Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 66

  • 35 747
  • 748
  •   1
Отговори
# 180
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Любче, още тази вечер да я пресече, дано! Утре да ти е здрава и никой да не се заразява. Аааа ма ха!
Ми ти като ще си наблизо, що не наминеш за един спининг  Laughing

Д_ана, сигурно щеше да ми хареса. Аз сега съм се запалила по едно бизонско... малеее, толкова е вкусно, приготвят го в едно заведение тук в Бургас, крехко, сочно, върху канапе от аспержи и гъбки за гарнитура..малеее потекоха ми лигите   chef

Вивче, к'во й се мръщиш на тази тренировка, аз помня, че от цялата програма само нея правех, на мен ми харесваше  Peace

# 181
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Тед , сега ако кажеш кое е заведението и къде се намира ааа,  цена няма да имаш. А за спининга  съм пас, Съпружето няма начин да гледа и тримата,докато аз се кефя.  ooooh!

# 182
  • Мнения: 1 085
TDI, имаш моите поздравления!
На мнение съм, че ако в едно семейство са клъцне консумацията на полуфабрикати, консерви, безалкохолни и сокове в кутия, намали се алкохола, както и една камара чипсове, вафли и други боклучета в лъскави опаковки (за цигари изобщо не говоря) и тази сума се калкулира то с тези пари може да се зареди хладилника за месеца с риба, месо, яйца, сирене, извара, ядки и пресни плодове и зеленчуци и да се храним пълноценно. Ние това и правим вече години наред  Peace

Отворили сте темата за хляба, а аз тъкмо днес реших да опитам да си направя квас  Wink
Пълна импровизация е да знаете - смлях в блендер нахут, жито, сложих 1с.л. ръжено брашно и 1/2 ч.л. мед и го полях с топла вода.
Обожавам да меся хляб, повече от година сама си го правя. Тъй като хапваме по малко не ми е никакъв проблем, а удоволствие.
D_ana, убедила съм се че става най-хубав хляб само ако ръка го пипне и също не ползвам машина.

Фит, преди тренировка хапвам единствено плод, а ако съвсем се чувствам без сили малко ядки или 2-3 сушени плода. Сита не мога да тренирам, силова по-добре, кардио изобщо  Sick

Редактирам се, тъкмо публикувах една любима супа от нахут в блога си, може да ви хареса.

Последна редакция: чт, 26 фев 2015, 16:42 от ~Би~

# 183
  • Мнения: 5 405
Месо от кенгуру?  Confused Cry ни въй срам!  Mr. Green

Отчитам и аз 3 кръга от ден 4, седмица 9+ йога ден 6  Heart Eyes

# 184
  • Мнения: 1 161
Добро Утро!

За днес отчитам кръгова за крака, 4 кръга, 40 мин. Тъй като 2-3 седмици ще се наложи да тренирам всред багажа  Mr. Green , съм решила да го давам по-полека. Така или иначе не е много удобно.  Mr. Green Ще намаля и интензитета, и продължителността на тренировките, без подскоци, може и да се възползвам от някой друг екстра почивен ден.  Mr. Green Може и да се посъживя малко. Ама с тоя сняг навън, надали... Mr. Green...Психически се подготвям, че по-късно днес трябва да рина сняг.....имам да върша работа и се налага, но още не съм готова.... Mr. Green

Люба, не мислиш ли , че един кон ще стои много добре на това прекрасно патио( което не използваш да си пиеш кафето   Twisted Evil ).  Mr. Green Дано сте ток и жици до почивката, че да разбереш нещо от нея.  Hug

Фит , мисля че месце и банан след тренировката е идеално. Аз винаги хапвам след тренировка, но тренирам на гладно.

Лек ден!

# 185
  • Мнения: 29
Отчет и от мен ,месец 4 ниво 2 Руми LaughingИ аз съм от Бургас ,обожавам миди ,скариди и раци и риба и и и ...........Сега живея в София с мъжът ми ,е пак ядем  морски дарове от МЕТРО ,но не е същото не знам доколко е прясно .Може да е прясно размразено Grinning Shocked......Аз хапвам след тренировка така се чувствам най-добре ,не знам има ли значение??? newsm78

# 186
  • Бостън
  • Мнения: 13 562
 Grinning Dana, изобщо не изпитвай угризения - когато ядохме в Австралия кенгуру ни обясниха, че са pests - вредители, размножават се изключително бързо и се взимат специални мерки да се ограничава популацията им, защото иначе страдат всички други животни в засегнатите райони. Всичко се контролира, имат си специални квоти...

Домашен хляб и гранола гледам да не докосвам и да не влиза в къщи, че става страшно, нямам спирка Simple Smile Когато бяхме студенти и се събирахме по вили и къщи да четем за сесиите правех за всички т.нар. "закуска за акъл" - 1/2 чаша домашно кисело мляко, 2 суп. лъжици овесени ядки, 2 суп. л. смес от сушени плодове, 2 суп. л. смес от ядки (орех,  бадем, лешник, някоя екзотика) - това го слагах в млякото от вечерта и сутрин добавях отгоре малко пресни плодове и 1 чаена лъжичка мед - получаваше се 1 препълнена чаена чаша закуска, която ни държеше сити и работоспособни от 8 до 14 ч, а колежките казваха, че се разхубавявали от нея  Crazy

Миди обожавам и ям навсякъде, но само в Созопол и Мексико съм стигала до бърза помощ и системи, поради якото повръщане, кото следва след натравяне с миди  Wink Имам си приятелка - швейцарска манекенка (от испански произход) = та тя се кълнеше в диетата с миди, когато се налага бързо да влезеш във форма за ревю. Помня, че сме седнали в Париж и унищожаваме едни огромни тенджери с миди в сметанов сос и тя ме дрилва: "Да не си помислиш, че това е диетично!?! Не, мидите задушени само в малко бяло вино и подправки и така и обяд и вечеря (сутрин - черно кафе); ако озверееш за нещо различно - чаша бяло вино вместо вечерята" Това от мадама, която като върви из Париж по бели дънки спира движението, но която преди всяко ревю "влиза във форма"

Отчитам намерението си за 40 мин нещо силово и да се боядисам Simple Smile

Последна редакция: чт, 26 фев 2015, 19:33 от Agent Provocateur

# 187
  • Мнения: 5 405
Отчитам намерението си за 40 мин нещо силово и да се боядисам Simple Smile
хахахаха, ей така трябва да се отчитате!  Joy Joy Joy

# 188
  • Мнения: 1 085
Аз пък ще отчета  Grinning
Днес кардио ден - размазах се с TapouT XT - Plyo XT, 45мин.
Че натоварва си натоварва, че интересно да, но ако не се приземяваш леко и нямаш техника на 2-3 места хубаво можеш да си докараш травми в коленете и торса. Ей, туй момче значи  Joy
Тъй де, довърших доволно с 30мин. йога - Power Yoga - Flexibility with Rodney Yee и малко ми беше.

# 189
  • Бостън
  • Мнения: 13 562
Отчитам намерението си за 40 мин нещо силово и да се боядисам Simple Smile
хахахаха, ей така трябва да се отчитате!  Joy Joy Joy

 Mr. Green абсолютно! много е мотивиращо и всякакви мисли за тортички ми се изпаряват от главата  Mr. Green

Та отчетът е: 25 мин с Боб Харпър + Т25а кардио + Т25а стречинг + боядисах се (налага ми се да го правя всеки 3 седмици, белите корени са около 1+ см за това време  Sick Sick Sick)

# 190
  • Мнения: 596
днес само йога от мен  Blush
За обяд пастърва на фурна със зелена салата с червено цвекло, малко елда и тиквени семки
Скрит текст:

# 191
  • Мнения: 8 163
Много странно. Писах след Агента, публикувах, а постът ми е изчезнал... Дали някой е помолил модератор да се намеси и защо?

***

Люба и Яна да кажат на децата си, че леля Фея е пратила погалване по косицата и пожелания за бързо оздравяване.

Отчитам се с Джо Дилън, мъртва тяга, клекове с тежести, коремни преси на топка и МТ на прасците от вчерашния Elimin8tor.

***

За почитателките на цвета и витамините - няколко предложения

Смути от спанак, кейл, глухарче, банан, ябълка, круша, ленено семе



Суши пурички



Киноа, краставици, домати, къдрав кейл, чесън, олио от ленено семе, хималайска сол, суров оцет

# 192
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Хареса ми хлябът на Дана и още като се върнах от работа го забърках. Утре ще го изпека.

Би, аз съм си правила Квас, но аз слагам само брашно и вода. Отнема около 8-10дни да стане. Йоана го е описала много добре, може да погледнеш.

Бараба, аз си купувам това масло, защото ми е удобно, че не чакам: http://www.bioplanet.be/bio/nl/product_detail/44570/amanprana-kokosolie-ft-325ml.

Много съм щастлива, защото си намерих закваска за кисело мляко с българската бактерия. Утре ще си направя.

Та с две думи отчитам само храна Laughing

# 193
  • Мнения: 561
Отчитам вчерашната do-do тренировка на Руми. Връщам се към седмичните й програми  Whistling

Преди правех квас от ръжено брашно и вода. Много вкусен хляб се получава  Heart Eyes

Симпа, къде намери петмез от фурми?

# 194
  • Мнения: X
Днес най-после Ден 1, ниво 2 от 90ДП  newsm44 Някои от упражненията ги правих в ниво 3, понеже ми беше лесно. Което ме зарадва, защото след толкова почивка от тренировки, все още не съм загубила съвсем форма. По-късно ще си направя ден 17 от вчера и ден 18 йога.

Относно питането за хранене, аз също предпочитам да тренирам на гладно. След което хапвам нещо, но винаги има плод преди всичко останало. Просто ми се дояжда нещо сладко и сочно.

Относно косата ще си замъчлча, че съм много пристрастна. Косата е едно от нещата във външния ми вид, което съм издигнала в култ и много съм задълбала в информацията  Grinning

Я кажете как го правите този чай с джинджифил? Взех си и се чудя как да го направя. Страшно много мирише на етерично масло от розмарин  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт