Интериорен стил по аматьорски - 27

  • 55 447
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Нека бъде......красота  Hug


Предишни теми:

26, 25, 24, 23, 22 , 21, 20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

# 1
  • София
  • Мнения: 1 390
Виж ти - първа съм!  Flutter
Ема, благодаря!   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 597
За Ема   bouquet с благодарност за новата тема. И в добавка стъклените плочки за кухнята http://prikachi.com/images.php?images/60/7720060F.png

# 3
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Благодаря за новата тема.

# 4
  • Мнения: 3 576
Включвам се и аз да не ви изпускам.
При мен положението е трагично - всичко е изкъртено, апартамента е на тухли и мазилка, чакам си майстора да дойде другата седмица и да започва, че го чакам месец и половина да си приключи предишния проект.
Изчака ми се чакането вече  ooooh!

На всичкото отгоре имам драма с банята, не мога да реша за местоположението на душ и тоалетна, че ми е едно криво и малко помещението, по-добрия вариант е рисков, т.к се мести отходния канал през разни чупки.... и не знам какво ще го правя.
От мястото където ще взимам плочките ми изготвиха и двата варианта на 3D.
Тук е мястото да благодаря на gadamer, че ме светна за тях, освен че предлагат много хубави неща за баня, са супер отзивчиви и любезни  Hug

Консултирах се с няколко майстори водопроводчици, едни отказват да го правят, други казват няма проблеми. Даже един вчера успя да ми скъса нервите, искрено съм изненадана, че още има такива хора, които си позволяват да държат тон, при положение че аз съм го викнала за работа...  Naughty
Какъвто и да е специалист, няма да ми стъпи повече в апартамента!

# 5
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Благодаря за новата тема   bouquet
Надя - дай скица на банята да умуваме  newsm78
Между другото очарована съм от 4-тия майстор, който дойде да завърши нашата баня. Човека стоя до 11 вечерта, за да приключи и да не оставя нищо незавършено, защото на другия ден имаше друг обект. Ако някой има нужда, мога да препоръчам.

# 6
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Eма,  bouquet!

Mumbas, много ми харесват вратите, мисля, че ако ги съчетаеш с по-топъл текстил и картини, ще се вържат прекрасно с бежово-белия ти идеал и няма да те дразнят.

Аз съм в дълбока дилема с една картина. Представлява нещо подобно http://galeria-vassilev.com/galeria/albums/userpics/normal_IMG_5520.JPG, в смисъл, от същия автор, в същия дух и размер, с лека, опушено сиво-синя рамка. Беше предвидена за детската, стоя там 9 години и лятото  щерката категорично я изнесе, че сега е на вълна японски акварели.
Приютих я в хола, но стои някак сиротно, там другите картини също са на наивисти, но по-тъмни, с по-плътни цветове и с едни тежки златисто-бронзовеещи рамки. Чудя се дали да не я рамкосам по подобен начин и нея, та да придобие "по-буржоазен" вид.
Сега хем е малка за цяла стена, хем не се вързва, ако я съчетая с другите, абе, боде ми очите някак, а си я харесвам.
Дай Боже, по-нататък да купя още нещо в този стил, та да си има другарче(та), но няма да е тази година.

Като гледам тук хората какви капитални проблеми със строежи и цялостно обзавеждане решават, чак ми е нелепо собственото ми проблемче, ама на - дразни.

# 7
  • Мнения: 2 140
Да не пропусна да се запиша и надявам в тази тема и аз да ви показвам какво се получи.
Ема, благодаря за темата!   bouquet

# 8
  • Варна
  • Мнения: 898
Като гледам тук хората какви капитални проблеми със строежи и цялостно обзавеждане решават, чак ми е нелепо собственото ми проблемче, ама на - дразни.
Гаргамела, те дочно детайлите могат да скапят цялата картинка, така че са си супер важни.

Аз чакам с нетърпени снимки от Гадамер и СъпружкаCrossing Arms

# 9
  • Мнения: 22 887
Привет и благодаря за ноеата тема!)
Мумбас,ако вратите са сложени вече могат касите и первазите да се боядисат на място.Ако ли не да се сменят само первазите с бели,които да се вържат с подовите первази.

# 10
  • Мнения: 2 413
Ема,   bouquet.
За да не е само запис
Скрит текст:
Имам два въпроса - има ли тапети, които имитират стари вестници и лесно ли се сменят плот и гръб на кухня? Нашият подпухна, и май трябва да се сменя.

Последна редакция: чт, 13 ное 2014, 16:42 от dafinov list

# 11
  • София
  • Мнения: 1 397
Ема, благодаря за новата тема   bouquet
Barbabeau прекрасни идеи даваш, благодаря, архивирам  Peace
mumbas, сега разгледах на компа снимките на вратите, много са хубави! На тази, която е далечна, цветът е съвсем различен, красиви са! Тъй де, недей да се ядосваш  Simple Smile Моите са ей такива http://luxury-doors.com/images/stories/LDoors/Interior/darkoak.gif, ужасни ми се виждат в момента  Laughing, с дограма
Скрит текст:
Но идеите на Барба ми харесаха и ме хвърлиха в сериозен размисъл  Sunglasses

# 12
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
mumbas, мозайката е много интересна и доста далеч от жълтото, което аз визирах. Аз я намирам за подходяща - напомня ми малко на медена пита, на смола - все близки до твоето дървесно нюанси.

# 13
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
... има ли тапети, които имитират стари вестници ...
Ето http://tapeti-burgas.com/product-465.html

# 14

Общи условия

Активация на акаунт