След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -232ღღ

  • 69 300
  • 721
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 13 725
Ехо, сладурки, къде сте  smile3506 smile3506


# 631
  • Мнения: 13 725


Боре е вечерял миналата вечер с Керем Чатай, собственик на Ай Япим.

# 632
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379

 Диде Hug Hug


Боре е вечерял миналата вечер с Керем Чатай, собственик на Ай Япим.
Да не води преговори за следващ проект  newsm78

# 633
  • Мнения: 13 725
Диме  Hug, напълно е възможно. Мениджъра му Ахмет е с него.

# 634
  • Мнения: 33 436
Той нали прокопса със сериала дето е подписал със Стар, та са се юрнал с Ай Япъм  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 635
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
Той нали прокопса със сериала дето е подписал със Стар, та са се юрнал с Ай Япъм  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

   Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 636
  • Мнения: 33 436
Ми така е Искре  Joy Още не се знае колко серии ще избута с новия сериал вече за други проекти се замислил  Rolling Eyes И Боце си е повярвал бая, ма то фенове и поклонници са виновни  Mr. Green Накрая да не свърши като Керо, да го канят по разни реклами да изкара някоя лира  Mr. Green

# 637
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
Ми така е Искре  Joy Още не се знае колко серии ще избута с новия сериал вече за други проекти се замислил  Rolling Eyes И Боце си е повярвал бая, ма то фенове и поклонници са виновни  Mr. Green Накрая да не свърши като Керо, да го канят по разни реклами да изкара някоя лира  Mr. Green

   Ма мноооого си е повярвал и според мен Laughing Laughing Laughing
Не ги знам другите продуценти но,Керем ми е добре познат Flutter Ще вложи много пари и ще иска най-доброто и ако Борето не му го даде Laughing Laughing Laughing

# 638
  • Мнения: 13 725
Той нали прокопса със сериала дето е подписал със Стар, та са се юрнал с Ай Япъм  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

За какъв сериал е подписал със Стар  newsm78 Последно четох, че му търсят проект, щото е отхвърлил всичко, предложено му до сега. Какво пропускам  Tired

# 639
  • Мнения: 13 725

На 11.11 двамата обещават на зрителите да гледат филма с тях . Името на града не мога го напиша, че не знам как се произнася

# 640
  • Мнения: 1 732
Диди,днес  го гледах..Газиантепа,ако не се лъжа..

# 641
  • Мнения: 2 541
Здравейте! За 48 часа клипът с песента на Елбарите е гледан над 2 млн. пъти!😍

# 642
  • Мнения: 33 436
Той нали прокопса със сериала дето е подписал със Стар, та са се юрнал с Ай Япъм  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

За какъв сериал е подписал със Стар  newsm78 Последно четох, че му търсят проект, щото е отхвърлил всичко, предложено му до сега. Какво пропускам  Tired
Е нищо, ма нали при всички случаи ще го дават по Стар  Mr. Green Много отхвърля  Stop Stop Stop

# 643
  • Мнения: 13 725
И билетите за втората зала в Берлин продадени, така че не бързайте да си стягате багажа за там  Laughing И в Брюксел са свършили, Ди да си признае дали се е вредила в Лондон  Laughing

# 644
  • Мнения: 13 725
Той нали прокопса със сериала дето е подписал със Стар, та са се юрнал с Ай Япъм  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

За какъв сериал е подписал със Стар  newsm78 Последно четох, че му търсят проект, щото е отхвърлил всичко, предложено му до сега. Какво пропускам  Tired
Е нищо, ма нали при всички случаи ще го дават по Стар  Mr. Green Много отхвърля  Stop Stop Stop

Как е свикнал да сменя всяка година колата, ще му се наложи по-малко да придиря  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт