По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 7

  • 53 284
  • 750
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 678
Благодаря много за съветите. Слушам и изпълнявам  Heart Eyes Peace.
А какво се случва с ембриончето вътре? И на мен ми казаха че няма да изпадне, но може да се измести ли? Свободно ли се движи? Бях чела че може да се качи по тръбите и затова не трябва да се изкачват стълби.
При успешния ми трансфер не ги мислех тези неща, защото легнах и не станах докато минаха 2 дни след предполагаемата имплантация. Сега обаче нямам този лукс и ми се налага и да вдигам дъщеря ми. Добре че е лекичка  Simple Smile

# 316
  • София
  • Мнения: 910
Въпроса ми е мога ли да забеременя с една проходима тръба, доктора дава шанс до септември, след което ще пристъпим към лапароскопия.

Аз съм само с една тръба . Можеш да забременееш,ако няма и други препятствия. Успех! Видях,че и Кристи ти е писала.

Ейнжъл , палчета за ембрито ти-да стане хубаво,здраво бебе! Аз не бих отишла на сватбата,а бих си почивала. Въпреки,че няма гаранция . Правим каквото ни е по силите,а другото е от Господ.

На есен очаквам валеж от положителни тестчета в темата и много щастливи тумбачета .  Hug

# 317
  • Мнения: 1 433
Ейнджъл, вземете решението за сватбата семейно, за да няма после чувство на вина. Точна рецепта няма. При мен с лежане и не лежане, резултата беше един и същ.
Успех ти желая, имам усещането че този път е Твоя и ще успееш Heart Eyes
Така и с Магнетична го имах Peace Party

# 318
  • Мнения: 678
Благодаря ви много  Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesПрегръщам ви всички  Hug

# 319
  • Мнения: 153
Момичета,до сега само ви четях,включвам се със следното питане:При пункция на киста,допускат ли да имаш лак на краката или при такава кратка процедура може?

# 320
  • Мнения: 19 691
Момичета,до сега само ви четях,включвам се със следното питане:При пункция на киста,допускат ли да имаш лак на краката или при такава кратка процедура може?
Какво значение има дължината на процедурата? newsm78 Аз винаги съм с лак при всякакви манипулации.

# 321
  • Мнения: 3 048
Знам, че при раждане искат да нямаш лак, защото при проблем първо ти посинявали пръстите и предполагам заради нещо такова пита Цвети  Thinking

 при пункцията не са ме предупреждавали да съм без лак, въпреки че бях с пълна упойка  Peace Ако не са те предупредили, значи може  Peace

# 322
  • Мнения: 19 691
Наистина? Представа нямах Shocked Преди раждането задължително ще питам тогава.

# 323
  • Мнения: 153
В смисъл такъв,че не е отворена операция или безкръвна такава,чието времетраене е над час и изискванията и подготовката за тях са по- сериозни.И понеже са ми правили проблем при лапароскопска операция за това попитах,как стоят нещата при тази манипулация.

# 324
  • Мнения: 3 048
Наистина? Представа нямах Shocked Преди раждането задължително ще питам тогава.

Чувала съм го от няколко места и различни болници  Peace

Цвети, за да си най-сигурна най-добре питай там къде ще ти правят манипулацията  Peace

# 325
  • Мнения: 19 691
Цвети, на мен лапароскопия и хистероскопия ми правиха с лак + рисунки на ръце и крака. Единствено искаха да нямам украшения, ако помня добре. На всички пункции, трансфери и т.н. дори това не беше проблем.

Магнетична, задължително ще питам, благодаря!

# 326
  • Мнения: 413
За лака е вярно, при всяка по-сериозна манипулация искат да нямаш лак, за да следят пръстите, а не всеки път, когато има упойка.
Пункцията обаче не се води такава манипулация, а упойката при нея е за комфорт на пациентката и на лекаря. Много момичета се отказват от упойка при пункция.  Peace

# 327
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Аз на пункции свалях всички бижута. Сега на последната оставих само халката и годежния ми пръстен (нося ги заедно и не ги свалям по принцип). Но съм виждала много момичета с бижута на пункции, така че явно може.
На пункции май винаги съм била без лак по ноктите, откакто в Щерев за хистерото изрично ме предупредиха да не съм с лакирани нокти.

# 328
  • Мнения: 39 445
Разбира се, че без лак.
Ако стане проблем, първо започват да посинява кожата под ноктите.

# 329
  • Мнения: 19 691
Е, явно за мен са решили, че съм безпроблемна Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт