RYANAIR - 10

  • 100 739
  • 763
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 122
Аз пак да напомня- правете разлика между проверка за сигурност- зависи от летището и позволен размер на багажа (например)- зависи от авиокомпанията.
Т.е. каквато е проверката (security check) за Ryanair, такава е за WIZZ, Lufthansa, BGair  и т.н.

# 46
  • Мнения: 1 366
Въпросче Simple Smile
След направена резервация, платихме и трансфер летище - гара - летище чрез сайта на Райън. Става въпрос за Рим.
Получих следния мейл:

Order Details (...)
Passenger Details (...)
Outbound Details (...)
Return Details (...)

Further Info
This email is your confirmation voucher, please print this email as it acts as your ticket and you will need to show it to the driver to board your vehicle.
This scheduled shuttle runs between Rome Ciampino Airport and the centre of Rome, the bus stops at Rome Termini Railway Station, Via Marsala 5, within walking distance of the Colosseum.
It’s a highly cost effective way of getting from Ciampino airport into the heart of Rome. Simply book your ticket online.

 newsm78 newsm78 newsm78
Няма прикачен файл....кое точно да му принтирам на това? През Уиз сме резервирали трансфер, 2-3 дни преди полета ни пратиха прикачен файл за принтиране. Тук какво да правя?

# 47
  • София
  • Мнения: 16 024
Да принтираш изпратения мейл. Той се явява билет за трансфера.
Предполагам, че знаеш - мейл също може да се принтира.

# 48
  • Мнения: 1 366
Добре де, че аз мога да си напиша сама един мейл и да го представя там. Като няма бар код, как ще разберат, че не лъжа??  #Crazy

# 49
  • Мнения: 312
Не мисля че толкова лесно би ги измамила, аз съм си принтил така билети за автобус, шофьорът си има списък с имената и номерата на билетите и проверява на влизане /това ако е за конкретен автобус с час/

# 50
  • Мнения: 1 366
Писах им, отговориха ми, че се носи разпечатка на мейла. Много ми е странно, наистина Simple Smile

# 51
  • Мнения: 624
По повод мокрите кърпички, пътувала съм с бебе с огромен пакет мокри кърпи и нямаше проблем. Не го вадих дори, както се вадят тоалетните принадлежности.

# 52
  • Мнения: 2 049
Какво мислите за пътуване началото до средата на Януари, до България?

# 53
  • Мнения: X
 Здравейте. Имам един малко глупав въпрос, но сайтът на раян ер е супер неподреден и не мога да открия елементарни неща. Купила съм си още февруари билет за ноември и сега не мога да се сетя добавила ли съм си куфар, или не. Като отворя профила си в раян ер не мога да открия никаква информация имам ли куфар. къде да видя?

# 54
  • Мнения: X
Здравейте, имаме резервилани билети  за Рим с екскурзия,организаторката ми се обади че не може да чекира  детето,което е на 14г.и в деня на полета ще го чекира,дали има някакъв проблем според вас?Полета е на 26.10.2017г.

# 55
  • София
  • Мнения: 16 024
Какво мислите за пътуване началото до средата на Януари, до България?

Какво да мислим?
Щом се налага да пътуваш - няма проблем.
Дъщеря ми винаги си идва януари.
В София времето е неприятно, студено. Ако е навалял сняг не навсякъде е почистено.

За чекирането на дете в деня на полета - на летището вземат някаква такса 20 или 50Е. Последния път едни старци така ги таксуваха, не били чекирани онлайн. Но за организирани групи незнам дали важи.

За добавения куфар - освен да погледнеш в ел. банкиране дали си платила + билета.
Или пък ако не ти предлага платен багаж - значи имаш. По пътя на логиката.

# 56
  • Мнения: 4 323
Може да сте объркали годините на детето и да сте му взели билет за възрастен или обратно. Това може да се оправи през чата, ама ако сте платили за агенция ги оставете тях да се оправят

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 357
На кой терминал в Барселона Ел Прат кацат Раянеър?

# 58
  • Мнения: 1 366
Здравейте. Имам един малко глупав въпрос, но сайтът на раян ер е супер неподреден и не мога да открия елементарни неща. Купила съм си още февруари билет за ноември и сега не мога да се сетя добавила ли съм си куфар, или не. Като отворя профила си в раян ер не мога да открия никаква информация имам ли куфар. къде да видя?

Влизате на сайта на Райън, във Вашия профил. Отивате на УПРАВЛЯВАМ. От там кликвате върху резервацията си. Отворите ли я, горе леко вдясно има в синьо каре ПРЕГЛЕД НА МАРШРУТ. Отваря се прозьорец, в който виждате подробната си резервация. Под нея е изброено всичко, което сте закупили, заедно с цената, която сте платили. (кръстено е ЦЕНИ ПО ЕЛЕМЕНТИ и ОБОБЩЕНИ ПРОДУКТИ) И най-отдолу - общата цена, която сте платили.  Peace

# 59
  • Мнения: 4
Здравейте,ще пътуваме от Бирмингам само с ръчен багаж,можели да носим в него моливи и фулмастри,че никъде не намирам инфо да е забранено,а ще си чакат подаръка децата.

Общи условия

Активация на акаунт