На ДЕКЕМВРИЙЧЕ вече му е тясно и в коремчето на мама трудно си намира място!

  • 41 758
  • 714
  •   1
Отговори
# 630
  • Monaco
  • Мнения: 374
Момичета, а в каква позиция смятате, че е редно да спи бебчето, когато се роди по гръб или настрани? Знам със сигурност, че по корем е много опасно и има риск от задушаване.

# 631
  • София
  • Мнения: 234
Момичета, днес в 1:46 и 2:10 ч. се родиха нормално Росен (2450 гр.) и Екатерина (2940 гр.). Наложи се да ми вливат мноооого окситоцин, както и да им отворят мехурите, но все пак успях да ги изгоня от корема си Smile, про ъова в идеално състояние, което позволи са им се порадваме с ММ 3 часа след раждането

# 632
  • Мнения: 715
Честито, Мишенце, да са ти живи и здрави и  много да ви радват!

# 633
  • Мнения: 156
Мишенце, честито! Flowers Bouquet
Да са ти живи и здрави милите рожби и само да ви радват.

# 634
  • София
  • Мнения: 3 050
Мишенце, честити бебоци! Да са ви живи и здрави! Flowers Cherry Blossom
Всичко звучи от добре, по-добре! Като можеш, разкажи по-подробно! Hug

# 635
  • Мнения: 379
Мишенце, честити бебчета! Да са живи и здрави, а на теб бързо възстановяване и скоро да сте си всички вкъщи Simple Smile

# 636
  • София
  • Мнения: 18 748
Честото Мишенце много се радвам за вас. Живи и здрави да са слънчицата ви:)

# 637
  • Мнения: 155
Мишенце, честити бебчета и от мен! Да сте живи и здрави! Бързо възстановяване!

# 638
  • Мнения: 7 011
Честито! Да са живи и здрави и скоро у дома Simple Smile)

# 639
  • Мнения: 267
Мишенце ,
Честити ароматни пакетчета! Живи и здрави да са ви и много щастливи! ❤ Бързо възстановяване на теб и мнооого  гушкане вкъщи! 😄

# 640
  • Мнения: 2 408
Браво, Мише. Бъдете здрави и много щастливи Flowers Hibiscus
Честито!

# 641
  • София
  • Мнения: 8 691
Мишенце, браво на теб! Бързо възстановяване и бебетата да са добре.

Има влажна тоалетна хартия, като мокри кърпички.В дм съм виждала.Моя приятелка с доста проблеми там(някаква фистула имаше, оперираха я) ползва такава.

# 642
  • Мнения: 1 019
Мишенце, ти си герой! Да са ти живи и здрави двете рожби!
Аз едно не можах да родя нормално, а ти две! Такава рядкост е вече да се роди нормално, а какво говорим за близнаци!

# 643
  • Мнения: 620
Честита радост, Мише Simple Smile Бъдете здрави Hug

# 644
  • Мнения: 2 408
Момичета, а в каква позиция смятате, че е редно да спи бебчето, когато се роди по гръб или настрани? Знам със сигурност, че по корем е много опасно и има риск от задушаване.
Майка ми казва, че и мен и брат ми ни е слагала по гръб и преди 30 години не е чувала, че трябва да спи бебето настрани. А днес това е препоръката. Аз доста попречетох по темата. Питах майки, баби. Проучване направо Grinning
Така шегата настрани. Купих възглавничка, която да го придържа, за да спи настрани. Ще сменям страните. Така поне месец. Това ме посъветва педиатърката.
Ще видим. Живот и здраве. Засега така ще правя/по план, може в движение друго да решим.. Въпреки, че смятам спането по гръб за не толкова опасно.
Може да се сложи и малка, триъгълна възглавничка под матрачето, да придаде лек наклон(отново против възможността да се задави).

Общи условия

Активация на акаунт