Храните, които не ям

  • 58 971
  • 568
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 454
Мразя рибата. Каквато и да е-пържена, печена... все едно. Но още повече ме е гнус от дробчета.. Не мога да стоя в една стая с тия неща без да ми се догади.

# 61
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 695
Чувствам се като извънземно във вашата тема, но това каето не харесвам е Канела, праскови с обелки - побиват ме тръпки, но нектарини ям; шкембе не обичам, защото не ям люто, а то без люто е като помия... Другите карантии даже ги обичам;

Месо - обожавам всякакво, обичам и колбаси, но ги ограничавам понеже са пълни боклуци по състав;
От зеленчука - не обичам само брюкселското зеле, че трудно се готви правилно, иначе - става;
От бобовите - елдата ми има вкус на земя, но и това ям в краен случай, а дететето като бебе я обожаваше;
Плодовете всички ги обожавам.
Сладки и пакетирани боклуци също обичам и си ги ям, нищо че са боклуци.
Млечно също всичко ям, без продукти от коза - надушвам я и в смесените сирена и млека. Само едно козе сирене с бяла плесен ми е харесвало някога.

От детските години ме потриса още една ябълкова торта на баба ми с канела на кило, недобре почистени ябълки и брашняно дъно, че да не се лепи сладкиша за тавата.  Sick

# 62
  • Мнения: 1 179
Не консумирам месо и млечни продукти - вегетарианка съм. Много малко яйца и мед. От месните продуктите винаги са ме отвращавали субпродуктите, заешко (прилича ми на котка) и агнешко.

# 63
  • София
  • Мнения: 11 535
Макарони на фурна, мляко с ориз - отврат.
Бамя, аспержи и други такива подобни изобщо не съм опитвала, нямам и намерение.
Фъстъци.
Охлюви, октопод, скариди и други слузести - бррррр.
Пача, крака, човки и хрущяли - повръща ми се само като си помисля.

# 64
  • София
  • Мнения: 15 497
Нямаше ли такава тема, с много страници отговори?Аз козе и агнешко не харесвам, но съм яла.Не ям и миди и охлюви, уши и дроб сарма.Шкембе не ям, но имитация на шкембе чорба ям - с гъби, пилешко или джолан.Не съм фен и на морските продукти, но някои риби ям.С годините все повече неща прояждам, неща които преди не съм яла.

# 65
  • Мнения: 206
Не мога да понасям дори миризмата на боза - голяма травма ми е от детската градина. Магданоз, девисил, супи с месо, грах, стафиди, дюли...

# 66
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Не е до насилие - просто вкус. Никой никога не ме е карал да ям горчица. В детството си даже не знаех какво е. За първи път опитах като тийнейджърка - еми, то не се яде - все едно да ми поднесат кал от улицата и да ми настояват, че е страшно вкусна.
Т, горчицата е добавка все пак, не се яде с лъжица. Аз лично я обожавам и като бях бременна даже си я ядях точно така - с лъжица.

# 67
  • Мнения: 9 865
Не харесвам калмари и лангустини. От калмари ми прилошава направо. Също неща с мастило от сепия - ризото, паста - от тях ми става зле. Иначе, други морски дарове ям.
Ужасен е за мен вкусът на елда.
Не харесвам чиа, защото засяда по зъбите и има отвратителното качество да набъбва. След като съм яла нещо с чиа, часове след това ми се търкалят из устата "балончета".

Всичко друго познато на човечеството ям, без изключения и без угризения.

# 68
  • Мнения: X
хляб и тестени изделия
храни със захар (по изключение рядко)
зърнени
бобови
нищо пакетирано
нищо произведено под покрив
салами и подобни

# 69
  • Мнения: 2 910
Оу, забравих и гадната боза да включа, мега гадна ми е.

# 70
  • Мнения: 5 558
Карантии - от тях ям само дробчета.
Грис и кус кус - травма от детската градина.
Дюли и смокини.
Заешко.

# 71
  • Мнения: 39
Не обичам и не ям:месо всякакво
Варени картофи,млечни продукти като прясно и кис.мляко,кашкавал,ориз във всичките му разновидности,боб.

# 72
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 392
егати и капризациите сте Simple Smile
не ям лошо приготвена храна, готвача да е бил с 2 леви ръце.
китайските  хлебарки, скакалци , червеи и други от този род не съм опитвал. вероятно няма да ми харесат. човешко също не съм опитвал.  hahaha

пп. може да се промени заглавието на темата  на ... не ям/ям.  май повечето отговори са какво ям Simple Smile

# 73
  • MI
  • Мнения: 11 868
На мен би ми било интересно момичетата със супер дълги списъци да напишат какво всъщност ядат. Thinking

# 74
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 392
На мен би ми било интересно момичетата със супер дълги списъци да напишат какво всъщност ядат. Thinking
пусни нова тема с "храните , които ям" - може да получиш изчерпателни отговори Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт