Прически за малки мъже

  • 21 093
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Дано не ви се стори тъпа темата,но ме подтикна спорът с мъжът ми за прическата на малкия(на 2 год).Татко му иска да му пуснем дълга косичка,аз искам да е средно късичка(последен номер на машинката),лелите и чичовците също се включват в предложенията с всякакъв вид измислици.

Въпросът ми е,вие на каква прическа подстригвате малчуганите си,правите ли нещо по различно с прическата като гел или нещо друго?

Приятно дискутиране Simple Smile

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 1 614
На 2 годишно абсурд да правя каквото и да било.Не стои!Само с машинката 3 номер,нищо друго.Това за мен е мъжка прическа.Ако пуснете коса ще обясняваш непрекъснато че това всъщност е момче а не момиче,както аз правех докато го подстригахме!

# 2
  • Мнения: 122
И аз така си мислех за дългата коса,но с мъж може ли да се излезе на глава? #2gunfire
Ние го подстригахме последен номер,но ми е интересно за прическите на вашите мъници.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 699
Моят го бръсна отстрани и остава коса като гребен само,така си ходи от както беше на 1,6 г.Но стои мирен и дава да го обработвам Mr. GreenСега на мен така ми харесва като порасне да се прави как иска.

# 4
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Моето вече почти на 5 години още реве от фризьорката и за това възможно най-бързо подстригване - последен номер на машинката. Много му е гъста косата и като му е дълга вратлето непрекъснато му е мокро. А подобни - гел, пяна и т.н. не дава и да се спомене да му слагам. Гледам да покрия неговите искания, иначе и аз искам да му правя "мъжки" прически, но това е положението.
Малкия - на 1 година - също е с много коса и с него ще процедирам по същия начин.

# 5
  • Мнения: 1 897
Никакви прически при нас не стават.На фризьор не ходим,защото фризьора не може да се разхожда с него,с машинка не дава.Каквото успея да хвана с ножицата и това е.Не стои повече от 2-3 мин. мирно Mr. GreenНяма никакви претенции,както и аз. Rolling Eyes А и да имам,все тая.

# 6
  • Мнения: 11 566
Последен номер на машинката- баща му. Той подстригва, дядо му го държи. Така е от малък.
А много искам да е с прическа с по една светкавица отстрани. Или друга гъзария. Ама като не дава ще ходи като рецидивист. Гелове- не, парфюми- да.

# 7
  • София
  • Мнения: 982
Колкото по-често го водите на фризьор, толкова по-бързо ще свикне. Има интерсни прически за малки момченца, но трябва търпение и навик за да се направи и поддържа. Не съветвам да слагате каквите и да е мазила (пяна, гел), тъй като може да се отключи дерматит и скалпа да почне да се бели и да се получат рани.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 761
Като по-малък сина ми го подстригвах с машинката. Последният път когато баща му го води на фризьор са отказали да го подстрижат "толкова му отива с дълга коса, няма да го подстрижа" Simple Smile И са му обрали само връхчетата.
Косата му е ужасна, мека и седи както си иска. Всеки косъм е със собствено мнение. На мен лично ми харесва с малко по-дълга коса.

# 9
  • Мнения: 11 004
Аз много харесвам момченца с по-дълги косички, под ушите и над раменете. Докато синът ми е малък, ще пробвам така, стига косъмът му да позволява. Виждала съм момченца с коси, прави като метли... не ми харесват.
Като порасне, да се прави както иска. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 8 230
Обработваме ги вкъщи с машинката. Баща им влиза в ролята на фризьор. През лятото са почти нула подстригани, през зимата косата им е по-дълга. Ако стоят мирни, баща им успява да оформи нещо като прическа. Малкият е с леко чуплива коса и на него му отива да е по-дълга. Косата на големия започва да стърчи на всички страни като е по-дълга и започва да прилича на бебе. С къса коса изглежда доста по-голям.

# 11
  • Мнения: 122
А нашия мъник от малък ходи на фризйор,но не с машинка а с ножица го подстригват.И сега влезели при фризйора,няма излизане.Толкова му е хубаво,чак ще заспи на стола Joy

# 12
  • Мнения: 1 897
Аз също харесвам момченца с малко по-дълги коси.Ето това например:
 


Но на синът ми косата е къдрава и като стане по-дълга става като момиченце.


# 13
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Какъв гел и пяна на дете? Сериозно ли някой слага такива неща на децата си?
По темата - постригвам го аз на принципа хващам кичур и режа Laughing Добре че е с доста гъста и леко чуплива коса. Гледам вратът да е обран, отстрани над ушите също, за да не изглежда прическа тип "паничка". Бретонът също го скъсявам редовно, всичко друго расте както си иска Laughing А, и бакенбарди има откакто се е родил, тях не ги пипам, само ги скъсявам до средата на ухото.

# 14
  • Мнения: 11 566
Аз прическа като показаната не харесвам. Прилича ми на т. нар. тип паничка.
Веднъж реших да подстригвам малкия оттук- оттам с ножица и горкото ми дете ходи с такава паничка. И какъвто беше бузан- доста смях отнесе.

Общи условия

Активация на акаунт