Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп Madal Bal - тема 11

  • 89 403
  • 763
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 17
И аз пия кафе и пуша. Не мога всички лоши навици наведнъж да откажа Twisted Evil
Иначе, засега 6  ти ден, -5 кг. Но аз винаги тръгвам силно, а после задържам Дано финала е добър!
Лек и отслабващ ден!

# 301
  • София
  • Мнения: 1 289
Отчитам се и аз - след 8ми ден съм -5 кг. Имам сили и желание да направя 14 дни, но мм има рд в събота и няма как да не ям поне салата, затова ще са между 10 и 12, не съм решила още. Ще прегледам схемите със захранването и ще преценя. Мисля и в понеделник да мина през един салон при нас, имат целутрон и lpg, да измислим някаква програма за премахване на целулита, който си нося още от раждането и оправия няма. И следващия понеделник се връщам в залата да си продължа програмите.

# 302
  • Мнения: 205
Случи ми се и на мен!
Вчера пих кафета и сироп по-малко от всички други предишни дни, а сутринта кантара беше на вчерашните килограми. Ако бях прегрешила поне малко, щях да мисля, че е от това, но сега явно причините са други.
5 пъти слизах и се качвах отново на кантара, нооооо... това е положението.
Леко се разбалансирах психологически:(

# 303
  • Мнения: 98
Хораа,не се теглете всеки ден! Това ще ви демотивира!
 Аз започвам 10 дневно сиропуване от утре!
Куку ти треа да си с мен,да не си се отказала? Или аз нещо не съм прочела правилно...

# 304
  • София
  • Мнения: 1 289
Аз винаги съм имала по-добри резултати, когато съм консумирала повече течности.
Аз още се колебая дали да се захранвам утре, но май натам клоня. Ще направя седмица захранване, а не 10 дни, защото искам да се връщам в залата и ми трябва енергия. Режимът ми на хранене при тренировки е доста подходящ за удължаване на захранването, може би само количествата ще намаля малко първата седмица. Успех на всички сиропуващи и тепърва започващи!

# 305
  • Мнения: 1 289
Здравей, Кукумицина! Много хубав ник имаш! Simple Smile
Аз започнах вечерното наливане със сладък сироп. Много, много ме тормози навикът ми да ям от 14 часа нататък и след 18 съм неудържимо гладна Sad


Хихи, мерси! Това е и моят период на огладняване. Но при мен е малко по-късно, примерно след 16 до към 20.  Кофти е, да. Ама аз сега с 5 дена не се плаша много. Ще видим, де, че не съм почнала още.

Хораа,не се теглете всеки ден! Това ще ви демотивира!
 Аз започвам 10 дневно сиропуване от утре!
Куку ти треа да си с мен,да не си се отказала? Или аз нещо не съм прочела правилно...



Еха, виж какво съвпадение! Ами не съм се отказала, естествнето. Само леееко ме притеснява това, че съм болна в момента. Пия торба лекарства. Някакъв вирус ме е тръшнал. Предполагам е този повсеместния. Просто не знам при тия условия какъв ще е ефекта. Но не искам да отлагам повече, защото сега тъкмо си намерих пролука без празници и мегдан после за захранване. Simple Smile

п.п. Момичета, наистина не се мерете всеки ден. Мерете се често след захранването, за да си контролирате постигнатото. Щото аз съм сигурна, че мнооого ще се разочаровам и демотивирам ако се измеря след 1 ден.

Успехи на всички момичета!! Grinning

# 306
  • Мнения: 17
Да се отчета-. 9ти ден. -8 кг. Не мога да не се тегля всеки ден. Все се заканва, че няма, но продължавам. Имам нужда да виждам по - малко кг. На захранването ще се опитам поне да не се тегля, че там много задържам и се демотивирам.

# 307
  • Мнения: 17
Самичка ли останах!?

# 308
  • Мнения: 151
Здравейте, момичета как сте как върви при вас? Аз мисля от понеделник да си направя една 5-дневка  да се прочистим малко, че на работа нямам такова движение и не съм ходила на фитнес. Няма да си сама Simple Smile gippy  Simple Smile

# 309
  • Мнения: 151
Здравейте, момичета как сте изгубихме се нещо как върви при вас? Simple Smile Аз мисля като се поопаричя на заплатка да си взема пак сиропа и да си направя една 10-дневка. На страницата на Мадал Бал във Фейсбук почва пролетното пречистване от утре 22-31 март. Simple Smile  bouquet

# 310
  • Мнения: 2
Здравейте момичета. Доста пъти съм отслабвала с този режим, но все не успявах да задържа, защото се провалях на захранването. Имам огромно желание и мотивация да почна сега. Притеснява ме единствено, че скоро почвам нова работа и ще съм под напрежение и ми е необходима дълбока концентрация, а преди се е случвало да ми прилошава или да се чувствам много изтощена. Обяснявам си това с факта, че не пиех достатъчно сироп и ще се опитам да си поправя грешката този път. Вие забелязали ли сте спад в концентрацията докато сте на този режим?

# 311
  • Мнения: 28
Здравейте момичета, обмислям дали да не пробвам със сиропа,но ме притеснява колко отпаднала ще се чувствам.Ходя на тренировки редовно,защото ми действа добре психически се разтоварвам от ежедневието,но не мога да отслабна,защото ям много.С 5-дневното пречистване, колко кг сте свалили и не отслабвате ли всъщност като сваляте само вода,което после с първата хапка се връща обратно и кг са същите или дори повече.Знам,че има захранване и т.н,но нали освен сиропа нищо друго не бива да се приема?Вечер дъвча много дъвки и това ми е като навик не мога да спра, това пречи на програмата нали? newsm78 Laughing

# 312
  • София
  • Мнения: 500
Здравейте, момичета!
Хайде и аз тук! Трябва да се спирам с това ядене и пиене, че се чувствам зле. Мисля да почна с испанската няколко дни и после една петдневна на пълната, но ще видим. Хайде хубав слънчев ден!

# 313
  • Мнения: 69
Къде се изгубихте всички? Никой ли не си прави пред Великденско прочистване? Аз съм вече на 6ти ден, но гледам да не се меря, защото го правя основно за прочистване. Мисля да изкарам до края на седмицата, но ще видим. Чувствам се страхотно и го препоръчвам на всички особено на тези със ставни проблеми като мен.

P.s. Забравих да споделя, че на четвъртия ден от диетата трябваше да си пускам изследвания, които си правя на всеки 3 месеца заради лекарствата за ставите и всички показатели бяха перфектни(което рядко се случва).

Последна редакция: ср, 05 апр 2017, 10:38 от didka medenata pitka

# 314
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Sobranie Ако свалиш грубо 4-5-6 кг за тези 5 дни /пак зависи колко кг си/. Аз бях много и свалях много. В момента в който започнеш да се храниш нормално /не да се тъпчеш, а след едно нормално захранване/ Ако вс е ок, би трябвало да върнеш не повече от 1 кг или някой грам. Поне при мен беше така  Peace

Аз вече ви напускам момичета, имам още за сваляне, но се оказа, че съм бременна  Hug
Такава е тя мойта, свалих 30 кг, и докато им се нарадвам и забременях  Joy
Поне мога да ви успокоя, че това пречистване си каза думата на резултатите от изследванията ми, всичко ми е в норма, и даже нямам нужда от никакви витамини да пия.  Peace
Ще продължавам да ви следя, и да помагам с каквото мога.  Hug
А Вие ми стискайте палци, че на тези прясно свалени кг да не ги върна сега  Laughing Но, аз се старая и храня здравословно, така че  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт