Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 61

  • 84 745
  • 724
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 19 693
Христова е, да. Преглежда и с ехограф.

# 496
  • Мнения: 1 267
Бамба, тя преглежда и с ехограф,
Много добър специалист е,пред кабинета й се чака доста.

# 497
  • София
  • Мнения: 23 173
а с направление дали работи  Mr. Green
ще питам и там де, че онлайн явно няма да мога да се запиша, а на телефона не ми се виси.

# 498
  • Мнения: 19 693
Миналата година не работеше, виж да не се е променило нещо.

# 499
  • Мнения: 200
Момичета за първоначален преглед и консултация с гинеколог трябва да попълня въпросника на сайта им или да звънна да ми запишат час? Благодаря Ви предварително за отговора!
Попълни въпросника и ако до месец нямаш обаждане, позвъни да попиташ дали с я получили  Peace
Младост, Патияки, палчета  Praynig
Най-накрая 407 - 11 ден след трансфера.
Днес дадох за 2 път кръв - и пак 2 дена чакане на резултат. Дано да е хубав - да се увеличава.

# 500
  • Мнения: 1 267
Бамба , не работи с направление, прегледа струваше някъде към 40лв. Но не съм на 100% сигурна, трябва да си видя бележката, може да почакаш за час има доста пациенти.

# 501
  • Мнения: 200
Момичета-нов проблем.
Нямам Зарзио. Последното си го бих вчера - а ето днес съм със шанс да съм бреммена. Ако не бях болна-щях да хвана самолета и да си го взема-но сега ме е страх - да не си усложна още повече нещата.
Обадих се до болницата - изпращат ми 1 зарзио по DHL - но ще дойде най-рано в понеделник-а аз трябва да си бия зарзио в петък. Не разбирам как са ми дали по малко от маниполационната-хем казах че искам малко повече от всичко че не мога да реагирам веднага. Даже няма и за 15 дни след трансфера.
Моля се да не го задъражат на митницата както правят обикновенно.
Все проблеми - а трябва да съм спокойна.
Вие как сте със зарзиото - как ви го изписаха–и до кога.
Сега от манипулационната казали, че не пречи ако го взема с малко закъснение - а то ще е около седмица-
Поредният ужас.
Незнам какво да правя...

# 502
  • Мнения: 1 659
има ли кардиолог в болницата?
имам спомен , че май се споменаваше някакво име?

Да, Христова. Гледа с екограф. Ходила съм. И хапчета обича да изписва. Преглежда в понеделник, сряда и четвъртък.

# 503
  • София
  • Мнения: 10 642
Момичета-нов проблем.
Нямам Зарзио. Последното си го бих вчера - а ето днес съм със шанс да съм бреммена. Ако не бях болна-щях да хвана самолета и да си го взема-но сега ме е страх - да не си усложна още повече нещата.
Обадих се до болницата - изпращат ми 1 зарзио по DHL - но ще дойде най-рано в понеделник-а аз трябва да си бия зарзио в петък. Не разбирам как са ми дали по малко от маниполационната-хем казах че искам малко повече от всичко че не мога да реагирам веднага. Даже няма и за 15 дни след трансфера.
Моля се да не го задъражат на митницата както правят обикновенно.
Все проблеми - а трябва да съм спокойна.
Вие как сте със зарзиото - как ви го изписаха–и до кога.
Сега от манипулационната казали, че не пречи ако го взема с малко закъснение - а то ще е около седмица-
Поредният ужас.
Незнам какво да правя...
Аз имах зарзио точно 10 дни и след това не съм слагала, въпреки полажителния резултат

# 504
  • София
  • Мнения: 2 130
И моето Зарзио свърши на 9 ден и знаех че съм бременна. Питах д-р Персенска и ми каза да не слагам повече.
Мадост според мен не е лошо да си питаш и лекуващия лекар дали да слагаш още.

# 505
  • Мнения: 1 659
Добро утро !
Имали ли сте сърбеж от утрогестана ? Много е неприятно. Как сте се справили с този проблем ?

# 506
  • София
  • Мнения: 2 130
Добро утро !
Имали ли сте сърбеж от утрогестана ? Много е неприятно. Как сте се справили с този проблем ?

Да аз, даже пускахме и изследване , но беше чисто. Мия с Гинексид пияна и  мажа с канестен 0,1% и не използвам ежедневни превръзки , защото те влошават положението. Сменям бельо по няколко пъти на ден.

# 507
  • Мнения: 42
Момичета, колко е закъснението на часовете при Стаменов днес?

# 508
  • Благоевград
  • Мнения: 164
Спешно търся капки ка-вит в Благоевград за днес ми трябват.Моля ако някой има да ми пише.Благодаря.

# 509
  • Мнения: 144
Meginet, аз съм капки витамин К, но съм в Перник. Ако има как да ги вземете.

Общи условия

Активация на акаунт