У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (26)

  • 84 348
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Berlin
  • Мнения: 11 276
Че нищо му нямаше на The Last Airbender, малко не се връзва с темата ни, ама е ок, ако харесвате такива филми, не знам какъв жанр точно се води. Той е по комикс, ние с ММ даже гледахме анимацията по едно време, той се зариби, после аз с голямото дете я гледах. Laughing

Vrabcho_,  гледай го.  Simple Smile

# 706
  • Мнения: X
Вече го гледах, хареса ми. Не е по темата и затова не досаждам тук.

Не видях да е коментиран Nocturnal Animals на Том Форд - http://www.imdb.com/title/tt4550098/

Той също ми хареса, странен е, с елементи, а ла Дейвид Линч на моменти, но много по-гледаем.

Не е ясно как се размина с номинациите за Оскар за режисура на Форд и роля на Ейми Адамс.

# 707
  • Мнения: 1 872
Изключително скучен филм - Goodnight, mommy. Не си губете времето.

# 708
  • Мнения: 318
Изключително скучен филм - Goodnight, mommy. Не си губете времето.
+1 наистина беше загуба на време  ooooh!
 Тези дни гледах Underworld-a и Resident Evil The Final Chapter. Не бяха лоши, но Resident Evil ми беше по-интересният от двата Wink

# 709
  • Мнения: 5 725
Дами, предложете ми нещо много страшно и кърваво.  Praynig

# 710
  • Мнения: 514
Дами, предложете ми нещо много страшно и кърваво.  Praynig
The Midnight Meat Train
The Last House On The Left
Hatchet
Trouble Every Day
Laid to Rest

# 711
  • Мнения: 10 703
Да препоръчам  "Момиченцето с всички дарби" / The Girl With All The Gifts.
Добре направен, на мен много ми хареса  Grinning
Може би направих грешка, че гледах филма, тъй като ми предстои да чета книгата, но пусто не можах да се стърпя  Laughing
Гледайте го , мисля, че на повечето ще хареса, въпреки неизбежните клишета  Simple Smile
Силно напомня I Am Legend

# 712
  • Мнения: 4 275
Гледах Split вчера. Оценявам го с 6/10.  Много ме впечатли играта на главния герой  Flutter

# 713
  • Мнения: 4 711
Resident Evil: The Final Chapter - не е лош, доста динамичен, но няма как да се очакват чудеса от поредната серия.

# 714
  • Berlin
  • Мнения: 11 276
Ужасна загуба на време беше за мен, че и на кино го гледах. Някъде към средата започнах да го "гледам" вече.

# 715
  • Мнения: 4 711
abs, не отричам.
Скрит текст:
Но предвид качеството на ефектите, само на кино бих го изгледала  Mr. Green. Вкъщи няма да е същото и едва ли ще стигна и средата. Останах доволна от това и че някак се опитаха да приключат историята

# 716
  • Berlin
  • Мнения: 11 276
Аз, честно казано, май съм гледала само 1вата част. Laughing  Може и 2рата, но е било толкова отдавна, че нищо не си спомням. Обаче ми харесаха Мила Йовович и Руби Роуз, чисто визуално.

# 717
  • София
  • Мнения: 11 489
Дами, предложете ми нещо много страшно и кърваво.  Praynig
The Midnight Meat Train
The Last House On The Left
Hatchet
Trouble Every Day
Laid to Rest
Много ми хареса The Last House On The Left, как досега не съм го гледал?!
И другите ли са толкова добри?

# 718
  • Мнения: 82
Снощи гледах Don't hang up. Не е лош.

# 719
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Снощи и аз го гледах и идвах да споделя, хареса ми, държа ме в напрежение, едни неща ги познах, други ме изненадаха.

Гледахме  и Viral, не е лош, но не е и върха

Общи условия

Активация на акаунт