Професионални серии за коса - тема 82

  • 47 122
  • 744
  •   1
Отговори
# 420
# 421
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Поръчки от английския ибей ходят ли на митница?

Не  Peace
Зависи от коя държава се изпраща пратката Peace Например, ако продавачът е от Щатите, има голяма вероятност да мине през митница, нищо че си поръчала от английския ибей.


Е, за какво ще поръчваш от щатски доставчик през английския e-bay?  Laughing
Ако продуктът ще идва от САЩ, директно през e-bay.com ще е много по-лесно.

# 422
  • Варна
  • Мнения: 456
Привет момичета, отдааавна ви чета и ползвам съветите ви, но никога не пиша... Но сега имам нужда от съвет и мнение - ползвали ли сте : http://arlen.bg/product/2466/intenzivno-podhranvashta-maska-s-ak … thing-200-ml.html и http://arlen.bg/product/2465/podhranvasht-shampoan-s-aktiven-ker … thing-250-ml.html и доволни ли сте от тях? Чудя се тях ли да си взема или да заложа на сигурното Керастас Архитект... Моля ви за мнения.
Маската е много добра,изглаждаща,но въпреки кератина се усеща силно хидратираща,подхранваща,разплита перфектно.За шампоана нямам мнение,мили са ме с него в салон,но не съм го купувала да разбера самостоятелно как е.Архитекта ш+м ми пресушават косата на мен.

# 423
  • Мнения: 785
Лу, принципно е така Peace Но понякога човек се заблуждава, вземе, че пропусне да види откъде се изпраща пратката (мислейки си наивно, че щом поръчва от английския ибей, значи пратката е от Великобритания) и ей така стават грешките. А малко ли американски и най-вече китайски продавачи се мъдрят в английския ибей  Mr. Green Затова направих това уточнение

# 424
  • ВАРНА
  • Мнения: 11
Tyzarka, благодаря!

# 425
  • Мнения: X
Благодаря за отговорите, момичета   bouquet
Бел, чудя се точно заради това дали да не поръчам, има доста изгодни малки опаковчици.

Искам официално да кажа на всички, които искаха да се включат за обща подялба на Олаплекс, че явно няма да стане  Tired Всички запитани си мълчат макар, че писах скоро отново дали има смисъл да чакаме. Българска му работа  Tired Аз лично нямам нерви вече да чакам и да ме мотаят, ще се ориентирам към самостоятелна поръчка от английския Ибей. Съжалявам само, че подведох и вас, след като подведоха мен да чакам отговор... Ако все пак някоя открие вариант да се сдобие с така ценните 1 и 2 стъпки от България ще се радвам да сподели в темата или да ми пише на лични.  Hug

# 426
  • Мнения: 436
Момичета, пробвах олаплекс 3. Останах дооооста доволна. Косата ми стана гладка, бляскава, с прилепнали цъфтежи, жива, тежка, но не утежнена. Готова съм за стъпки 1 и 2.  Laughing Другата седмица трябва да ходя при фризьорката (собственик на салона), нооооо нейна работничка (тъй като собственичката е на морето сега) ми обясни, че трябва да направим първо терапия със стъпки 1 и 2 и след това вече да действаме с боята. Обаче за терапията се изразходва повече количество, отколкото в боята, та цената ще й е около 100-120лв. За цена с боя - не знам. Чудя се дали да не поръчам 1 и 2 за терапия и да я направя сама. Гледах в английския иБей, че има доста изгодни опаковки с по една доза -  например тази http://www.ebay.co.uk/itm/Olaplex-Hair-Repair-Kit-Steps-1-3-Insu … sh=item2353bf8944, но пратката е от Щатите.... (яд ме е сега, че не поръчах на моята приятелка, която ми донесе стъпка 3, и другите две стъпки Sad )
В тази връзка, ако някой мисли да прави поръчка от САЩ, моля да ми пише на лично.
Сори за дългия пост.   bouquet

# 427
  • Мнения: X
Аз срещнах доста по-изгодни оферти в английския. Разгледай по-добре, според мен  Peace
И определено не е нужно да се прави първо терапията, може направо с боята да си действаш.

# 428
  • Мнения: 3 418
Аз пробвах Рич шампоана Еликсир ултим. Честно казано не ми дойде богат, но е изключително приятен.
Моля която е ползвала маската Терапист да пише, много харесах състава и май ще е следващата ми поръчка  Flutter

# 429
  • Мнения: 516
Аз искам да похваля шампоана на UNA балансиращия,за мазни корени и сухи краища,много добре ми изми косата,омекоти я,напрви я лъскава,по-лесно се разресва и стои жива......и това е само от първото измиване,приятеля ми се скара,защо по-рано не съм си купила такъв шампоан,много ми била хубва косата  Grinning.......имам голямо желание да пробвам Silker пак на UNA.......Пробвах шампоана на Лакме за обем,въобще не ми хареса......добре,че ми дадоха мостра и не купих големия флакон.......

# 430
  • Мнения: X
Много е хубава маската , балансирана...косата става плътна,лъскава и жилава,с добър обем  Peace , освен това е много икономична  Crazy

kate_p , беше удоволствие за мен да си прочета името,споменато по този начин  Blush благодаря ти  Hug

# 431
  • Мнения: X
Много е хубава маската , балансирана...косата става плътна,лъскава и жилава,с добър обем  Peace , освен това е много икономична  Crazy

kate_p , беше удоволствие за мен да си прочета името,споменато по този начин  Blush благодаря ти  Hug
Присламчвам се към този пост и го подкрепям на 100%  Peace  Hug

# 432
  • Добрич
  • Мнения: 219
Момичета,  не ви четкам -според мен сте страшно зарибяващи, вдъхновяващи и ужасно материално разоряващи  Joy

# 433
  • Мнения: 12
Момичета, от скоро забелязвам засилен косопад  Sad Кой шампоан бихте препоръчали? 

# 434
  • Мнения: 12
Момичета, от скоро забелязвам засилен косопад  Sad Кой шампоан бихте препоръчали?  

Според мен само с шампоан нещата няма да се оправят... трябва ти цяла терапия  Peace

Общи условия

Активация на акаунт