Каква беше, а каква станà (искрено и носталгично)

  • 26 346
  • 404
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 374
А и не винаги става. Веднъж писах 2 часа ЛС, обяснение в любов на една съфорумка (писала съм по-кратки курсови работи в университета), пък накрая се оказа, че въпросната дама не приема лични съобщения. Язък ми за творчеството и ентусиазма.

# 16
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 253
С 2-3 изключения днес съм си мислила за всички, които сте споменали.

# 17
  • Мнения: 12 473
Всички се променяме/развиваме..
Нормално е да не си вечно тук.
Радвам се, че с тези, които ми бяха истински интересни, вече се познавам и в реала.

# 18
  • Мнения: 3 957
Неудобно е, особено когато не сте близки, или пък не общувате персонално, а харесваш цялостното форумно присъствие на някого.

Не упреквам. И аз не бих могла.

Хехе, Тайс, яко.

# 19
  • Мнения: 3 784
А и не винаги става. Веднъж писах 2 часа ЛС, обяснение в любов на една съфорумка (писала съм по-кратки курсови работи в университета), пък накрая се оказа, че въпросната дама не приема лични съобщения. Язък ми за творчеството и ентусиазма.

Какво разочарование, Таис, искрено ти съчувствам.

Аз бях забранила ЛС през първите си две или три форумни години и моя форумна дружка беше изпаднала в подобна ситуация, а на мен ми стана много мъчно, че неволно съм я поставила в такава. В крайна сметка, обаче, разбрахме се.

# 20
  • Мнения: 36 014
Крейзи шик много харесвах, но не съм я засичала скоро
няма да повтарям вече изброени

# 21
  • София
  • Мнения: 12 374
Крейзи шик много харесвах, но не съм я засичала скоро
няма да повтарям вече изброени
Много свежа, да. Обаче винаги съм си мислела, че е Крейзи чик, в смисъла на луда мацка.

# 22
  • Другата България
  • Мнения: 37 548
Кейси ми липсва  Sad Толкова позитивен и градивен човек, с вътрешна и външна красота. Така се обичахме и без предупреждение ме заряза.  Confused
Кейси ми е една от любимките. Страшно липсва.
Също Дона, Шанел, Мадам и Октопод с рокля. Всяка беше вселена, а не жалък сателит.
smile3521
И Тумба лумба също. Много свежа потребителка беше. Много се забавлявах с превъплъщението ѝ, познах я веднага с новия ник, но и там изпроси  ban. Не мисля, че би се върнала за трети път. А всъщност защо не?

# 23
  • Мнения: 36 014
Крейзи шик много харесвах, но не съм я засичала скоро
няма да повтарям вече изброени
Много свежа, да. Обаче винаги съм си мислела, че е Крейзи чик, в смисъла на луда мацка.

за мен е шик /което не означва, че е вярно/, защото пишеше в една много шик за мен тема /за мода, която и аз харесвам/

# 24
  • Мнения: 19 104
Аква не съм засичала от много време. Много съм се забавлявала с нейни изказвания.

# 25
  • Мнения: 768
Преди цял куп години когато попаднах тук имаше една забавна Лиска. А скоро се бях сетила за палавия позитивизъм на Вилико.

# 26
  • Другата България
  • Мнения: 37 548
Аква не съм засичала от много време. Много съм се забавлявала с нейни изказвания.
Аз също, и скоро питах за нея.
С нов ник била.

# 27
  • Мнения: X

А освен с хората, с които вече от темите се знаем, на мен много ми харесва как се изразява и мисли Жаве, а не сме общували, че да й го кажа. Впрочем, използвам случая.  Laughing
Благодаря ти, Ники!  Hug  Аз не съм от тези, които създават атмосфера, но ценя хубавата компания! Тя може, обаче, както да те вдъхнови да се изразяваш добре, така и обратното - от притеснение да не се изложиш да не успееш да се развихриш като хората!   Sunglasses

На мен ужасно ми липсва Клонка! Беше абсолютен факир на словото!
Искам да оттам залуженото и на форумските легенди, които не избягаха през единадесет планини в дванадесета, а още са във форума със своите странности и умности и го правят интересно място: как`Сийка, Никол, Лени, Радостина и др.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 573
Ако темата е за липсващи потребители (каквито са повечето постове), има нужда от сливане с форумските липси.

На мен ми липсва свободата да си спамя на воля Mr. Green Да мога да се заям спокойно с когото си искам. Или пък да напиша в почти прав текст на някого колко е зле.
Липсва ми и новобранството във форума, гарнирано с подобаващото "топло" посрещане от старите кучета. Весели времена бяха, емоционални.

# 29
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Струва ми се, че идеята на темата е да се сподели кой каква динамика в форумните образи и отношения наблюдава от известно време насам. Да се напише нещо такова: Х оглупява, У се разхубавила, Z се оженила, U поумнява, V е откачила на тема еди коя си, тази вече не е забавна, онзи става все по-досаден, ония двете напоследък нещо са кисели, а пък една друга, да й се не надяваш - напоследък е страшна свежарка - може би откакто се разведе; а пък клюкарникът се скапва (или не се), в СО има тенденция еди каква си и така.

А за оттеглилите се в запас воини се пише достатъчно често. Има-няма през месец.

Общи условия

Активация на акаунт