Ски сезон в Пампорово 2017/2018/2019

  • 48 051
  • 427
  •   1
Отговори
# 165
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Здравейте в кой хотел има ски учители за деца?
В Камелия имам спомен от преди няколко години?
Сега как е хотел Камелия,някой с пресни отзиви?
Връшам назад да ви чета.
Хубав ден и благодаря.

# 166
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Ние се върнахме от х-л Мурсалица. Доволни сме много. Удобно местоположение, съвсем близо до Туристическата писта, сред гора, добре отоплени стаи и общи помещения, любезен персонал /българи/, прилична закуска и вечеря.
Почиващите бяха главно македонци и рускоговорящи. Турци съвсем нямаше.
Каква е цената със закуска и вечеря? На блок маса ли са? Доплаща ли се за уелнес зоната?

# 167
  • София
  • Мнения: 727
Здравейте,
нищо никъде не се доплаща. Закуската и вечерята са на блок маса. Получихме цена през агенция, пакетна, беше много добра.

# 168
  • Мнения: 382
И аз искам да попитам за хотел със ски училище за деца. Освен Камелия, има ли друг?

# 169
  • Мнения: 10 416
И аз искам да попитам за хотел със ски училище за деца. Освен Камелия, има ли друг?
А защо трябва да е към хотела?
Нявсякъде, където дават ски под наем има ски учители.

# 170
  • Мнения: 4 745
Хелоу ,ние сме напълно начинаещи цялото семейство ,какво ще препоръчате ?

# 171
  • Мнения: 382
И аз искам да попитам за хотел със ски училище за деца. Освен Камелия, има ли друг?
А защо трябва да е към хотела?
Нявсякъде, където дават ски под наем има ски учители.
Ами много причини има, но нямс смисъл да се впускам в подробности. Това ми трябва, това търся.

# 172
  • София
  • Мнения: 5 953
Ски училището към хотел Камелия беше много удобно , да ( миналата - по миналата година). Особено за родители които не карат ски, или да речем карат, но искат да оставят детето в ски градина/ училище и да са свободни половин ден... или да речем бабата е настанена и тя, стои чака детето и е супер удобно да е до хотела, или за малки деца, да се преоблече, да ползва стаята за нещо ... набързо.. абе удобно е много... няма превоз / няма навалица и връхлитащи скиори/ няма кола от до лифта/ няма опашки по лифтове...... и бързо се прибира човек с дете в хотела...
Но, в "Камелия" пистата е съвсем къса и е за малки деца, начинаещи... да речем до 6-7 години максимум
Най-добре за 4-5 годишни , да стъпят на ските , да се пуснат на късо разстояние... да пробват... ако падне, намокри се, умори се или подобно има как да се прибере бързо....
Офертата им беше много добра за половин ден/цял ден.. стига детето да иска и да издържи, все пак остава там с непознати хора , а това са малки деца.... моите са глезли и без мама не стоят.... Confused
За по-голямо дете ще е скучно на късата писта, вече след няколко дни там, зависи и от детето, на  Студенец със ски учител да напредне...
Иначе аниматорите в Камелия  в ски градината и изобщо в хотела бяха добри миналата / по - миналата зима... сега незнам дали са пак същите...

# 173
  • Мнения: 10 416
И аз искам да попитам за хотел със ски училище за деца. Освен Камелия, има ли друг?
А защо трябва да е към хотела?
Нявсякъде, където дават ски под наем има ски учители.
Ами много причини има, но нямс смисъл да се впускам в подробности. Това ми трябва, това търся.

https://pamporovo.me/bg/ceni/zimen-sezon/detska-ski-gradina

# 174
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Бяхме миналата седмица в хотел Стрийм резорт. Към него има ски гардероб и ски училище Стенли. Така ни казаха от ски гардероба. Обаче ски училището, базата където стои ски учителят е на Малина 2, тоест ски учителят не стои в хотела, в ски гардероба, който е към хотела.

# 175
  • Мнения: 4 745
Бяхме миналата седмица в хотел Стрийм резорт. Към него има ски гардероб и ски училище Стенли. Така ни казаха от ски гардероба. Обаче ски училището, базата където стои ски учителят е на Малина 2, тоест ски учителят не стои в хотела, в ски гардероба, който е към хотела.
Ски гардероба включва ли дрехи ?

# 176
  • Мнения: 10 416
Ски гардероба включва ли дрехи ?
Не съм чувала за такъв Simple Smile Simple Smile
Гащеризон и яке.. какво толкова има сложно за дрехите Simple Smile

# 177
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Бяхме миналата седмица в хотел Стрийм резорт. Към него има ски гардероб и ски училище Стенли. Така ни казаха от ски гардероба. Обаче ски училището, базата където стои ски учителят е на Малина 2, тоест ски учителят не стои в хотела, в ски гардероба, който е към хотела.
Ски гардероба включва ли дрехи ?
Не.

# 178
  • Мнения: 4 745
Ски гардероба включва ли дрехи ?
Не съм чувала за такъв Simple Smile Simple Smile
Гащеризон и яке.. какво толкова има сложно за дрехите Simple Smile
нА

Наистина тъпо прозвуча Sweat Smile просто един приятел скиор ни беше казал,че екипировка нисък клас излиза мин,1000 лв на човек,което за 4 човека си е сериозна сума ,сега като погледна цените в декатлона ми е смешно.
Иначе съм се насочила към Камелия и аз ,малкото мисля да го пусна на детска(цените са суупер)

# 179
  • Мнения: 10 416
Ски гардероба включва ли дрехи ?
Не съм чувала за такъв Simple Smile Simple Smile
Гащеризон и яке.. какво толкова има сложно за дрехите Simple Smile
нА

Наистина тъпо прозвуча Sweat Smile просто един приятел скиор ни беше казал,че екипировка нисък клас излиза мин,1000 лв на човек,което за 4 човека си е сериозна сума ,сега като погледна цените в декатлона ми е смешно.
Иначе съм се насочила към Камелия и аз ,малкото мисля да го пусна на детска(цените са суупер)
Екипировка - ски + обувки и каска евентуално - да към 1000 лв може да е Simple Smile Това е ски екипировка, дрехите изобщо не са към този термин обикновено.
Ама за яке и гащеризон + ръкавици .. да речем 100тина трябва да стигнат на човек Simple Smile Виж и в Лидъл.

Общи условия

Активация на акаунт