Balea, Alverde, Catrice, Essence - 28 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 110 348
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 375
Зарежда бавно,но при мен се отваря.Намаленията са: -25% на всички продукти с марка SunDance,-20% на шампоани и балсами Alverde и -15% на балсами за устни Alverde

# 721
  • Мнения: 2 742
Момичета, имам мобилното приложение на DM, преди малко получих съобщение за нови отстъпки, а като отворих - нищо, празно. Някой друг има ли такъв проблем?
За втори път ми се случва... newsm12
И при мен се случи. Не ми зарежда и новия каталог.
Щом са намалени шампоаните и балсамите Алверде с приложението, ще се възползвам. Благодаря за информацията  bouquet

# 722
  • Мнения: 2 838
Момичета, имам мобилното приложение на DM, преди малко получих съобщение за нови отстъпки, а като отворих - нищо, празно. Някой друг има ли такъв проблем?
За втори път ми се случва... newsm12
И при мен се случи. Не ми зарежда и новия каталог.
Щом са намалени шампоаните и балсамите Алверде с приложението, ще се възползвам. Благодаря за информацията  bouquet

Не съм купувала шампоани на Алверде,така,че препоръчайте ми,моля!Косата ми е естествено руса, права и гъста.

# 723
  • Мнения: 17 546
Дами, заповядайте в новата тема(защото отивам на работа...)  Hug bouquet

# 724
  • Мнения: 4 008
Вчера пробвах мини шампоанчето на Алверде с лимон и кайсия и май ще си ги купя в пълен размер.Много добре хидратира.
Загледах и пастите за зъби на Алверде,но за тях никой нищо не споделя и се въздържах от покупка. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт