплението (ако го имат).
+10°C – Американците започват да треперят, руснаците сеят царевица.
+5°C – Можете да видите дъха си. Италианските коли спират да палят. Норвежците се къпят на
открито. Руснаците си отварят прозорците.
0°C – Водата замръзва в Америка, но едва започва да се сгъстява в Русия.
 -­5°C – Френските коли спират да палят.
 -­10°C – Започвате да планирате пътуване до Австралия.
 -­15°C – Котката ви настоява да спи във вашето легло. Норвежците си обличат пуловерите.
 -­18°C – В Ню Йорк засилват отоплението на максимум. Руснаците излизат за последен пикник за сезона.
 -­20°C – Американските коли спират да палят. В Аляска започват да носят ризи с дълги ръкави.
 -­25°C – Немските коли спират да палят. Повечето хавайци са мъртви.
-­30°C – Политиците започват да говорят за бездомните. Котката ви вече иска да спи в пижамата
ви.
 ­-35°C – Твърде студено е за мислене. Японските коли спират да палят.
 ­-40°C – Планирате да си вземете двуседмична гореща вана. Шведските коли спират да палят.
Чукчата псува на майка, рита гумата на Волвото, пали Ладата и заминава.
 -­42°C – Трафикът в Европа замира. Руснаците ядат сладолед.
 ­-45°C – Политиците започват да правят нещо даже и за бездомните.
 -­50°C – Клепачите ви залепват, щом мигнете. В Аляска хората си затварят прозорците на баните.
 -­60°C – Полярните мечки започват да мигрират на юг.
 -­70°C – Адът замръзва.
-­73°C – Финландските специални служби евакуират Дядо Коледа от Лапландия. Руснаците си
слагат кожените шапки.
 -­80°C – Адвокатите си прибират ръцете в собствените джобове.
 -­114°C – Етиловият алкохол замръзва. Руснаците не са много щастливи.
 -­273°C – Абсолютната нула. Атомите спират да се движат. Руснаците обуват ботуши.
 -­295°C – 90% от планетата е мъртва. Руският футболен отбор става световен шампион.

Последна редакция: чт, 27 ное 2014, 01:46 от Яжка

# 430
  • Мнения: 495
Гъбке, Гъбке, кога порасна,
тъй голяма и прекрасна?! newsm78

Гъбче, честит рожден ден миличка! newsm51
Честит полуюбилей!  Heart Eyes Hug Two Hearts
Бъди здрава-жива, бъди истински щастлива,
бъди късметлийка, бъди паралийка,
бъди голяма купонджийка!
И нека взаимно да си пожелаем,
поне през 2015-та да се запознаем!
Весел празник!
Наздраве! cheers


Фло, Борянче,  Heart Eyes Hug  Two Hearts.
Борянче, ДС има шест години стаж като заврян зет, пък и той знае поговорката: "Огин, вода и жена, решат ли да тръгнат на някъде, спиране нЕма! Така че, по-добре с разбиране! Joy

Тану, честита ви годишнина, честита ви коралова сватба! newsm51
Да сте живи и здрави и все така ръка за ръка, да доживеете Диамантена сватба! newsm10
Весел празник! Наздраве! cheers

Почерпката е прекрасна! Благодаря, ще се почерпя за ваше здраве! newsm10


Лека нощ, девойки мили! smile3524




 


# 431
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

 Добро утро! Бързичко сервирам кафето:

                       

 Празниците ще честитя следобед, тази сутрин нещо не ми се ставаше и сега бързам.

# 432
  • Мнения: 1 998
 Добро утро момичета !

Танче ,мила Танче - изненада ме приятно,усмихна денят ми още от ранна утрин ! Благодаря ти  Hug Hug  bouquet

 Фло -Честита ви годишнина ! Обичта и разбирателството да са винаги с вас!!!


/А сега и аз да ви почерпяqче порастнах с още една година Grinning Grinning








Лек и спокоен ден момичета Embarassed Embarassed

# 433
  • София
  • Мнения: 1 740
Гъбке,честит рожден ден! Бъди все така млада,хубава и обичана жена! Бъди винаги здрава и много щастлива!

https://www.youtube.com/watch?v=AJ0sW7KOFhU

Последна редакция: чт, 27 ное 2014, 08:23 от Яжка

# 434
  • Мнения: 18 547
Уау,тази сутрин работата е дебела,честито ,момичета ,рожденици и юбилярки...Живи  и здрави да сте най-напред и  нататък да намирате хубавото в живота,винаги го има,но понякога се крие малко,та да го намирате ,чувствате ,виждате и му се радвате...
Яжке,тази рецепта съм я правила не веднъж,и без комп бях и пак стана,без основната добавка.Ама няма да си издавам тайните съставки...да ви е яд...

Общи условия

Активация на акаунт