VIP Brother 2016 - тема 7

  • 286 610
  • 4 256
  •   1
Отговори
# 4 245
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ще си получа ли кошницата, че нещо жлъчката ми се обажда, коремът ме свива, трепери ми клепача на дясното око, паднаха ми 5 косъма повече от главата?!   Joy
Скрит текст:

# 4 246
  • Мнения: 374
Няма нужда от аргументи. Това е тъпизъм. Все едно да се аргументираш, когато наречеш някого хубав, а друг не го вижда като такъв.
Няма нужда от отчет за мнението на всеки.

Лиле, пак ли ти бе слънце ? Когато наричаш някого "проста, нагла, с никакъв морал, меркантилна, пресметлива, лека, евтина, позьорка и самовлюбена"- трябва най-малкото да се обосновеш. Или викаш нЕма нужда това е тъпизъм, ние сме над нещата- простите да го мислят. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 4 247
  • Мнения: 2 650
Да, да не спамим..
Скрит текст:
.Ама все пак Laughing Операта си е възникнала като   опит за възраждане на  древногръцката драма, където задължителен елемент е бил хорът / в древна гърция сигурно си е било чалга/ ,но си е било платено и предназначено за аристокрацията. После са възникнали опера буфа и сериа, с цел да станат по-достъпни с комедийния си привкус /понякога наистина доста простоват/ Оперетата също е по-масова и по-късна... Ох, спирам и аз  Hug

# 4 248
  • Мнения: 5 776
Подкрепям Sincerita за операта, то тогава друго е нямало, това е било масовото забавление. Има от гениални, до откровено вулгарни и просташки.
И още нещо за Емануела, това че ми е симпатична, не означава, че аз искам да приличам на нея, нито ще заживяваме заедно, нито ще копирам начина й на живот и ценностите й. Не разбирам защо се отива в крайности.

# 4 249
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Няма нужда от аргументи. Това е тъпизъм. Все едно да се аргументираш, когато наречеш някого хубав, а друг не го вижда като такъв.
Няма нужда от отчет за мнението на всеки.

Лиле, пак ли ти бе слънце ? Когато наричаш някого "проста, нагла, с никакъв морал, меркантилна, пресметлива, лека, евтина, позьорка и самовлюбена"- трябва най-малкото да се обосновеш. Или викаш нЕма нужда това е тъпизъм, ние сме над нещата- простите да го мислят. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А ти ще се аргументираш ли защо трябва?
Иначе аз не викам. Тъпизъм е да трябва да си обосноваваш мнението за някого. Ето сега за теб вече имам мнение, мога да го кажа, но няма да го обоснова. То е съставено от начина ти на разсъждение в постовете ти. По същия начин някои имаме мнение за Емануела от това, което тя ни представя.

# 4 250
  • Мнения: 1 010
НОВА ТЕМА
VIP Brother 2016 - тема 8


Започнах да правя архив и на анкетите ни, може да го видите в заглавния пост на новата предпоследна тема

# 4 251
  • Мнения: 374
Да, да не спамим..
Скрит текст:
.Ама все пак Laughing Операта си е възникнала като   опит за възраждане на  древногръцката драма, където задължителен елемент е бил хорът / в древна гърция сигурно си е било чалга/ ,но си е било платено и предназначено за аристокрацията. После са възникнали опера буфа и сцена, с цел да станат по-достъпни с комедийния си привкус /понякога наистина доста простоват/ Оперетата също е по-масова и по-късна... Ох, спирам и аз  Hug

ЗАНДАЛИ  Hug
Тази информация от чичко Гугъл ли е не знам, но не е хич О.К., Обаче се учудвам на упоритостта ти- честно. Може ли да не ме поучаваш за неща Peace, които съм изучавала пет години и работила достатъчно дълга време.
Извинявам се за спама на съфорумките, но пък всичко тръгна от чалгата и интонационната  среда, а Емануела си е в нормите нали ? Joy?

# 4 252
  • Мнения: 2 811
Аз не съм запозната с жанра, пуснах Емануела - еми зле е работата там.  Peace Според мен.
Просто след второто слушане и вече ми идва да повърна /едно друсащо такова ми става. Кой търсеше втрисащ се емотикон. Абе гадна работа.
Иначе си права в другите жанрове си има абсолютно еквивалентни гадости.  Peace
хаха...еми то всяка чалга с е гадна зарад и музиката  ако ще текстът да е по Яворов...
дори  гадната класическа музика е гадна в рамките на законите на тази музика. удря други чакри....

# 4 253
  • Мнения: 68 647
Ще си получа ли кошницата, че нещо жлъчката ми се обажда, коремът ме свива, трепери ми клепача на дясното око, паднаха ми 5 косъма повече от главата?!   Joy
Скрит текст:


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ама кошницата върви с прякор...ще трябва да ти лепнем прякора Джулс ишиаса/лумбагото Mr. Green

# 4 254
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз предлагам столетницата или ГМО-то. Също като Лили се е запритеснявала за измислени и неверни неща.

# 4 255
  • Мнения: 1 253
Ще е дълго, понеже от седмици не съм писала Simple Smile

Мисля, че Емануела извади късмет с това, че я нападнаха толкова грубо - така спечели симпатии. Иначе бихме видяли по-различен образ, предполагам.

Не видях да сте обсъдили колко е хитра, умна и оцеляваща по един такъв начин, който се усвоява на улицата, не в университет. Успява да манипулира дори титан като Миглена. Номинацията на Ути е изцяло нейна заслуга, според мен, беше успяла да повлияе на доста хора. И на Христо вдигна мерника още преди провалената мисия. Изобщо, изглежда невинно, но всъщност играе играта и нищо чудно да спечели.

Колкото до Христо - аз сигурно съм единствения човек, който го подкрепя, даже ми се издигна в очите с отказа си да играе пиесата, преди това смятах че няма характер. Ние не сме чели текста, явно е обиден за хора около него. Набъркана е половината му биография, а май най-много го засегна това, че се прибрал заради майка си, на която казвал "кака" и която много обичал. Явно това беше подигравка с по-голямата му приятелка, което много би я засегнало. Браво на Христо, че отказа и то без да се обяснява в детайли. А и явно работата му е важна, не иска да останат кадри с тази глупост. Иска се силен характер да не поддадеш на груповия натиск. Пак ще ви припомня Ваня Червенкова и Соня Култуклиева от предишен сезон - никой не помни залога и мисията, само ужасяващо големите "туъркващи" задници в ефир. Има живот и след ББ и е хубаво да не го забравят и да запазват себеуважение.

Колкото до причинените неудобства - голяма трагедия направиха, а биха могли да са креативни и да се забавляват. Повечето са ходили по бригади (като гледам възрастта им), би трябвало да знаят, че малко дискомфорт няма да ги убие.

Ирина взе да се държи по-нормално, но продължава да е същия манипулатор. Според мен тя от самото начало искаше алкохола (дори го каза) и си го постигна без да се изглежда като алкохоличка Simple Smile

Миглена ме разочарова с реакцията си към Христо, при положение, че тя би трябвало да го разбере. Тя единствена имаше сили да отказва мисии, за да си запази себеуважението. Иначе ми беше фаворит.

Ути загуби възможността да спечели заради кучетата и грубостта към Емануела.

Жоро Торнев тъкмо го харесах и той си тръгна. Иначе ми беше смешно как живее в миналия век и как се прави на много интелектуален. Неговото предаване също е халтура. Някога беше и бунт, беше свежо, непрофесионално, студентско, но бързо се превърна в халтура и целене в същата "чалга" публика. А той се държи сякаш е режисьор на независимо кино с куп фестивални награди.

Роро е объркан гей сатанист.

Най-неприятна ми е Лили, която е дребнава и страхлива. След като измрънка за привилегиите и се опита да се прави на справедлива, имаше само един избор - да се откаже от статуса на галеница. Обаче тя реши да не се мине случайно. Мишка.

За Жана ми е мъчно, въпреки всичките и кусури я харесвах. Такава истинска Пипилота не бях виждала извън книгата, имаше нещо много наивно, наранено, детско, смело и ярко в поведението и. Да не забравяме, че Пипи пиеше от онези хапчета "никога да не порасна", явно действат. Simple Smile

# 4 256
  • София
  • Мнения: 22 947
 Може да прочетете поне последните няколко мнения, има НОВА ТЕМА. http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=949533 Peace

Общи условия

Активация на акаунт