Отговори
# 180
  • Мнения: 356
Включвам се по темата за високото кръвно.И аз както казах се оказах със доста високо и от няколко дни съм на Допегит.Чувствам се доста по-добре ,а надявам се и бебчето  Wink
За НЕкачването на килограми ,хич не съм за завиждане.понеже съм доста далеч от слаба  Confused
Честито на научилите пола  Simple Smile (завиддд  Blush ) Както и за всички с добри новини  Hug

# 181
  • Мнения: 90
момичета, имам нужда от помощ. Следващия месец ще сключваме граждански брак и днес обикалях за рокля(която не е задължително да е бяла), даже по-скоро ми харесват свежите пролетни рокли с флорални мотиви. Та търсих из магазините, но не открих нищо, което да е хубаво и да не ме стяга. Исках нещо от сорта на къса рокля, която под бюста надолу е разкроена, но не открих. Дали трябва да търся в специализиран магазин за бременни или ще подскажете някое местенце Simple Smile

# 182
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
.....забелязала съм че доста често през деня кихам от началото си мислех че настивам но вече от доста време е така...
  ...и аз кихам почити все ден и то доста силно:) На какво се дължи?

# 183
  • Мнения: 1 034
момичета, имам нужда от помощ. Следващия месец ще сключваме граждански брак и днес обикалях за рокля(която не е задължително да е бяла), даже по-скоро ми харесват свежите пролетни рокли с флорални мотиви. Та търсих из магазините, но не открих нищо, което да е хубаво и да не ме стяга. Исках нещо от сорта на къса рокля, която под бюста надолу е разкроена, но не открих. Дали трябва да търся в специализиран магазин за бременни или ще подскажете някое местенце Simple Smile
Не мисля, че ти трябва рокля за бременни. Сигурна съм, че ще можеш да си намериш, опитай пак в други места. Дано някой да може да ти подскаже конкретно място.

# 184
  • Мнения: 283
Здравейте момичета! Да се присъединя и аз към темата  Simple Smile Казвам се Вени от гр. Лом съм, и чакам моето второ бебче през октомври месец на 16. Все още не зная какво ще е, но това няма значение  Simple Smile въпреки че всички от семейството тайно се надяват да е момиченце  Simple Smile Ще се радвам де се присъединя и към вашата фейсбук група. Пожелавам на всички лека бременност и здрави, сладки и пухкави бебчета на финала  newsm51

# 185
  • Мнения: 152
Наде, аз си ших роклята за сватба по мои размери, стана готова за около 3 седмици. Понеже не можах да си намеря рокля по мои размери. Попитай някъде дали не могат да ти ушият, имаш месец време Simple Smile

# 186
  • Мнения: 257
Здравейте октоврийски мами:)
Не съм писала от много време, но е от невъзможност, а не от липса на желание Simple Smile Аз вече имам термин - 15 октомври Simple Smile
Евентуално във вторник и пола ще знам Simple Smile Леко бременеене мами Simple Smile

# 187
  • Мнения: 7
момичета, имам нужда от помощ. Следващия месец ще сключваме граждански брак и днес обикалях за рокля(която не е задължително да е бяла), даже по-скоро ми харесват свежите пролетни рокли с флорални мотиви. Та търсих из магазините, но не открих нищо, което да е хубаво и да не ме стяга. Исках нещо от сорта на къса рокля, която под бюста надолу е разкроена, но не открих. Дали трябва да търся в специализиран магазин за бременни или ще подскажете някое местенце Simple Smile
ето тук има интересни неща
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s … gC_5NptSIR9orCh7A

# 188
  • Мнения: 118
Здравейте мамита,
сега чак се включвам, казвам се Зорница, утре влизам в 15 /16 гестационна/, първа бременност. Накратко как е при мен - не съм повръщала, нямам и други оплаквания, качила съм 2 кг. Термина ми е 13.10.15, още незнам пола - в началото на май дано разбера. Не съм правила БХС, нито ФМ, АГ- то каза,за БХС, че за моята възраст /31г./ е пожелание. За колички и тем подобни още не се оглеждам. Малко ми личи корема, но още може да се каже, че съм надебеляла  Rolling Eyes. За храната нямам особени претенции, похапвам си тестеняци, нещо месото ми не е приоритет, но вижте краставиците са друга тема - мога само това да ям до края  Joy, с нетърпение чакам дините. Относно бебо - на последната женска консултация едвам го снимаха, много шаварикаше, АГ каза, че си върви за закъснението - гледат ме с коремен.
Тайно се надявам да е момиче  Praynig, макар че от мъжка страна са само мъже.
Относто изчисляването на термина / някой беше питал нагоре - извинявам се липсата на име/, от датата на последния цикъл ( първия ден) броиш 280 дни или 41 седмици, то имаше и някъде из нета една кръгла таблица  newsm78, ако я намеря ще я пусна. Аз по нея си сметнах термина и на първия преглед АГ-то го потвърди.

Ходя си на работа, даже съм го сметнала до последно да си ходя - юли месец, след това отпуската и то дойде време за 45 дневния болничен преди раждане.

Това беше " накратко"  Crazy

# 189
  • Мнения: 266
Добре дошли на новите мами  Hug Желая ви една прекрасна и лека бременност Simple Smile

# 190
  • Мнения: 280
Здравейте момичета,
радвам се за мамите от София и организирания спорт, надявам се скоро и мамите от Пловдив да спретнем среща на по кафе, мляко, чай Simple Smile .
Аз имам карта за фитнес до октомври 2015, но си признавам, че откакто разбрах, че съм бременна до сега ( края на 4 месец) не съм ходила във фитнеса, беше ме страх. Друго, че груповите тренировки за бременни във фитнеса са през деня от 10-11, а аз ходя на работа.
Но... нямам неразположения и днес си направих първата тренировка в къщи, ще стартирам и ходенето на фитнес. След тренировката се чувствам добре и тонизирана. Исках да го споделя с вас и съответно тренировката https://www.youtube.com/watch?v=ePBTuWg1ufQ  ..за мамите, които искат да спортуват, а не могат да ходят на групови посещения Simple Smile.

Забравих за Tracy Anderson - The Pregnancy Project (2012, DVDRip) - има за всеки месец от бременноста!

Последна редакция: нд, 19 апр 2015, 14:13 от gabitod

# 191
  • Мнения: 1 034
Леле тези мами с какви тумбаци са...
Аз пък много се чудя след като родя ще имам ли време да тренирам с бебе и дете на 2г.  newsm78 А доколкота съм чувала след второ раждане е мнооого трудно с прибирането на корема  Tired
Поздравявам спортуващите и сега мами!

# 192
  • Мнения: 212
Здравейте, момичета Simple Smile)))
И аз имам инфо за пола вече - момче ще е нашето бебенце. ММ направо лудна от щастие, голяма радост беше. А аз започнах преговори второто да е момиченце Simple Smile)))
И име вече имаме - Георги ще е. Доста тривиално, но хубаво име и на хубав човек ще е кръстен - на бащата на ММ, който е прекрасен човек.

Наде, аз имах проблем с моята рокля, но случих на хора и нещата се оправиха. Десет дни преди сватбата шивачката ми върна парите и каза, че не може да се справи. Голям рев беше и лудо търсене по всички магазини. Накрая си харесах рокля на най-неочакваното място - малко магазинче с 10-тина рокли, което се намира на ъгъла на Евлоги Георгиев и Мадрид. Харесах там роклата си, но ми беше къса и трябваше да се ушие същата, но по-дълга. Направиха ми я за една седмица и бях прекрасна, а и цената беше съвсем поносима - 430лв. Шивашкото ателие е на Сливница, но те ще ти обяснят в магазина, ако се спреш на нещо. Иначе мисля, че вече повечето рокли ги правят мултифункционални и стават и за бременни. Може и да харесаш готова съвсем спокойно. Успех!      bouquet

# 193
  • Мнения: 47
Да повечето готови рокли ги правят така, че да могат да се разширяват. Когато аз купувах моята рокля, беше юли/ август мин. година, където и да пробвах рокли, ме питаха дали съм бременна или планирам до сватбата бременност.

# 194
  • Мнения: 266
Момичета, моля помогнете! Моят малък мъж е с доста висока температура, вече втори ден сме с 38-39 градуса. Сложила съм му оцет на краката, ръцете и челото, но я смъкнахме само до 38,3 Sad Знаете ли нещо,което може да помогне да свалим температурата? Не се повлиява особено от нурофен и панадол...

Общи условия

Активация на акаунт