шампоани на Gliss Kur

  • 20 459
  • 96
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 36 073
Бих казала, нищо особено. Не е зле, но не съм и очарована. Това е доста индивидуално и зависи от типа коса.

# 31
  • Мнения: 302
В момента ползвам него и съм доволна, но то си е индивидулно за всяка коса

# 32
  • Мнения: 3 248
За всяка коса е индивидуално, но лично аз съм доволна от него, от същата серия ползвам и спрея за блясък!
На мен този розовия на Елсев не ми действа толкова добре, както този, за който писах! Thinking

# 33
  • Мнения: 3 457
аз пък съм много доволна   bouquet

# 34
  • Мнения: 606
нищо особено

# 35
  • Мнения: 372
Бях си взела балсама на Глис Кюр от тази серия за проба, но тъй косата ми изглеждаше ужасно след него, не си взех шампоана Naughty На Шварцкопф нещо хич не ме очароват продуктите, затова и рядко пробвам нещо тяхно. Напр. от шампоана Shauma с кокос също имам лоши спомени Sick  А от Елсевите на ЛОреал принципно съм мн. доволна, но точно розовата серия пък изобщо не ми понесе - особено шампоана Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 184
хубав е, аз си го купувам редовно
косата ми е нормална към омазняване - придава блясък и обем

# 37
  • Мнения: 9 110
Според мен няма почти никакво значение с какъв шампоан ще си измиеш косата. Всеки един ще отмие мръсното.
Важно е дали след това ще сложиш балсам или не.
Да не говорим за боядисаните коси, които е немислимо да са нормални след измиване само с шампоан Rolling Eyes
Затова аз лично наблягам главно на балсама. Винаги си купувам шампоан и балсам от една серия.
По темата: да, доволна съм от Глис Кюр, шампоана е както всеки един друг шампоан, балсамът е добър, но не е супер Simple Smile

# 38
  • Мнения: 2 897
Не съм доволна от него,както и от повечето им продукти NaughtyОпределено не са за моята коса.

# 39
  • Мнения: 1 793
Аз използвам новата серия Hair Repair 19 и засега не съм очарована...ще видим занапред....
До скоро ползвах шампоана от тази серия и аз нещо не останах очарована. Не е за моята коса явно.

# 40
  • Мнения: 2 197
Всяка коса е различна. В София не мога да използвам нито един продукт на Шварцкопф. По  случайност във Варна веднъж си измих косата с такъв шампоан и беше перфектна. Явно е направен за по-твърда вода. Но на мен и Елсев не ми понася.

# 41
  • Мнения: 1 202
Аз си купих шампоана на Шварцкопф за руса/ и на руси  кичури / и не съм доволна от него .  Crossing Arms

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз в момента ползвам Gliss Kur за цялостно възстановяване 19, но много бързо ми се омазнява от него косата.
И аз не съм очарована.

# 43
  • Мнения: 3 456
Нищо особено не е. Не мога да кажа, че нещо кой-знае колко кофти се чувствала с него косата ми, но и нищо особено.

# 44
  • София
  • Мнения: 5 289
Определено съм доволна от Глис Кюр,особено розовия. Peace

Общи условия

Активация на акаунт