Смешки от форума - 20

  • 82 375
  • 728
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 12 006
Не пиша в тази тема, само чета и то рядко, но не се стърпях.
Става въпрос за това кой колко свободно време имал - мъжа е 4 нощи на работа, жена му с бебе на 5м. и второ на около 4г.
Щом той има 3 свободни денонощия с твоите изчисления, то жена му има 24/7. Все пак тя не ходи на работа.
Свободна жена - само 2 деца, къща и мрънкащ мъж, ко толко?! ooooh!

# 451
  • Мнения: 36 014
нищо работа, жената да си вземе и куче за по-добро уплътняване на свободното време

# 452
  • Мнения: 337
Цитат
И така посетих гастроендокринолог(не съм  сигурно,че така се пише)

То между черва и жлези разлика няма. Laughing

# 453
  • Бургас
  • Мнения: 824
Цитат
И така посетих гастроендокринолог(не съм  сигурно,че така се пише)

То между черва и жлези разлика няма. Laughing
Ми баш тъй си се пише.

# 454
  • Мнения: 1 213
Цитат
И така посетих гастроендокринолог(не съм  сигурно,че така се пише)

То между черва и жлези разлика няма. Laughing
Ми баш тъй си се пише.
ми не е баш тъй...правилно е гастроентеролог

# 455
  • Бургас
  • Мнения: 824
Цитат
И така посетих гастроендокринолог(не съм  сигурно,че така се пише)

То между черва и жлези разлика няма. Laughing
Ми баш тъй си се пише.
ми не е баш тъй...правилно е гастроентеролог
Пропуснала съм си емотикона и ми се е изгубила иронията в коментара.

Поне съм в правилната тема.

# 456
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Цитат
И така посетих гастроендокринолог(не съм  сигурно,че така се пише)

То между черва и жлези разлика няма. Laughing
Ми баш тъй си се пише.
ми не е баш тъй...правилно е гастроентеролог
Толкова съм се издухала от умора, направо съм за темата с муните - прегледах всичките части на "гастроендокринолог", реших, че са правилно изписани и се умислих да се чудя какво не ми звучи като да е съвсем наред? newsm78 smile3530

# 457
  • София
  • Мнения: 11 502
Смешка от фейсбук:

Въпрос - “На кого кръстихте малкото съкровище?”
Отговор - Na Nikylden go krustihme i se kazva Nikolai

# 458
  • Мнения: 2 927
Десет минути се хилих с глас на постовете на авторката ...
Цитат
Идва маминка /мойта/ у нас и вика: Тъй трябва да пускаш прахосмукачка всеки ден,че и по 2 пъти ако се налага!И какво си оставила мъжа ти да сервира и кафе да прави/защото аз й обръщам внимание в момента,но няма значение/-трябва да му вдигаш и слагаш масата и т.н. в мил патриархален дух/не знам тя къде е видяла това,защото не го правеше де-даже не даваше на баща ми и мен да сядаме на дивана "да не се мачка ковертюратаааааа"/ И аз и казвам: Ооооо,ма майко,ти не чу ли? Тя " кое?"
викам: те тия неща ги отмениха,ма! Тя: ама кога са ги отменили,бе,как така? Че когато въведоха с*ирките,викам! Сега мъжете могат да си избират какво искат,и ММ така реши да е! Като отида при него и му кажа: имам една дилема половин час свободно време имам-дали да взема да пусна прахосмукачката или да взема да ти направя една с......-не знам защо, викам,ама никога не е избрал прахосмукачка да пусна. Мама беше възмутена цяла седмица на тез скверни думи.

# 459
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 863
Всичките постове на авторката от тази тема са уникални! С глас съм се смяла и с удоволствие ги препрочетох.

# 460
  • Мнения: 13 001
Коя е темата, много добра идея даде момичето:))))

# 461
# 462
  • София
  • Мнения: 5 606
Десет минути се хилих с глас на постовете на авторката ...
Цитат
Идва маминка /мойта/ у нас и вика: Тъй трябва да пускаш прахосмукачка всеки ден,че и по 2 пъти ако се налага!И какво си оставила мъжа ти да сервира и кафе да прави/защото аз й обръщам внимание в момента,но няма значение/-трябва да му вдигаш и слагаш масата и т.н. в мил патриархален дух/не знам тя къде е видяла това,защото не го правеше де-даже не даваше на баща ми и мен да сядаме на дивана "да не се мачка ковертюратаааааа"/ И аз и казвам: Ооооо,ма майко,ти не чу ли? Тя " кое?"
викам: те тия неща ги отмениха,ма! Тя: ама кога са ги отменили,бе,как така? Че когато въведоха с*ирките,викам! Сега мъжете могат да си избират какво искат,и ММ така реши да е! Като отида при него и му кажа: имам една дилема половин час свободно време имам-дали да взема да пусна прахосмукачката или да взема да ти направя една с......-не знам защо, викам,ама никога не е избрал прахосмукачка да пусна. Мама беше възмутена цяла седмица на тез скверни думи.
Mr. Green

# 463
  • Мнения: 7 690
 Нося стар бисер от същата тема.


Цитат
Най-големият бисер на свекито може би е този за рядката кърма ooooh!
Нейната кърма била много рядка ,като водица и затова не била кърмила.Но пък веднъж откровено си призна ,че много я е боляло и затова от двайстия ден децата й са били на кисело мляко ,разредено с вода Rolling Eyes Така си ги е отгледала и нищо им нямало  Rolling Eyes Само дето моя мъж на 32 години е над 100 кг,въпреки ,че почти нищо не яде,много лошо е захранен  Confused

# 464
  • Мнения: 10 874
Цитат
Правите ли месечинка на бебенцата-имам предвид с всеки изминак месец или на 6 месеца... Приготвяте ли им торти...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт