Греша ли, че чакам да срещна правилния човек

  • 11 369
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Истинският тест дали двама души са подходящи един за друг е да заживеят заедно в общо домакинство (в общото домакинство се делят и сметки за комунални услуги и храна).

Следващият тест е детето/децата, за който тест е добре да има вече някаква яснота на база предишния и по възможност и някакъв дори символичен "договор" за ангажираност към бъдещите деца (какъвто напр. е гражданският брак)  Simple Smile

След няколко месеца до макс година "ухажване" е нормално да се премине към първия тест, ако смятат да си делят нещо повече от леглото двамата.

# 31
  • Мнения: 3 615
Правилния човек или голямата любов? Какво означава правилния.Няма да има такъв който да идеален и да покрива всичките точки които искаш.Или може би в момента не искаш да си  в връзка? Според мен се усеща дали си заслужава още в началото поне при мен е било така.

# 32
  • Мнения: 3 615
Много зависи колко време си решила да го чакаш този правилния. Също така зависи и какво разбираш под правилен.
Направи ми впечатление, че от 3 г. нямаш връзка, ти дори не даваш шанс на никой да ти покаже, че той е човека. Нали не мислиш, че им пише на челото.
Не си престаряла. Но пък, за да създадеш семейство си трябва време. Да го опознаеш, да си походите, после да пробвате да живеете заедно и чак тогава евентуално деца. За мен това са поне 2-3 години. Е вярно е че някои се хвърлят с главата напред, но не е особено разумно според мен.
И кое му е не разумното да искаш дете щом нещата са ясни от самото  начало че да чакаш няколко години и като няма развитие айде Довиждане. Ако знаят какво искат всичко е много много лесно.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 10 493

И кое му е не разумното да искаш дете щом нещата са ясни от самото  начало че да чакаш няколко години и като няма развитие айде Довиждане. Ако знаят какво искат всичко е много много лесно.


Ами аз не бих родила от мъж след двумесечна връзка, ако вие бихте си е ваша работа.

# 34
  • Мнения: 6 405
Като казвам ресторанти имам предвид всякакъв вид ходение напред назад и приспивания от време на време.
За да се види едно семейство ще го бива ли, трябва да се сблъска с битовизма, тогава всеки си показва рогата. Поизтрезняваш от любовта и виждаш недостатъците на милото. И ако прецениш, че можеш да живееш с тях, без да те докарват до истерия значи си уцелила човека.

Глухарче,  "приспивания". Joy Просто си представих как няколко пъти трябва да си приспиш мъжа (с когото си във връзка) и тогава да прецениш става за семейство или не. Joy

# 35
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Като казвам ресторанти имам предвид всякакъв вид ходение напред назад и приспивания от време на време.
За да се види едно семейство ще го бива ли, трябва да се сблъска с битовизма, тогава всеки си показва рогата. Поизтрезняваш от любовта и виждаш недостатъците на милото. И ако прецениш, че можеш да живееш с тях, без да те докарват до истерия значи си уцелила човека.

Глухарче,  "приспивания". Joy Просто си представих как няколко пъти трябва да си приспиш мъжа (с когото си във връзка) и тогава да прецениш става за семейство или не. Joy

Хаха да. Със ' Зайченцето бяло '

# 36
  • Мнения: 3 615

И кое му е не разумното да искаш дете щом нещата са ясни от самото  начало че да чакаш няколко години и като няма развитие айде Довиждане. Ако знаят какво искат всичко е много много лесно.


Ами аз не бих родила от мъж след двумесечна връзка, ако вие бихте си е ваша работа.
Мъж съм ,след като се запознах с жена ми седнах ме поговорихме си и се разбрахме да живеем заедно, говорихме си и за деца и да ме извиняваш но децата по поръчка не стават и да много бързо се разбрахме и съм супер щастлив какъв е пич тя Та който иска да чака да види какво ще дочака.

# 37
  • Мнения: X
...Мъж съм ,след като се запознах с жена ми седнах ме поговорихме си и се разбрахме да живеем заедно, говорихме си и за деца ...

Това не на първа среща, предполагам, защото малко така прозвуча... Simple Smile

Питам не за друго, а защото съм имал такава първа среща - аз бях на 20, тя на 18, имах колебания още преди срещата (нещо ни сгаджосваха), но се бяхме разбрали за кафе и нямаше как. И сигурно за час, час и нещо кафе, основно тя говори и ми изреди един куп правила, по които щяла да се развива връзката, че баща ѝ бил военен и т.н. и т.н. - не помня конкретики

Очаквах всеки момент да дойде да седне още някой при нас и да каже "Здравейте, а аз съм адвокатът на госпожица ХХХХ, сега след като тя Ви обясни изискванията си, е време да подпишем един кратък договор от 35 страници, за който преди малко prima facie дадохте жестомимично съгласие ".

По принцип харесвам прямотата и точността в отношенията, но дори на мен ми беше твърде много това, особено на 20 Simple Smile Ако бях на 40 може би щях да обмисля, а на 50 сигурно щях да си извадя тефтерче и да си водя бележки, но тогава ми се видя нечувана подобна първа среща Simple Smile

# 38
  • Мнения: 3 615
Вече съм на 37  преди 8г се запознах с моята жена не на първа среща разбира се но много много бързо се разбрахме ииии заживяхме заедно и те така смятам че  прекаленото даване на време  е загуба на време вярвам само в думите и следствията след изказването им то си е показателно още.....Как ти прозвуча нереално или че нещо сме сбъркани моята жена е наясно със себе си и тва много ни помага

# 39
  • Мнения: 3
Много зависи колко време си решила да го чакаш този правилния. Също така зависи и какво разбираш под правилен.
Направи ми впечатление, че от 3 г. нямаш връзка, ти дори не даваш шанс на никой да ти покаже, че той е човека. Нали не мислиш, че им пише на челото.
Не си престаряла. Но пък, за да създадеш семейство си трябва време. Да го опознаеш, да си походите, после да пробвате да живеете заедно и чак тогава евентуално деца. За мен това са поне 2-3 години. Е вярно е че някои се хвърлят с главата напред, но не е особено разумно според мен.



Честно казано всичко идва от това, че нямам самочувствие, като си помисля, че трябва да изляза с някое момче на среща и веднага се отказвам. Мисля си, че няма да ме хареса, че съм грозна, дебела и т.н. Осъзнавам, че това е супер голяма грешка и сама съм си виновна, но взех мерки. От скоро започнах фитнес ии мисля, че ще е едно добро начало Simple Smile Надявам се някъде там съдбата да ме срещне с моя човек, а как ще разбера дали е правилния, само аз си знам. Grinning И от там живот и здраве, както ти казваш 2-3год. и да се надяваме, ще сме стигнали до ниво ''Семейство'' Grinning

ПП : И пак да кажа, че не го търся на работното си място. До болка ми е познато какви хора посещават казината. Grinning
Искам добро, умно, забавно, привлекателно, романтично, мило и обичливо мъжленце. Heart Grinning

# 40
  • Мнения: 3 615
Много зависи колко време си решила да го чакаш този правилния. Също така зависи и какво разбираш под правилен.
Направи ми впечатление, че от 3 г. нямаш връзка, ти дори не даваш шанс на никой да ти покаже, че той е човека. Нали не мислиш, че им пише на челото.
Не си престаряла. Но пък, за да създадеш семейство си трябва време. Да го опознаеш, да си походите, после да пробвате да живеете заедно и чак тогава евентуално деца. За мен това са поне 2-3 години. Е вярно е че някои се хвърлят с главата напред, но не е особено разумно според мен.



Честно казано всичко идва от това, че нямам самочувствие, като си помисля, че трябва да изляза с някое момче на среща и веднага се отказвам. Мисля си, че няма да ме хареса, че съм грозна, дебела и т.н. Осъзнавам, че това е супер голяма грешка и сама съм си виновна, но взех мерки. От скоро започнах фитнес ии мисля, че ще е едно добро начало Simple Smile Надявам се някъде там съдбата да ме срещне с моя човек, а как ще разбера дали е правилния, само аз си знам. Grinning И от там живот и здраве, както ти казваш 2-3год. и да се надяваме, ще сме стигнали до ниво ''Семейство'' Grinning

ПП : И пак да кажа, че не го търся на работното си място. До болка ми е познато какви хора посещават казината. Grinning
Искам добро, умно, забавно, привлекателно, романтично, мило и обичливо мъжленце. Heart Grinning
Много се филмираш отпусни си душата и си живей живота дай шанс на себе си ако ще ти помогне аз имам витилиго доста витилиго жена ми даже не го и отрази на срещите ни така че не си мисли кой кво мисли а действай

# 41
  • Мнения: X
Успех в търсенето на "мъжленцето". Crazy

# 42
  • Мнения: 5 468
Най-добре авторката да спре да търси мъжленце и да се насочи към мъж Sunglasses

# 43
  • Мнения: X
Вече съм на 37  преди 8г се запознах с моята жена не на първа среща разбира се но много много бързо се разбрахме ииии заживяхме заедно и те така смятам че  прекаленото даване на време  е загуба на време вярвам само в думите и следствията след изказването им то си е показателно още.....Как ти прозвуча нереално или че нещо сме сбъркани моята жена е наясно със себе си и тва много ни помага

Не, не нереално, прозвуча ми малко като на първа среща да сте го обсъждали, но предположих, че сигурно не е така Simple Smile

Иначе и при нас нещата се развиха бързо, заживяването заедно дойде на доста ранен етап поради разни логистични подробности. Но беше обсъдено това, че развитието на връзката ни ще се ускори по този начин и ако се появят непреодолими търкания, няма да е никак приятно после разделянето при съвместно съжителстване...

Но някакси още от началото имах усещането, че няма да се стигне до разделяне с това момиче Simple Smile И добре, че бързо се получиха нещата, идеално стана. Човек като има усещане и импулс не трябва прекалено много да се колебае вероятно.

# 44
  • Мнения: 25 788
И май мааалко ми завижда, понеже ме харесват, като визия мааалко повече от нея


Мисля си, че няма да ме хареса, че съм грозна, дебела и т.н. Осъзнавам, че това е супер голяма грешка и сама съм си виновна, но взех мерки. От скоро започнах фитнес ии мисля, че ще е едно добро начало

Последно грозна и дебела ли си, или ти завиждат колежките, че изглеждаш по добре от тях?

Моето мнение е, че докато работиш в залата, ще ти е много зор за завъртиш качествен мъж. Peace

Общи условия

Активация на акаунт