шампоани на Gliss Kur

  • 20 457
  • 96
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 778
Mного съм доволна от всичко на Глис Кюр аз  Grinning  Особено шампоана и балсама за кафява коса и шампоана от азиатската серия. Балсамчето спрей също ми харесва, но наистина всичко зависи много и от косата на всеки, и от водата. На мен например най-лошия ми спомен от шампоан е един на Лореал профешънъл, чак ме сърбеше кожата от него  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 502
Доволна съм и от балсамите и от шампоаните .В момента ползвам за суха и изтощена коса.Фенка съм на балсама ,който се пръска без отмиване.

# 47
  • Мнения: 2 381
Ползвала съм розов и жълт и съм доволна.

# 48
  • Мнения: 1 318
И аз съм забелязала, че има значение твърдостта на водата при употребата на някои марки шампоан. Но серията 19 нещо си не е чак толкова лоша, на моя приятелка наистина й възвърна блясъка (освен ако не крие, че е използвала нещо друго) Outta Joint

# 49
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Определено съм доволна от Глис Кюр,особено розовия. Peace

Много съм доволна, мога да кажа даже, че ми е любим. Сега ме запалихте ще пробвам и розовия на Елсев.

# 50
  • Мнения: 5 647
В момента съм с тази марка шампоан- за боядисана коса и съм доволна. Мирише много хубаво.

# 51
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
ползвали ли сте шампоана Asia Beauty на Gliss Kur?и доволни ли сте?
Супер   Peace .Но зависи от косата.

# 52
  • Мнения: 1 288
не съм доволна нито от шампоаните, нито от балсамите им.  Naughty

# 53
  • Мнения: 745
В момента ползвам Азиатската серия и съм много доволна а и  мирише много хубаво. Peace

# 54
  • Мнения: 361
не съм доволна нито от шампоаните, нито от балсамите им.  Naughty
  Confused не ми понасят

# 55
  • Мнения: 6 958
Това е любимата ми марка  Hug

Имайте в предвид, че шампоана е строго индивидуален - на едни може да понася, а на други не... Също така сменяйте любимия си шампоан поне за седмица веднъж на 2 месеца   Thinking

# 56
az sam mnogo dovolna ot gliss  za dalga i sklonna kam caftq6ti krai6ta kosa-s maslata-moje naistina da se omaznqva po 4esto kosata,no naistina pomaga na kosama da se vazstanovi,za6toto az postoqnno izpravqm kosata si i produktite ot tazi seriq naistina mnogo mi pomognaha-sega tq e po-gasta i po zdrava ot predi-prepory4vam q na vsi4ki

# 57
От шампоаните на Лореал получавам пърхот. Cry

# 58
  • у нас
  • Мнения: 5 731
В момента ползвам Азиатската серия и съм много доволна а и  мирише много хубаво. Peace

и аз съм доволна Peace

# 59
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Ползвам само Глис ( редувам златния с бежов) - косата ми беше ужасна - много гъста и къдрава, но суха и почти винаги цъфтяща - откакто ползвам шампоана нямам никакви проблеми  Peace

Общи условия

Активация на акаунт