По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 7

  • 53 302
  • 750
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 1 844
От влагалищен секрет ли ти ги пускаха? Трихомоните не са ли част от микробиологията?
Тези изследвания в цикъла преди хидротубацията ли ги пусна?
В предходния цикъл ги пусках, след това ми дойде и като ми свърши на 11 ден беше проверката на тръбите. Непосредствено преди това, предишния 1-2 дни само СУЕ ми искаха.
Микробиологията я изследваха в клиниката, а другите в Геника, влагалищен секрет. За трихомони не зная дали се изследват с микробиологията.

# 301
  • Мнения: 615
Момичета, има ли някакви изисквания преди вливане на интралипид? Гладна, жадна, наяла се, напила се? Simple Smile  Бърза капка, бавна капка? Някой имал ли е някакви странични реакции? Това уж е най-безобидното, нали?  bouquet

# 302
  • Мнения: 3 048
Момичета, има ли някакви изисквания преди вливане на интралипид? Гладна, жадна, наяла се, напила се? Simple Smile  Бърза капка, бавна капка? Някой имал ли е някакви странични реакции? Това уж е най-безобидното, нали?  bouquet

ПО добре е да си яла, че си отиват към 40 минути и то ако си на 5 мг  Peace Вземи си телефон или книжка да не скучаеш, иначе ако не я правиш в клиниката, трябва да е бавна капка иначе те си знаят  Peace

# 303
  • Мнения: 615
Благодаря! А след това да очаквам ли някакво неразположение? Или мога спокойно да си се прибера пеша/с рейса?

# 304
  • Мнения: 3 048
Благодаря! А след това да очаквам ли някакво неразположение? Или мога спокойно да си се прибера пеша/с рейса?

До сега не съм имала неразположения след него  Peace

# 305
# 306
  • Мнения: 545
Здравейте през април месец ми махна 2 полипа по 4мм на матката, преди три дни правих цветна снимка и се оказа,че едната ми тръба е запушена, а другата отпушена.
Правили сме спермограми от две различни места и са нормални.
Въпроса ми е мога ли да забеременя с една проходима тръба, доктора дава шанс до септември, след което ще пристъпим към лапароскопия.
Пих преди хистероскопията два месеца Логест противозачатачни по негова препоръка.
това е резултата от снимката
к.м изпълва последователно кухината на матката , минава през двете тръби, които се представят с нормален ход и лумен и се излива в свободната перитонеална кухина само в ляво и то в малка степен, в дясно данни за км в кухината не се установяват.
Десностранна непроходимост с контралатерална стеноза.



Последна редакция: сб, 28 май 2016, 09:42 от No_ela

# 307
  • Мнения: 19 706
Можеш да забременееш нормално с една тръба, ако само това е проблема.

# 308
  • Мнения: 678
Момичета да се похваля и тук имам си много хубаво ембрионче   newsm44 newsm68 клас А. Знам че е рано да се радвам толкова, но след толкова много неуспешни пункции и толкова пъти без трансфер, направо съм на 7то небе  newsm68

Искам да попитам, т.к. съм на сватба на деня на трансфера, пречи ли да отида и може ли да се носят токчета? Знам че всичко това звучи тъпо, но не мога да се разбера с мъжа ми. Той иска да не ходим изобщо за да не рискуваме. Аз съм раздвоена   newsm78

# 309
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
В деня на трансфера аз бих си почивала  Rolling Eyes
Или бих отишла само на някоя от церемониите, за да уважа младоженците.

# 310
  • София
  • Мнения: 1 844
aaangel, и аз съм на мнение, че не бива да рискуваш и да, мисля, че ще попречи. На мен лекарката ми беше казала в деня на трансфера и следващия да лежа. Не си заслужава след всички усилия, които си положила дотук.

# 311
  • Мнения: 413
На мен никой не ми е давал препоръки след трансфера за лежане.  newsm78
Не съм се пазила повече от обичайното.
Предупредиха ме, че няма да изпадне от гравитацията, няма да го изстрелям като кихна и т.н. Мога да правя всичко, което си правя ежедневно, но без екстремни натоварвания, като изкачване на връх в планина, носене на торби с цимент, активен спорт и  подобни. Кафе и шоколад да се намалят ако си ги позволяваш твърде много, но не трябва да се тълкува като забрана.
В крайна сметка, ако чувстваш, че лежането би оказало положително въздействие,  то вслушай се. Вътрешното усещане за нещата е най-вярно.

Ден след моя трансфер даже получих жлъчна криза. Заспах в 5 сутринта и цяла нощ подскачах и се превивах на джуфка, но си видях двете черти.

# 312
  • Мнения: 678
Благодаря за съветите. Ще ви послушам. Ще трябва да измисля нещо и да не отида.

# 313
  • Мнения: 3 048
Ейнджъл, успех  Hug  Heart Eyes

Аз е деня на трансфера пътувах 400 км, на др ден бях на работа, а вечерта на РД, като бях на ниски обувки и не танцувах  Peace Моя близка е лежала при два от трансферите до теста и двата да били отрицателни , та както казва Бамба, ако е писано да стане ще стане  Peace

# 314
  • Мнения: 1 849
Ейнжъл, браво за хубавото ембрионче, дай боже в него да ти е късмета  Praynig
Аз не бих отишла на сватбата, не бих рискувала, вярно, че не може да изпадне ембриона, но мисля че е нужна повече почивка. Аз лично още не съм се престрашила да се върна на работа след трансфер, страх ме е и това е, затова винаги ползвам болнични.

Общи условия

Активация на акаунт